فن آوری عادات از همکاران که ما دیوانه

تشخیص هر یک از این مردم ؟ از همکاران کسی نیست پاسخ دادن به ایمیل در یک مد به موقع. دفتر-mate که تلفن همراه به طور مداوم chirps به عنوان متون پور در. از راه دور, راه کارگر که کاغذ سر و صدا می زند هر کنفرانس تماس بگیرید.

وقتی که می آید به ما همکاران و تکنولوژی همه ما فردی peeves حیوان خانگی. اما یک چیز در همه احتمالا می تواند توافق بر: ناکامی های ما با محل کار فناوری اغلب نیست چون فن آوری است که ذاتا آزار دهنده است. آنها چون مردم ذاتا آزار دهنده است. و به عنوان فن آوری گسترش به هر گوشه و از شکاف از محل کار, بنابراین آیا ما کارگران شرکت توانایی استفاده از این تکنولوژی در راه است که اشکال ما.

در حالی که همه این چیزها ممکن است خفیف (و یا نه چندان ملایم) آزار دهنده خود به خود آنها اضافه کردن به چیزی بسیار بزرگتر است. برای یک چیز آنها را کار بسیار کمتر لذت بخش و خیلی بیشتر استرس زا باشد. اما شاید مهم تر آنها ما را کمتر موثر در شغل ما است. آنها در ایجاد تنش در محل کار و کاهش همکاری. آنها قطع گردش کار ما و دخالت در توجه ما است. در واقع اگر محل کار فناوری تا حد زیادی موفق به ارائه در وعده خود را از دستاوردهای بهره وری شکاف و درگیری در چگونه هر یک از ما با استفاده از فناوری در محل کار ممکن است یک عامل عمده که ناامیدی.

بسیاری از ما البته فرض کنیم که مشکل این است که با دیگر فرد. اما شاید به عنوان ما به این درک رایج ترین محل کار فناوری peeves ما می تواند تشخیص دهد که در آن ما خود را با تکنولوژی استفاده ممکن است سقوط کوتاه از ملاحظه collegiality.

بنابراین در راستای تقویت خود آگاهی و من از مردم برای به اشتراک گذاشتن خود را در بزرگترین محل کار فناوری peeves چیزهایی که آنها را به درایو دیوانه. در اینجا بالا شکایات آنها ارائه شده است.

CC جنون

زمانی که سی سی مورد نیاز بدون هیچ زحمتی از ایجاد فیزیکی کربن, نسخه, نفر محتاط در مورد اضافه کردن دیگران به مکاتبات. امروز ایمیل برنامه آن را بسیار آسان برای کپی کردن مردم در موضوع ایمیل—منظورم این است که cc زمینه است که فقط نشسته وجود دارد به شما التماس برای یک آدرس یا دو یا هفت—آن است که اغلب مورد آزار قرار گرفته. به جای پرسیدن این که آیا آن را بسیار مهم به کسی که در یک موضوع ایمیل ما پرتاب آنها را به cc زمینه فقط در مورد. به عنوان یک نتیجه, ما صندوق هستند سبب با یک عدد بیانتها و معتنی کپی ایمیل. حتی بدتر از زمانی است که ما خودمان را پیدا کنید در تلاش برای ایجاد حس از یک ایمیل موضوع که ما فقط و فقط اضافه شده است.

قبل از اینکه شما پاسخ به یک ایمیل است که cc نمايد به چندین گیرنده فکر می کنم در مورد اینکه آیا شما می توانید هر کسی از این موضوع است.

تصویر: رن مک دونالد

قبل از اینکه شما پاسخ به یک ایمیل است که cc نمايد به چندین گیرنده فکر می کنم در مورد اینکه آیا شما می توانید هر کسی از این موضوع است. (آیا هر فرد جلسه شرکت کنندگان نیاز به دانستن است که شما می خواهم وگان ناهار گزینه است؟) اگر شما در حال اضافه کردن کسی به یک موضوع را هم به آنها یک خلاصه سریع و برخی از زمینه که چرا شما در حال اضافه کردن آنها را. و لطفا فراموش نمی cc مردم زمانی که bcc-ing نامیده می شود و نمی bcc مردم زمانی که هیچ cc-ing است فقط خوب است.

رادیو سکوت

شاید آن را تعجب آور نیست که بسیاری از همکاران ما گاهی اوقات موفق به پاسخ دادن به یک ایمیل. یا یک شل پیام, صدای جیر جیر, DM, متن پیام Facebook پیام پست صوتی….

اما با این حال قابل فهم, آن را هنوز هم خسته کننده به ارسال یک ارتباط و دریافت بدون پاسخ, به خصوص اگر که پاسخ لازم است به حرکت می کند کار خود را به جلو. ما در یک جمعی اتصال: ما نمی توانیم انتظار جهانی تعهد به سریع پاسخ تا زمانی که ما نگه داشتن cc-ing همه و inundating آنها را با ایمیل اما تا زمانی که ما نمی دریافت سریع پاسخ ما ممکن است نیاز به نگه داشتن ارسال یادآوری به طوری که در نهایت ما ممکن است دریافت پاسخ.

این راه حل شامل ترکیبی از ارتباطات و خویشتن داری. این خویشتن داری همراه اول: اگر شما از پست الکترونیک و یا متن همکاران خود را به طور مداوم آنها ممکن است شما چشم پوشی از ضرورت. که به ویژه درست است اگر شما مستعد ابتلا به پیام های طولانی. در کار قبلی من کشف کرد که من افسانه ای برای طول از ایمیل های من—چیزی که من کشف کردم تنها زمانی که یک چند از همکاران شروع به شوخی در حضور من در مورد کسی که تا به حال موفق به دریافت طولانی ترین پیام. که به من آموخت به نظم خیلی بیشتر در مورد تغلیظ من ارتباطات است.

آن را خسته کننده برای ارسال یک ارتباط و دریافت بدون پاسخ, به خصوص اگر که پاسخ لازم است به حرکت می کند کار خود را به جلو.

تصویر: رن مک دونالد

در حال حاضر زمانی که من در برخورد با غیرمنتظره خبرنگاران من را مورد عمل در خط اول ایمیل من (پس از آن قابل مشاهده است حتی قبل از اینکه همکار من باز می شود پیام) و سپس به دنبال آن با بافت, پس, پیام ممکن است شروع “لطفا به من بگویید که آیا من می توانم ارسال یونگ مختصر و بدون خود را بیشتر بازخورد” قبل از اقدام به طور خلاصه مسائل که در آن بازخورد ممکن است ارائه شده است.

هنگامی که شما انجام بخشی خود را برای تبدیل شدن به کارآمد تر و کمتر خواهان خبرنگار خود بپرسید همکار, مشتری یا مدیر چگونه آنها می خواهم شما را به رسیدگی ارتباطات خود را و چگونه آنها می خواهم شما را به ادامه اگر شما نمی توانید یک پاسخ به موقع. خواهد مشتری خود را ترجیح می دهند هفتگی پیام ایمیل و یا آنها مانند دیدن خود را به روز رسانی روزانه, حتی اگر آنها نمی, پاسخ? خود را مدیر ترجیح می دهم به روز می شود در شل به جای ایمیل ؟ و می تواند شما را از سکوت به عنوان مجوز برای ادامه مسیر شما مشخص شده را در یک پیام متنی و یا ایمیل و یا باید به شما پیگیری از طریق تلفن به مثبت موافقت? کمی چشمگیر ارتباطات در مورد ارتباط می توانید رادیو سکوت کمتر خسته کننده و کمتر.

بیش از حد بسیاری از ما می دانیم که درد از کنفرانس تلفنی که در آن سر و صدای پس زمینه تداخل با توانایی ما به دنبال گفتگو است.

تصویر: رن مک دونالد

کانال رقص

در اینجا چگونه به مسئولیت رسیدگی به رادیو سکوت: کانال رقص. زمانی که من از مردم برای خود tech peeves من شنیده ام بسیاری از شکایات در مورد همکاران که تعقیب آنها را از کانال به کانال زیر یک ایمیل با یک شل پیام و شل کردن پیام های متنی. این نوع از کانال رقص منجر به کلی ارتباطات بیش از حد باعث می شود آن را سخت برای همکاران به می دانم که چگونه به پاسخ و پیچیده کار از پیگیری یک موضوع گفتگو.

اگر شما در حال تعقیب در سراسر کانال توسط یک همکار—که می تواند رخ دهد حتی اگر شما نمی متخلف در پاسخ شما—بهتر است برای مقابله با مشکل است. بازگشت به محل گفتگو آغاز شده آیا که در شل کردن ایمیل یا Google Doc و اجازه همکار خود را می دانم که شما نیاز به مکالمه را به ماندن در یک مکان به طوری که شما می توانید پیگیری آن است. اگر شما یک راه برای در تماس ماندن این لحظه برای به اشتراک گذاشتن که در اولویت است.

موضوعات درهم

من شنیده ام بسیاری از شکایات در مورد همکاران که نمی فهمم چگونه به موضوع نظرات خود را شل و یا ایمیل و یا کسانی که شروع به موضوعات جدید که در حال حاضر وجود دارد یک کانال یا مکالمه در راه است. اگر شما نمی دانید آنچه من صحبت کردن در مورد, و سپس آن را به احتمال بسیار زیاد شما آزار دهنده بسیاری از همکار خود کارگران است.

حتی کسانی که حداقل مبهم آگاه از ایده نخ می تواند گاهی اوقات بی دقتی در مورد زیر ساختار یک مکالمه به جای شروع یک موضوع جدید و یا حذف نظر خود را در محل اشتباه به سادگی از آنجا که آنها نمی خواهند به سرمایه گذاری زمان و یا تلاش بدانند که در آن تعلق دارد.

اگر شما خودتان را قربانی یک ایمیل مماس (یا حتی یک اما بیش از حد طولانی موضوع ایمیل) شما بهترین شرط بندی شما ایمیل عمل کپی و چسباندن و مرتبط ترین بخش از موضوع به یک ایمیل جدید, و سپس شروع یک موضوع جدید با دقیق تر موضوع خط.

دینگ دینگ دینگ دینگ…

هنگامی که مرگ من, من می خواهم به خاک سپرده شد و با باتری و دائمی تلفن زنگ با صدای بلند به اندازه کافی به اکو از طریق گورستان فقط برای گرفتن انتقام از هر کسی که تا به حال در معرض مرا به خود روشن-در ringers در جلسات کافی شاپ, کنفرانس, اتاق های هتل ها و یا باز کردن دفاتر.

مجله گزارش

  • در ادامه مطلب WSJ.com/WorkplaceTech

بیشتر در محل کار فناوری

  • جدید ارگونومی
  • چگونه به معرفی فن آوری های جدید
  • خود نرم افزار
  • دفتر زندگی در سال 2030

اگر تحقیقات من این است که هیچ نشانه ای وجود خواهد داشت مقدار زیادی از ضربه و حلقه و chirps در بسیاری از گورستان از کارگران که احساس می کنید راه من.

این یکی از گیج کننده ترین محل کار محرک به دلیل اطلاع رسانی بیش از حد است به عنوان مالیات به گیرنده های مورد نظر به عنوان آن را به تمام خود را در نزدیکی و همکاران. آن نیز نسبتا آسان برای حل و یا حداقل بهبود: تنظیم گوشی خود را به سکوت و شما می توانید آزار همکاران خود را با ارتعاشات متناوب به جای خود Avengers با مضمون ringtone. (و یا شما می تواند واقعا با ملاحظه و تلفن خود را با شما را هنگامی که شما سرگردان به دور از میز کار خود را—و یا حداقل ترک آن را بر روی یک سطح خالی است که ارائه آن ارتعاشات واقعا سکوت.)

تکنولوژی مقاومت

پس از آن وجود دارد از همکاران که در حال آزار دهنده نیست در این راه آنها با استفاده از تکنولوژی اما در راه آنها حاضر به استفاده از فن آوری است. افرادی که استفاده نمی مشارکتی وظیفه مدیریت. افرادی که نمی خواهد با استفاده از Google Drive و Google Docs. افرادی که معتاد به استفاده از ذخیره سازی ابر و به اشتراک گذاری فایل. به عنوان یک نفر به من گفت: “افرادی که صرف دیگر ناله که یک ابزار است که زباله به جای آزار به کار کردن که چگونه به استفاده از آن.”

دقیقا به این خاطر که به نظر می رسد جدید باید تکنولوژی هر هفته افرادی که عاشق نیست و فرایند پیکربندی دستگاه های جدید و نرم افزار ممکن است تا پایان حفاری در پاشنه خود را زمانی که آنها خواسته به ثبت نام در آخرین محل کار نرم افزار. در حالی که آن را مناسب برای احتیاط قبل از پریدن از روی آخرین ارابه موسیقی این اواخر بزودی باید توجه داشته باشید هنگامی که یک ابزار تبدیل شده است بخشی از تیم خود را روز به روز گردش کار. این یک چیز را به هدایت روشنی از شبکه های چت و یا وظیفه مدیریت برنامه است که یک چهارم از دفتر نفس نفس زدن با هیجان; هنگامی که سه چهارم از آن استفاده میکنند اما سمج مقاومت را آهسته کند کل تیم است.

اما توجه داشته باشید به همکار با تکنولوژی پیشرفته: ما باید بیشتر بیمار با تکنولوژی مقاومت در برابر. آنها افرادی که نجات ما از سرمایه گذاری یک مقدار بیش از حد زمان و یا پول در سیستم عامل است که نمی خواهید برای زنده ماندن برای مسافت های طولانی. و هنگامی که ما واقعا مطمئن هستند که یک تکنولوژی است که در اینجا به ماندن بگیرید مطمئنا آن را بدون پوست بینی ما را به یک بیت از تلاش برای کمک به ما کمتر نخبه همکاران. به جای شکایت که تمایلی وفق سعی کنید ارائه ساعت ناهار خود را به عنوان یک جلسه مربیگری به طوری که شما می تواند کمک به آنها را به بالا و در حال اجرا است.

چهره خندان!

اگر شما خواندن این عنوان با خوشحالی شما ممکن است کمک به یکی دیگر از محل خطر: شکلک بیش از حد.

این نه تنها در مورد emojis. مردم شکایت در مورد GIF بیش از حد, بیش از حد. بله emojis و Gif های رایج در رسانه های اجتماعی و به خوبی انتخاب شده GIF می تواند مفید پاسخ به یک پیام مستقیم یا شل پیام که به نظر می رسد هیچ دیپلماتیک ،

اما در کار است ؟ مردم شکایت آنها غیر حرفه ای. و اگر شما فکر می کنم که مبتنی بر متن مبادلات مملو از فرصت برای سوء تفاهم فقط تصور کنید که تمام راه هایی که می تواند به چپ چپ در GIF – و از emoji-زمین به خصوص هنگامی که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که در واقع نمی دانند که برخی از میوه و سبزی emojis به معنای انتقال چیزهایی که مرزی زشت و ناپسند.

مردم نیازی به رها کردن آنها را به طور کامل اما در اینجا مفید قاعده کلی: استفاده از متن به انتقال معنا و emojis یا GIFs برای انتقال احساسات و یا متن. و اگر شما کاملا مطمئن شوید که چه یک شکلک به معنی آن است که احتمالا بهتر است به استفاده از آن در همه.

خطوط موضوع

خطوط موضوع اغلب یک منبع بزرگ محل کار نا امیدی. بین ایمیل های که زیرفشار از اصلی خود را به موضوع, خط, خطوط موضوع که اصلا دقت منعکس کننده محتوای پیام خطوط موضوع که بیش از حد طولانی و کل ایمیل خطوط موضوع خیلی کوتاه هستند و می گویند کمی—و یا هیچ چیز در همه وجود دارد مقدار زیادی برای شکایت.

نظر من: خط موضوع خود را باید بیش از پنج به 10 عبارت به وضوح خلاصه موضوع پیام و منعکس کننده هر زمان حساسیت یا عمل مورد نیاز است. اگر ایمیل خود را بیش از حد پیچیده برای تقطیر به موثر 10-کلمه خلاصه آن ممکن است نشانه آن است که شما conflating ایمیل های متعدد موضوعات به یک کلی دیگری پیام. شما بهتر است شکستن این به ایمیل های جداگانه ای با مناسب خطوط موضوع.

در اینجا یکی دیگر مرتبط با دلخوری: افرادی که با ارسال یک ایمیل خالی با موضوع خط “با من تماس بگیرید.” اگر شما فقط می خواهید کسی به شما تماس بگیرید پس چرا آنها را? اگر شما در حال درمان ایمیل به عنوان یک جایگزین برای پست صوتی پس حداقل شما می توانید انجام دهید این است که شامل یک یادداشت کوتاه خود را با شماره تلفن, بهترین زمان برای رسیدن به شما و برخی از نشانه ای از این تماس موضوع و ضرورت.

پر سر و صدا تماس گیرنده

“و ما سه ماهه چهارم شماره—” “پود!” “…هر یک از ما دایره با ما—” (خش خش, خش خش).

بیش از حد بسیاری از ما می دانیم که درد از کنفرانس تلفنی که در آن سر و صدای پس زمینه تداخل با توانایی ما به دنبال گفتگو است. این یک چیز است اگر خود را مفت و یا تلفن حلقه در حالی که شما در خط; این دیگر به تماس خود را از شلوغ کافی شاپ و یا (قضاوت از تماس من شده است در به تازگی) پوند سگ. حتی کوه در می رم از طریق مقالات و یا تایپ کردن بر روی کامپیوتر شما می تواند فوق العاده با صدای بلند و منحرف زمانی که مردم دیگر مجبور به گوش دادن به آن است.

آن است که واقعا سخت به استفاده از دکمه قطع? شما احتمالا باید گوشی خود را قطع و یا میکروفون کامپیوتر از ابتدا و ترک آن را خاموش برای مدت تماس به جز زمانی که شما چیزی خاص می گویند.

من می دانم که من می دانم: شما ترس شما می آیند به عنوان رها اگر شما نمی توانید در پرتاب گاه به گاه “متعجب” و یا مشتاق “بله!” اما از دست دادن که کمی از بازخورد خوبی به ارزش آن هنگامی که نتایج آن را در روشن مکالمه هر کس می تواند بشنود و دنبال کنید.

زمان دزدی دریایی

بله شما می توانید چشم پوشی از آن 10:23 p. m. ایمیل خود را از رئیس درخواست یک دسته از سوالات در مورد فردا صبح نشست. اما اگر شما را به اشتباه چک کردن گوشی خود را در راه به رختخواب شما احتمالا خودتان را بازگشایی کامپیوتر خود و ارسال به روز رسانی که علائم شما به عنوان خوب و پاسخگو کارمند.

که حس تعهد و است که چرا بسیاری از مردم شکایت در مورد ساعت بعد و یا آخر هفته ارتباطات است. مطمئن شوید که شما می توانید صبر کنید تا روز کسب و کار بعدی. شاید. چرا که چگونه شما می دانم که اگر مشتری خود را و یا رئیس و انتظار جواب فوری? اگر شما اصرار بر پاسخگویی فقط در ساعات کسب و کار شما باعث می شود تنگنا برای کل تیم است ؟

پس از ساعت پیام است که یک محصول فرعی طبیعی کار آنلاین و به خصوص محل های کار است که شامل صفحه اصلی بر اساس کارگران (که ممکن است تجارت شب کار در طول روز انعطاف پذیری) و کارگران از راه دور (که ممکن است در مناطق مختلف). در حالی که وجود دارد هیچ چیز ذاتا بد در مورد ارسال یک شل پیام در 11 p. m. آن را تبدیل به یک مشکل زمانی که مردم معلوم نیست در مورد انتظارات برای پاسخگویی و یا در دسترس بودن.

کسانی از ما در سواحل غرب خواهد به شما بگویم که کمی بدتر از همه East Coast افرادی که به شما ارسال و در همان روز جلسه دعوت برای تماس که شروع و در ساعت 11 صبح شرقی و پس از آن تعجب می کنم که چرا ما وجود دارد. این دلیل است که جلسه آغاز شده است قبل از اینکه ما حتی بررسی ما ایمیل! اما در انصاف و من هم از شنیدن East Coast مردم در مورد دلخوری از ما غرب زیر لیوانی ایمیل با زمان حساس به سوالات در وسط ما بعد از ظهر—همچنین به عنوان شناخته شده پایان روز در نیویورک و بوستون و آتلانتا.

شرکت ها می توانند مجموعه ای از سیاست هایی که مشخص کردن انتظارات در اطراف پس از ساعت در دسترس است.

تصویر: رن مک دونالد

تکنولوژی, سیاست, و ارتباطات می تواند به همه کمک به پر کردن شکاف. برخی از شرکت ها به نوبه خود ایمیل یا شل کردن بعد از ساعت کاری; فردی کارگران می توانند با استفاده از ایمیل ویژگی های است که تاخیر در تحویل از ساعت 11 شب ایمیل به صبح روز بعد. شرکت ها می توانند مجموعه ای از سیاست (یا نوشتن مشتری قرارداد) که مشخص کردن انتظارات در اطراف پس از ساعت در دسترس است. و یک مکالمه ساده با رئیس خود مشتری و یا همکاران می تواند کمک به روشن شدن این که آیا خود را اواخر شب پیام خوش آمدید خواهد بود یا برعکس آیا و هنگامی که شما نیاز به پاسخ به آنها.

بهتر است اگر از دیدن یک 9 p. m. پیام شما را مضطرب می سازد, در اینجا یکی دیگر از راه حل: همین حالا ایمیل خود را چک کنید پس از 6 بعد از ظهر

عملا فراموش شده

کسانی از ما که از راه دور کار مشترک گله: جلوگیری از نادیده گرفتن ما!

بله, آن را کمی بی دست و پا برای اجرای ترکیبی جلسه که در آن برخی از مردم جمع آوری شده در اطراف یک میز کنفرانس در حالی که یک یا دو شماره گیری از طریق تلفن و یا وب سایت کنفرانس. اما اگر شما نیاز به کسانی که از راه دور مردم را به بخشی از مکالمه خود آن را به مردمی که در اتاق را به اطمینان حاصل شود آنها در واقع گنجانده شده است. که به معنی خوشه بندی در اطراف بلندگو در وسط میز به جای plopping پایین در انتهای اتاق که در آن مردم خواستار در نمی قادر خواهد بود به گوش شما. به این معنی حصول اطمینان از حداقل یک فرد متصل به یک کامپیوتر به وب سایت کنفرانس خط, بنابراین شما می توانید به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را و اسلاید. و به این معنی نگه داشتن چشم در پنجره چت و یا تصویری روی صفحه نمایش بنابراین شما می توانید ببینید اگر ما در حال تلاش برای ایجاد یک سهم (و یا درخواست شما را به صحبت می کنند).

فقط چیزی می گویند

هیچ کس می خواهد به کسی که درایوهای بقیه دفتر موز. اما بسیاری از ما هرگز نمی دانیم که ما آن را انجام دهد مگر اینکه کسی به ما می گوید.

به عبارت دیگر ارتباطات, درباره ارتباطات, پاسخ اینجا, اما من اعتراف کنم که هیچ کوچک چالش: اگر این نارضایتی باقی بماند به این دلیل است که آنها فوق العاده پا به بحث در مورد. در واقع حتی اگر کل این داستان الهام گرفته شده بود توسط یکی از همکاران که اغلب می فرستد ایمیل در همه کلاه من هرگز تا شجاعت را به یک درخواست ساده: توقف.

دکتر ساموئل تکنولوژی محقق و نویسنده “کار دقیق با رسانه های اجتماعی است.” ایمیل خود را در [email protected]

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه peeves حیوان خانگی خود را در اطراف با استفاده یا سوء استفاده از فناوری در محل کار ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im