تکنولوژی موتور در قلب هالیوود محتوای کارخانه

امریکا studios سازندگان و بازاریابان با تکیه بیش از همیشه در سیستم عامل های دیجیتال است که اجازه می دهد آنها را به اندازه آنچه مخاطبان خواهم و می خواهم برای دیدن بیشتر از. آنها فقط به دنبال تست نمایش فیلم یا. آنها به دنبال برای بررسی در با پتانسیل مخاطبان در هر مرحله از تولید از قبل از یک اسکریپت نوشته شده است تا لحظه ای خود را نشان می دهد تلویزیون جدید فیلم و یا موسیقی تصویری آغاز.

همیشه از جورج لوکاس طلیعه دوران بی پایان قسمت (و لذت ببر), هالیوود, مدیران تلاش کرده اند برای سرمایه گذاری در موفقیت این آخرین چیزی بزرگ توسط شدیدا بیشتر از آن. اما محتوای بودجه در حال افزایش به مراتب سریع تر از تاسیس فرانچایز می توانید نگه دارید تا. Netflix پیش بینی شده است به صرف بیشتر در مورد جدید به دست آورد و محتوا در سال 2020—$17 میلیارد—از Apple Inc. صرف تحقیق و توسعه در سال 2019.

با ریسک بالا که به حداقل رساندن خطر در هنگام ایجاد محتوای جدید “در مقیاس” به معنی درمان آن مانند هر دیگر بازار انبوه محصول. مدیران تولید کنندگان و نویسندگان و مدیران و بازاریابان باید قادر به به طور مداوم و صنعت برنامه هایی که به احتمال زیاد بیش از خود را برای پیدا کردن مخاطبان. مهم تصویب و جوایز صنعت—حتی جعبه دفتر blowouts—در حالی که خوب نیست آخر بازی برای بسیاری از.

جیمز نورمن, موسس و مدیر عامل شرکت Pilotly می گوید وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای یک نمایش به موفقیت بدون شکستن از طریق به عنوان یک بیننده رسید.

عکس: Moly Yim

“وجود دارد تنها بسیاری از” بازی تاج و تخت ” و ” سیم ” و بقیه از ده ها هزار قطعه از محتوا هستند نه در آن سطح می گوید:” جیمز نورمن از بنیانگذاران و مدیر اجرایی مخاطب-پژوهش و توسعه دهنده نرم افزار Pilotly. اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای یک نمایش به موفقیت در میان مخاطبان خود را بدون تبدیل شدن به یک پدیده جهانی, او گفت:. “به مطمئن شوید که نشان می دهد می تواند ضربه علامت گذاری به عنوان شما نیاز به درک که مخاطبان است.”

Pilotly بخشی از نسل جدیدی از فیلم-صنعت فن آوری شرکت با هدف توسعه خلاق. این یک دره سیلیکون راه اندازی ارائه می دهد که یک جریان تجزیه و تحلیل و مخاطبان-بررسی پلت فرم استفاده شده توسط معماران و طراحان و تولید کنندگان و مدیران به شکل محتوا برای غول از جمله NBCUniversal, ViacomCBS و حتی دره وطنی محتوا پادشاه Netflix بکشد.

تمرکز گروه 2020

برای چند دهه, تلویزیون را نشان می دهد غربالگری شدند که به تمرکز بر گروه های ساخته شده تا ظاهرا نماینده آمریکایی کندن از مراکز خرید و قمار. فیلم تست شد به نمایش در سالن های تئاتر در حالی که ارزیاب در زمان توجه داشته باشید از جمعیت می خندد و gasps. تغییر برای سرگرمی در خانه و سپس مبتنی بر اینترنت جریان کاهش می یابد و این فرصت را به گرفتن جان Q. عمومی در خیابان و Covid-19 همه اما به پایان رسید ،

تا همین اواخر, ترس از دزدی دریایی برگزار شد به برخی در صنعت با استفاده از در خانه پانل های که در آن مردم در جریان محتوای آنلاین و ارائه بازخورد زمان واقعی می گوید Sumithra بری, NBC, سرگرمی, معاون ارشد رئیس جمهور از مصرف کننده و بازار هوش. اما این نگرانی ها حل شده اند و توسط فن آوری های جدید است که بلوک های صفحه نمایش ضبط و استودیو اجازه می دهد تا برای تعیین میزان مد آب و ردیابی محتوای زمانی که آن را دریافت کنید. او می گوید: NBC کار کرده با Pilotly نیز از دیگر برنامه های راه اندازی در این زمینه از جمله مونه تجزیه و تحلیل و بینندگان برنامه ردیابی به نام تلویزیون زمان.

این تغییر از فرد به بازار آنلاین تست نشان داد برخی از ضعف های اساسی با قبل از آن روش. اولین نمونه کوچک و اندازه با توجه به هزینه و مشکل از تجمع مردم با هم. دوم مشکل نقص بود با این فرض که نشان می دهد که آزمایش خوبی برسد عظیم و نسبتا همگن مخاطبان است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

هالیوود ساخت نشان می دهد که شما می خواهید به تماشای ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

امریکا به طور فزاینده جمعیت متنوع بین المللی در طبیعت بسیاری از جریان خدمات و بسیاری منتشر شده در فیلم و به همراه توصیه ها و الگوریتم های به سرعت در حال رشد کتابخانه ها به طور فزاینده ای به تو رفتگی در دیوار ساخته شده از این فرضیات و روش بسیار کمتر مفید است.

در دنیای به ظاهر بی پایان مقادیر جریان محتوا از یک قارچ تعدادی از خدمات موفقیت است که کمتر در مورد به ثمر رساند megahits و بیشتر در مورد بدست آوردن وفاداری مخاطبان خاص. این روند آغاز شد و با کابل اما تبدیل شده است و حتی مهم تر در حال حاضر که مخاطبان بیشتر عادت کرده به wending راه خود را از پایین سوراخ خرگوش در یوتیوب, Infinite و Instagram.

آن را آسان و نسبتا ارزان برای مخاطبان-شرکت تحقیقات مانند Pilotly به جریان بیشتر مردم در خانه های خود. این افزایش حجم از تست در دسترس مخاطبان و همچنین دانه دانه بودن سوالات است که معماران و طراحان و بازاریابان می توانید بپرسید می گوید: Bryon Schafer معاون ارشد رئیس جمهور از تحقیقات در Vevo, موسیقی تصویری توزیع کننده و سرمایه گذاری مشترک از گروه موسیقی جهانی و Sony Music Entertainment.

سیستم های دیگر می توانید جمع آوری داده های منفعلانه به عنوان مخاطبان سازمان دیده بان. MarketCast که تجزیه و تحلیل بیننده پاسخ به فیلم, مفاهیم, نشان می دهد, خلبانان, تریلر و مانند با استفاده از یک ابزار است که اقدامات افراد حالات چهره در زمان واقعی در طول یک جریان از طریق جلوی دوربین بر روی لپ تاپ خود را. (فقط داوطلبان در حال تماشای این tech.) این بیومتریک اندازه گیری نشان می دهد که چگونه واکنش مردم لحظه به لحظه.

موسیقی به خصوص می تواند مهم می گوید: بن کارلسون MarketCast معاون ارشد رئیس جمهور مسئول جریان و سیستم عامل. با تماشای بینندگان چهره های این سیستم می تواند کمک به معماران و طراحان شناسایی که موسیقی متن این نسخهها کار میکند بهترین در یک تریلر فیلم, به عنوان مثال.

مخاطبان 2020

این که آیا شما یک زن سیاه و سفید حرفه ای در نیویورک که عاشق درام سفید مرد ابرقهرمان فن در حومه ویسکانسین و یا شخص دیگری به طور کامل وجود دارد whirring حلقه بازخورد از توصیه های مشاهده-عادت انتقالها و تیم تولید استودیو مشغول تلاش برای خوراک شما بی سیل از مطالب به روز نگه دارید ،

حلقه ترکیبی از داده های به نگه داشتن چیزهای قابل اعتماد و خلاقیت انسان به نگه داشتن چیزهای تازه. ترفند این است که تکرار آن حلقه ها در سراسر یک آرایه متنوع از مخاطبان می گوید آقای نورمن. این یک منطقه که در آن شرکت خود Pilotly دارای یک مزیت او می گوید. آقای نورمن, که سیاه و سفید است, می گوید که او به عمد ساخته شده است یک تیم با یک آرایه گسترده ای از زمینه های ملیت و زبان fluencies به عنوان امکان پذیر است.

بیشتر کلمات کلیدی

  • تکنولوژی موتور در قلب هالیوود محتوای کارخانه جولای 11, 2020
  • تحریم کردم Facebook توجه اما واقعی ثابت است که هیچ جا در چشم 2 ژوئیه سال 2020
  • آیفون نیست گاو پول نقد آن را یک بار بود. اپل نمی باشد نگران است. ژوئن 20, 2020
  • دستور العمل جدید برای رستوران بقا ؟ تبدیل شدن به بعدی مهره های بازی دومینو. 6 ژوئن 2020

آقای نورمن تشبیه امروز محتوای ویدئویی به تبلیغات ظاهر می شود در ما بسیار متفاوت Instagram خوردها. “داستان استفاده می شود گفت: بنابراین به طور گسترده به چنین مخاطبان بزرگ می گوید:” آقای نورمن. “اما هنگامی که شما تغییر کرده است که پارادایم چگونه محتوای ساخته شده در تبلیغات و تلویزیون همه چیز را تبدیل به بیشتر هدف قرار دادند.”

این سیستم همچنین کمک به استودیو و جریان سیستم عامل تبدیل شدن به بیشتر حساس به سلیقه مخاطبان خود را اجتناب از فرهنگی فاحش است که می تواند نزول نشان می دهد تلویزیون و یا فیلم در رسانه های اجتماعی.

سلیقه ها در حال تغییر به سرعت می گوید: Kevin Goetz, بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی از صفحه نمایش موتور/ASI که انجام نظرسنجی و تمرکز گروه های عمده ایالات متحده استودیو فیلم جریان خدمات و پخش و شبکه های کابلی. چیزهایی که ممکن است بدست تصویب حتی چند ماه و یا سال پیش—جوک های است که می تواند در حساس کلیشه که توهین و مانند آن—در حال حاضر پرچم مخاطبان و حذف شده توسط سازندگان.

تولید 2020

این فرایند اغلب شروع می شود قبل از هر کسی می نویسد: یک اسکریپت. برای مثال می گوید آقای کارلسون یکی استودیو هالیوود خواسته MarketCast به نگاه به یک پیر و خفته قطعه مالکیت معنوی او فکر می کردم هیچ کس خواهد بود علاقه مند در. (او نمی تواند می گویند که.) با تجزیه و تحلیل اجتماعی-رسانه روند و شویی تیم خود را کشف قابل توجهی پایه فن—کامل با فن و هنر. این استودیو در حال حاضر در حال توسعه یک فیلم سینمایی از چیزی است که در غیر این صورت ممکن است باقی مانده در اینترنت حاشیه.

در طول نوشتن مرحله جمع آوری داده ها می تواند ادامه یابد. صفحه نمایش موتور/ASI برای مثال پرونده های بازیگران خواندن با صدای بلند در حال پیشرفت اسکریپت سپس جریان تولید برای پانل های. این روش غربالگری پیش یک اسکریپت اغلب منجر به تغییرات. و آن را تنها تبدیل شدن به محبوب تر در سن Covid-19 آنجایی که بسیاری از خلبانان نبودند شات به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر اما بازیگران توانید بخوانید اسکریپت ها از خانه های خود می گوید آقای Goetz.

هنگامی که یک خلبان تا به ضرب گلوله کشته شده است یک سرویس مانند Pilotly می توانید شبیه سازی ویدئو بر روی تقاضا خدمات و یا اجتماعی-رسانه ای پلت فرم اجازه می دهد تا پرداخت اعضا به تجربه نشان می دهد در یک راه آشنا.

برای مثال تولید کنندگان نشان می دهد “آیا نگاه عمیق تر”—که ویژگی های دان چیدل و به تازگی ساخته شده اولین آن در فرم کوتاه خدمات جریان Quibi—استفاده Pilotly برای تست کاهش خشن از آن دو قسمت است. اول Pilotly جمع آوری آنلاین پنل از افراد در Quibi هسته: مردم در حال حاضر در درجه اول به مصرف محتوا در دستگاه های تلفن همراه. پس از غربالگری هر قسمت شرکت به آنها یک نظرسنجی برای تعیین چگونه آنها احساس خود را در مورد کلید خلاق جنبه های این قسمت. اطلاعات حاصل از مطالعه اطلاع بعدی ویرایشهای همه به نام کمک به قسمت آمار معیارهای مانند قدم زدن شخصیت likability و احتمال بینندگان خواهد دوباره برای اطلاعات بیشتر.

هنر 2020?

یکی واضح دام از کاهش هنر به نظرسنجی ها و اطلاعات است که آن را می دهد تولید کنندگان و مدیران بیش از حد اهرم بیش از معماران و طراحان آنها تکیه می کنند به تولید بازدید. و بزرگترین تعداد بازدید ها اغلب به دست آوردن محبوبیت به دلیل آنها سر در جدید و غیر منتظره جهت به نمایندگی از دید یک فرد یا کوچک تیم خلاق. آنها ممکن است بهره مندی از این مدرن روز گروه تمرکز.

به علاوه بسیاری از پربیننده ترین نشان می دهد در جریان خدمات نیست حتی اصل. فقط فکر می کنم پایدار قدرت “دوستان” و “اداره”. بسیار از مهمترین و تاثیرگذار برنامه نویسی ظاهر می شود در دستگاه های ما امروز ایجاد شد در تمرکز-گروه قرون وسطی همه این تکنولوژی به معنای به جای.

و حتی سازندگان از تو رفتگی در دیوار باید مراقب باشید. “من فکر می کنم چشم انداز خلاق هنوز هم پیشی می گیرد می گوید:” ان بی سی خانم بری. “معتبر بینایی می آید بسیار مطلوب تر از چیزی است که احساس می کند تولید شده است.”

—برای اطلاعات بیشتر, وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و سرفصل ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.

نوشتن به کریستوفر در میمس [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>