معلم و…یک فرد فوق العاده

این مستند به از بین بردن و من از هر گونه تظاهر از غرور و چپ من در خیرگی تلاش برای دلجویی از من دلبر, زن خانه است. به عنوان روز نورد توسط دوشنبه, بلوز, از دست داده بودند و به زمان و تلاش برای پیگیری زمان خود را. فقط روز دیگر من آرنج در سینک پر از کف صابون صابون تلاش به عمل قهرمانانه انجام می شود که من از کوره در رفته تماس های از دختر من معلم کلاس به صورت آنلاین. ظاهرا آن زمان برای آنلاین PTM که در آن همه معلمان من در انتظار است. ده یادآوری فرستاده شده توسط این مدرسه تا به حال تمام پرواز از پنجره با توجه به عظمت من در زمان کار. اش نشان از این خواهد بود که در حال حاضر و یا هرگز من تماسهای مکرر دست من خشک و بیهوده و شیرجه بی پروا به جلسه… این بار حتی بدون سود یک بحث پپ از پدر به گوش دادن آگاهانه و نمی توان overzealous در نبرد با معلمان و همچنین بدون شوهر که معمولا ریخت نفت بیش از مشکل آب ، من ریاضت کامل بود زمانی که من با استقبال خوبی معلوم معلمان در حالی که خود من در صورت فاقد حتی یک چاپلوس kajal و قرار دادی از های اخیر من خیلی دیر…. و در اینجا بود کل حرفه ای جامعه در تابش خیره کننده دوربین های روزانه در تلاش برای آرام نگه داشتن درس در مسیر!

کنجکاو به دانستن بیشتر در مورد آرامش و خونسردی معلم پشت دوربین صحبت کردم که یکی از دوستان که هم معلم و می رود به نام عسل. با یک نام مانند آن هر چند او تا به طبیعت به بازی که نام او تبدیل شده است مورد استفاده برای فراخوانی خیلی خنده هر جا که او می رود. او اغلب به یاد می آورد که چگونه آن را در زمان کمی مورد استفاده قرار گرفتن به شوهرش مکالمات بعد از ازدواج. شوهر استفاده می شود که برای کار با دابتو که اغلب همکارانش “dus peti عسل gira انجام idhar زنبورها udhar“. آن را در زمان برخی از زمان برای قبول این گفتگو نه مربوط به او و تمام شد و او در بهشت است.

به هر حال صحبت کردن با عسل, من یاد گرفتم که چگونه ماهر تبدیل شده بود در مسائل دو جهان از درس و خانه توسط سوئیچ و یا از میکروفون و یا دوربین. اما این آمد و در هزینه های بسیاری در حال انجام harrowed درس در مدیریت زمان است. من یاد گرفتم که چگونه او را اغلب شکر به جای نمک در daal تلاش برای گرفتن ناهار در زمان آماده برای خانواده در طول یک فرار سریع. و یک بار بعد از گفتن هر کس به نوبه خود mikes کودکان به او گفت اختلال شد که از او پایان تنها. شوهر ظاهرا در نظر گرفتن یک آموزش در هنرهای زیبا از ورز عطا در حالی که او مایک گذاشته شده بود.

مهاجرت به گرفتن کلاس به یک آمادگی آنلاین جهان از یک روان آفلاین یکی آورده خود را ترور. هیولا خواهد سفر خود را در وسط شب در حالی که او کاملا خواب به او بگویید که او کلاس روز بعد بود تا در تقویم به عنوان یک جلسه برنامه ریزی شده. به شوهرش اختلال ثبتشده نور از لپ تاپ را به ضرب و شتم شیطان در بازی خود را. در طول روز او را نگه داشته و راه رفتن در اطراف تمام خانه در جستجوی گریزان ‘سیگنال’ دوربین ‘در’ به طوری که زمانی که نامنظم شبکه پخش شده از اموزشگاه گریز زدن. سیگنال دادن نیست او را بهره مند از دوربین پسند زاویه تغذیه همگان را به شرکت آشنا تصاویری از kahani ghar ghar ki. بنابراین وجود دارد ظروف قارچ مانند عصبانی رعد و برق ابرها در سینک آشپزخانه و لباس است که حاضر به atmanirbhar. این مستند تا به حال در واقع تحویل جدید شفافیت به سیستم که در آن یکی متوجه شدم که معلم بود و فقط به عنوان انسان ساخت مافوق بشری تلاش برای ادامه آموزش اتهامات عنوان شده علیه او به طور معمول در زمان غیر معمول.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>