زمان آن رسیده است که برای هند به اصلاح وضعیت خود را از یک Vishwa گورو

چرخ تقریبا دایره کامل آمده است. یک زمان وجود دارد که هند شناخته شده بود به عنوان یک Vishwa گورو – یک رهبر جهانی است که بسیاری از غبطه می خوردند. به یاد داشته باشید کنیه “Sone Ki Chidiya?’ خوب هند به دست آورده آن را با ثروت و نعمت فراوان. امروز هند است striding به آن وضعیت از دست رفته بازگشت.

بسیار به ندرت به شما خواهد آمد در سراسر اطلاعات است که نشان می دهد قدرت هند در دوران باستان است. در 17th century, هندوستان یک بازیکن کلیدی در اقتصاد جهانی بود پیشرو صادر کننده ادویه جات ترشی جات و قند و شکر منسوجات صنایع دستی و خیلی بیشتر. همچنین یکی از اولین کشورها به اتخاذ یک پول-بر اساس تجارت است.

برای کسانی که تعجب اطمینان تسلط هند تا به حال یک بار آن را شایان ذکر است که یک زمان وجود دارد که هند به اشتراک گذاری در تجارت جهانی حدود 24.5% – در تاریخ همتراز با سهم از کل قاره اروپا. تصور کنید قدرت هند شد!

جای تعجب نیست که چرا بسیاری از تاخت و تاز ما با میل به حکومت Vishwa گورو. وجود دارد این چیزی که در مورد انسان است. ما می خواهیم به ضرب و شتم بی نظیر برای نشان دادن ما ممکن است. ما موفق به درک کنند که ما قدرت واقعی نهفته در ساختمان دیگران نمی دفن آنها.

اما هند بود که مانند هر کشور دیگری است. ما هرگز حمله کرد هر کسی. در واقع با وجود بسیاری از تهاجمات و ضربات به کشور ما ما افتخار نمی میرند. آن را پژمرده ، اما آن را هنوز هم وجود دارد.

اکنون زمان آن رسیده است که برای پس گرفتن ما محو شکوه و عظمت. در حال حاضر زمان برای دوباره ظهور به عنوان یک Vishwa گورو که هند یک بار بود.

و ما باید از این چینی “ویروس” برای این تشکر.

نه Coronavirus یا COVID-19 به عنوان بسیاری از آن را می نامید. آن را “چینی Virus”. درست مثل آنفولانزای اسپانیایی آنسفالیت ژاپنی و هندی وبا. بیگانه ستیزی نیست و در این راه از رسانه های بین المللی از برچسب های مختلف ویروس ها بر اساس کشور خود را از مبدا. نباید آن را خنثی رسانه ها در حال حاضر.

هند و افتخار خود را میراث

عمومی بحران تمایل به افشای آنچه که اغلب نادیده گرفته شده است. “چینی ویروس” هرج و مرج است که ما خودمان را پیدا کنید در را مجبور بشر به مکث و تأمل در آن مانند ، ما خودخواه روح را استثمار مادر طبیعت برای بیش از حد طولانی است. اما طبیعت آن راه بازسازی خود است. و این چیزی است که آن را انجام می دهند.

امروز قدرتمندترین و ثروتمندترین کشورهای جهان در حال توفنده. یک ویروس به ارمغان آورده است جهان به وقفه. منظورم این است که چه کسی می توانست تصور است که به بزرگترین اقتصاد جهان و ایالات متحده آمریکا خواهد محوری به یک رکود اقتصادی شبیه به این ؟

تا به حال بسیاری از ما سرخپوستان در ترس از غرب است. تماس آن با توجه به فرهنگ استاندارد زندگی, بهداشت و درمان, سیستم, و یا زندگی به طور کلی, اما کشورهای غربی همواره کشیده آسیایی نسبت به آنها. این بیماری همه گیر آوردن سرخپوستان بازگشت به میهن خود. و در شماره های خوب.

شاید این باعث نیاز به حرکت و نزدیک به ریشه های ما.

در حال حاضر که جهان به طور علنی به تصویب رسید ‘Namaste’ به عنوان یک راه پستال های هندی, ارزش یک گنج از اعتقادات است که می توانید آن را تغییر دهید بهتر است. از آیورودا به علم و ثابت که ایمان به خدا جهانی وجود دارد بیشتر به هند که جهان نیاز به دانستن یادگیری و اتخاذ.

جهان ادای سوگند توسط هند معنویت. یوگا و مدیتیشن و هند باستان حکمت در حال رسیدن به دور و گسترده. جهانی درک هند در حال تغییر است. هند بنابراین باید استفاده از این زمان برای ترویج سنت و فرهنگ در یک مقیاس بزرگتر برای خوب بیشتر از نوع بشر. برای آن معنوی و سنتی ثروت یکی از شاخص های کلیدی از قدرت آن است.

نگاهی به گیاهخواری, به عنوان مثال. امروز ما می دانیم که حیات وحش بازارها زمینه پرورش انسان و دام بیماری است. اما بسیاری از ما قادر به کنترل آن حریص ولع به خوردن حیوانات حتی زمانی که این ولع مصرف است فلج ما با منشاء ویروسی بیماری های همه گیر در گذشته به عنوان به خوبی. به یاد داشته باشید H1N1 آنفلوآنزای خوکی? یا H5N1 آنفولانزای مرغی ؟

شاید آن را در مورد زمان ما پیشتر مرطوب بازار و حمایت جامع, گیاهی, شیوه زندگی است. هند در حال حاضر دارای بزرگترین جمعیت گیاهخواران در جهان است. ما در حال حاضر نیاز به آن را به طور کامل و ترویج مشابه در سراسر جهان است.

و به عنوان هند به یوگا – یکی از مشهور ترین هندو فلسفی به جهان آن زمان ما به آن گیاهخواری بیش از حد.

تغییر نیازهای جهان

“هرگز اجازه ندهید یک بحران خوب هدر برود.”

این کلمات توسط وینستون چرچیل هستند و همه ما باید در مواجهه با بحران جهانی fomented توسط “چینی Virus”. آنها به شما یادآوری می کنند که هر سختی را به ارمغان می آورد یک فرصت است. و هند امروز نیاز برای به دست گرفتن این فرصت.

جهان است که به دنبال به ما با چشم مشتاق. هند دومین کشور پرجمعیت ترین در جهان است رفتن به ظهور به عنوان برنده, ضرب و شتم این بیماری همه گیر مانند یک جنگجو برای ما یک کشور از رزمندگان. و به ما آموخته اند که هیچ کمتر است.

به تازگی زمانی که Michael J رایان که مدیر اجرایی گفت که هند است که رهبری جهان را در از بین بردن دو سکوت قاتلان – آبله و فلج اطفال – دارای ظرفیت فوق العاده ای در از بین بردن مرگبار بیماری همه گیر کوروناویروس من نمی توانستم بیشتر موافقم.

من واقعا بر این باورند که این بیماری همه گیر را فراهم می کند یک فرصت فوق العاده ای برای هند به ظهور و درخشش است. این می تواند نقطه عطفی در تاریخ هند. ما می تواند ظهور خروج از این بحران به عنوان یک ملت قوی تر. و اگر اتفاق می افتد که نظم جهانی را تغییر خواهد داد – خطوط که در حال حاضر ظاهر می شود.

من درک می کنم که بسیاری از کشورها در حال حاضر نگاه کردن بر ما. زمان و دوباره هند شده است castigated برای اشتباهات خود – بزرگ یا کوچک است. اما در حال حاضر که چین قرار است کل جهان را تیره و تار بحران هیچ کس در حال پایین آمدن بر روی آن. چین باید سرزنش برای “چینی Virus”. اما رسانه های جهان ساکت است.

تصور کنید اگر این بیماری همه گیر سرچشمه بود در هند رسانه ها نمی گرفته اند و زمان زیادی برای سرزنش ما به عنوان یک کشور جهان سوم با بی سواد و غیربهداشتی مردم است. حتی سازمان ملل متحد قرار داده اند تحریم ها بر ما.

اما هیچ یک از آن است که برای چین است.

چرا ؟ از آنجا که چین در جهان است تولید توپی. و در آن حرص و طمع برای به دست آوردن ارزان محصولات چینی جهان را فراموش کرده و به یک شکست گزینه است. زمانی که حتی کوچکترین سازمان باید یک طرح احتمالی یک نسخه پشتیبان تهیه یک جایگزین – جهان شکست خورده اند ، همین دلیل است که وجود داشته است حاد کمبود هواکش پزشکی و تجهیزات حفاظتی منابع در سراسر این بیماری همه گیر.

و به همین دلیل PM مودی نباید اجازه دهید این فرصت بروید. ما باید سریع عمل می کنند و استفاده از این فرصت برای تغییر چند چیز در مورد کشور که در غیر این صورت دشوار است به تغییر.

زمان برای ترویج “را در هند” در آن سطح قابل توجهی است که “در حال حاضر”. زمان برای هند به عنوان یک تولید جایگزین است که می تواند جهان پس از سقوط است “در حال حاضر”.

هنگامی که ما مقایسه هند به چین, ما باید تقریبا تمام مزایای استفاده به عنوان چین است. ما جغرافیایی و قدرت و ظرفیت هوش و نیروی کار ارزان و بالاتر از همه خواهد شد. اضافه کردن به این واقعیت است که ما در جهان دومین کشور انگلیسی زبان. بنابراین وقتی که می آید به برقراری ارتباط با غرب هند نمی مطرح هر گونه مانع زبان یا بر خلاف چین است.

هند در نتیجه باید در مقیاس بالا تولید و پر کردن خودنمایی جهانی زنجیره تامین شکاف در اولین. به منظور توسعه یک اکوسیستم که در آن هند می شود تولید hub جهان, ما باید در تلاش برای سهولت اداری و انطباق بار MSMEs و شروع یو پی اس. ما نیاز به برخی از عمده اصلاحات اقتصادی با توجه ویژه در زمین قوانین و قوانین کار. نوار قرمز و بوروکراسی باید نقض.

که گفت: وجود موانع برای ایجاد ” را در هند یک موفقیت است. این محدودیت عمده برای هند در حال تبدیل شدن به چین را جایگزین حضور کسانی که کمونیست ها و چپ در کشور که بیشتر وفادار به چین از هند است.

پس از آن وجود دارد که این بیش از حد وسواس سیاست هند با پاکستان است. ما نیاز به توقف دادن بی مورد و بدون استحقاق توجه به ما همسایه – برای آن بیهوده است. و ما نیاز به انتخاب رقبای ما عاقلانه. امروز ما بزرگتر دشمن چین و پاکستان نیست. به یاد داشته باشید روز ما را بیش از چین و پاکستان خواهد رسید – به عنوان آن را به طور کامل وابسته به چین برای بقای آن.

این جای تعجب نیست که تقریبا در هر هند می خواهد به بازگشت به پاکستان در کشمیر تحت اشغال. اما بسیاری از ما فراموش کرد که بخشی از کشمیر ما نهفته است با چین به عنوان به خوبی. و تنها قدرت اقتصادی می تواند به ما کمک کند اصلاح آن است. بنابراین به جای اینکه تثبیت شده در پاکستان, ما باید تمرکز بر روی ساختمان های خودمان. اگر ما انجام این کار, ما به راحتی می توانید پیش افتادن از چین در سال به آمده است.

همچنین در این زمان بسیار مهم, اجازه دهید ما درگیری های مذهبی را کنار بگذارند. چرا که هرگاه یک صدای ناهنجار و خشن از جمعی تحقیر در هند و رسانه های بین المللی است که سریع به توجه و hyperbolise آن است. نتیجه این است که سرمایه گذاران جهانی’ سوء ظن به سرمایه گذاری در هند.

و ما دیگر نمی توانیم آن را.

به یاد داشته باشید که بین المللی وضعیت موجود در حال رفتن به شکستن به زودی. ما باید در خط مقدم.

یک نظم نوین جهانی است که در ساخت

شایان ذکر است که اولین چینی “ویروس” مورد آمد به نور در ماه نوامبر در چین در ووهان. تماس با آن کشور نازدار رویکرد یا استادی اما شیوع یک ویروس جدید برای اولین بار را تکذیب کرد و پس از آن به راحتی شانه ای بالا انداخت توسط چین است. برای ماه, ویروس گسترش مانند آتش سوزی. اما چینی رژیم شکست خورده را به یک سر تا به بقیه جهان.

چین گرسنگی سیری ناپذیر به افزایش به وضعیت ابرقدرت منجر به فروپاشی کل جهان است. تعقیب هدف هژمونی جهانی و قلدری هر کشور در سراسر جهان (اما اغلب هند) آمد بسیار آسان به ما همسایه. پس از آن وجود دارد طولانی-مبارزه-آمریکا چین تجارت جنگ است. و این واقعیت است که چین حتی متوسل به تولید bioweapons به یک ابرقدرت. همه از این در مجموع منجر به ظهور این فاجعه است.

تا کنون شنیده ام از خوب چیست ؟ من بر این باورند که چین Karmic حساب کامل و چینی “ویروس” ساخته شده مطمئن شوید که آن را تسلیم خود نمود ، و خوب نیست حتی یدکی جهان غرب – به خصوص آمریکا و اروپا است.

شاید همه ما نیاز به اندیشیدن آنچه رفت را اشتباه بیش از قرن گذشته ،

بله اقتصاد جهانی است در یک پرتگاه. اما آن را بهبود می یابند.

ما به زندگی عادی قرار داده شده است به غیر قابل تصور توقف در حال حاضر. اما آن را بیش از.

همانطور که برای بسیاری از ما زندگی ما در خانه های دنج در انتظار این زشت زمان به تصویب اولویت ما باید به یاد بگیرند که از میراث ما است. ما باید استفاده از این دوره برای درک اینکه چگونه ما می توانیم جهان را به مکانی بهتر برای نسل های آینده ما.

و در حالی که ما سر خم کردن آن را ضروری به humbler کمتر خود محور و دلسوز تر. ما باید آن را انجام دهد. و آن را سریع. به یاد داشته باشید این سیاره نمی خواهد به ما شانس زیادی برای انجام این کار.

مهمتر از همه بدون توجه به جایی که ما مهم نیست که ما نباید فراموش کنیم که قدرت ایمان به خدا – به خصوص در طول زمان هنگامی که منفی احاطه ملت است. مردم از همه ادیان باید گرد هم آمده و با هم دعا کنیم برای بهتر هند است.

اقدامات احتیاطی نماز و مثبت هستند و نیازهای جهان چه بیشتر در حال حاضر. هند باید این نمایش و سرب جهان به عنوان مثال.

یک نظم نوین جهانی است در انتظار. آن زمان هند به دست آمده و موقعیت از یک Vishwa گورو – یک رهبر جهانی است که خجالتی نیست و دور از قصد بازگشت به ریشه های آن و استقبال جامع سبک زندگی. برای این چیزی است که جهان می خواهد. ما باید به آن پایبند و ظهور به عنوان یک ملت قوی تر.

با هم ما می توانیم جهان را تغییر دهید. ایمن ماندن در خانه بمانند مثبت است. و فراموش نکنید که به نگه داشتن ایمان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im