این Swachh واکسن در اینجا و در حال حاضر

مستند به پایان رسیده است. حداقل آن را مانند به نظر می رسد. اما مطمئنا COVID 19 نیست. ما باز شده است به یک بی دست و پا حالت عادی در میان افزایش عفونت. بهبود بهبود و کاهش مرگ و میر هستند اما پاسخ نیست. واکسن و مواد مخدر هستند. با شروع از Edward Jenner این واکسن در برابر فوق العاده مسری آبله های کوچک در سال 1796 به بیشتر های اخیر آنهایی که در برابر سرخک ، اوریون ، سرخجه (MMR) و خطرناک فلج اطفال, واکسن را نجات جان میلیون ها نفر به ویژه کودکان است.

واکسن معمای

واکسن دوباره کرونا است که با دنبال فهم ناامیدی. در هند به تنهایی 30 گروه در محل کار هستند. به امید بزرگ است که باید آن را در عرض یک سال, هر چند عادی توسعه واکسن می تواند بیش از 10 سال است. هنگامی که آن را ندارد, دسترسی به واکسن خواهد بود موضوع را برای همه کسانی که به طور کلی نمی دسترسی به هر چیزی بسیار. سياستگذاران کارشناسان بیماری های میکرو-زیست شناسان و فن آوری زیستی شرکت ها یک گام به جلو و دو گام به عقب در مورد قاب زمان و بهره وری و پارامترهای واکسن. آمریکا immunologist Anthony Fauci شده است دوسوگرا حتی در مورد مدت از مصونیت از هر گونه می شود واکسن. سوال این است که آنچه تا یک واکسن می آید به عنوان اعداد با عصبانیت گام به جلو و یک مستند ثابت می شود از کاهش سودمند است. درماندگی است که قطعا پاسخ برای بشریت است که جان سالم به در بودن اصلح است.

در صورت عدم وجود واکسن های موجود و راه های پیشگیری از عفونت کاملا ساده و ساده تر ساخته شده توسط تکرار – شستن دست با صابون پوشش پوشش عطسه و سرفه از دور با استفاده از بافت را تف در باز اجتناب از تماس با افراد بیمار و اشیاء آلوده – تا حد زیادی در بدن از رفتار بهداشتی. اضافه کردن به این که به طور منظم استفاده و نظافت توالت که تمام شهروندان در حال حاضر دسترسی به, و ذخیره سازی و استفاده از آب آشامیدنی ما یک حلقه حفاظت در برابر COVID 2019 – یک شل گره واکسن.

بهداشت دارایی

از آن زمان به یاد خاصی اخیر سلاح که هند رو در زرادخانه خود را. 2014-2019 دیدم عظیم قیام چشم انداز و اجرای آنچه شناخته شده به عنوان شستشو یا آب و بهداشت در زیر صفحه اصلی-رشد نام Swachh بهارات Abhiyan که به مرگ ضربه به بلات باز اجابت مزاج در کشور است. توسط استخراج مایل پایبندی به swachhata کد از متوسط هندی, برنامه رفت و تبدیل به بزرگترین رفتار تغییر حرکت جهان است. بهداشت شد همه کسب و کار. رعایت Swachhata Pakhwada همه در سراسر Swachhata طرح اقدام توسط همه اتحادیه وزارتخانه Swachh شهرهای Swachh روستاها Swachh Vidyalayas, Swachh مکان یاد Swachh راه آهن Swachh ایستگاه Swachh مندی– بخشی از جریان اصلی ورزش است که هرگز اتفاق افتاده است قبل از. Swachh Survekshan کردم مناطق محلی برای رقابت و به دست آوردن شناخت برای تقویت خود در برابر خاک و کثافت. Swachh بهارات ماموریت در آن زمان فاز دوم به دنبال حفظ دستاوردهای بهداشت انقلاب و اطمینان حاصل شود که مردم عمل سالم و بهداشتی و رفتار بسیار مربوط به این کشور در برابر یک بیماری همه گیر.

مرحله برای بهداشت انقلاب

تاج با این حال تحت فشار قرار دادند ثانیه از شستن به بالا. بهداشت البته قدیمی شده خانواده مفهوم مر به عنوان یک مطلوب به صورت دوره ای به مدرسه متون و co-curriculars اما بیشتر مشاهده شده در انحراف. زمان آن رسیده است تا به قرض دادن آن به وضوح از یک ماموریت; تاج برای تماس های فوری از هر دو جریان اصلی بهداشت خوی و بهداشت عمل است. یکی از نگرانی این است که آیا همه مدارس و محل های کار و دیگر فضاهای عمومی حفظ موثر پروتکل های بهداشت زمانی که آنها دوباره باز کنید. وجود دارد پی در پی رژیم از هنجارها که مقرر اما ذهن نیاز به قبول و مغز باید به یاد داشته باشید.

این کار تا حدودی پیچیده تر از آن به نظر می رسد. شستن دست و بهداشت را ضروری شستن دست ها و امکانات – هر دو ثابت و شرب وقفه عرضه صابون و الکل بر اساس دست پاک تأمين آب و بهداشت قاعدگی محصولات. ارائه بهداشتی کیت و ؟ محصولات بهداشتی برای کودکان و خانواده ها و کارگران خط مقدم خواهد بود اولویت. وجود دارد باید سریع ارزان و دسترسی آسان به آب و صابون در مدارس و محل های کار و بازارها و حمل و نقل هاب و یا هر کجا که مردم تمایل به جمع آوری. شستن خدمات برای مهاجرت جمعیت موقت اردوگاه ها و مراکز قرنطینه نیاز به توجه خاص است. هر بهداشت مواد نه تنها PPES ماسک و دستکش باید به رسمیت شناخته شده به عنوان ضروری ترین لوازم توسط نظارتی و سازمان های اجرای.

ارتباطات می پردازد

پوشش حدود 1.4 میلیارد نفر برای یک پیش بینی نشده آینده و که بیش از حد طبق تجویز پروتکل یک ماموت وظیفه. اما به عنوان نشان داده شده توسط Swachh بهارات ماموریت طیف وسیعی از ارتباطات علمی تکنیک ها قطعا می تواند کمک به بهبود بحرانی بهداشت رفتارها. در حال توسعه پیام ها و مواد, همه, منابع:, خصوصی, عمومی, جامعه مدنی, نظر رهبران اثرگذارندهها باید هم با هم مخلوط. خوشبختانه به نظر می رسد به یک توافق ملی در این سطح قابل توجهی سیستماتیک عمل نیاز به شروع زودتر از بعد.

بهبود بهداشت و بهداشت داشته اند و نقش مهمی در مقابله با آسیب وبا, اسهال, ابولا ، با توجه به که مطالعه بیش از 3 لاخ زندگی ذخیره شده اند تحت هند Swachh بهارات ماموریت با توجه به اسهالی مرگ و میر. در معکوس, فقیر, شستشو, شیوه, شد, مسئول 829,000 مرگ و میر در جهان از همان بیماری در سال 2016. جای تعجب نیست که چند جانبه بدن را چرخش به ایجاد شستشو زیرساخت ها و گسترش سطح آگاهی های عمومی برای بهداشت و شستن دست ها در پی COVID بیماری همه گیر.

در دست ما

نوشتن در Navajivan در 2 نوامبر سال 1919 مهاتما گاندی که الهام گرفته از هند Swachh بهارات بود مهار نشده: “هیچ کس نباید تف و یا تمیز کردن بینی خود را در خیابان. در برخی از موارد خلط بسیار مضر است که میکروب ها آلوده دیگران …. “. چگونه devastatingly درست صد سال بعد.

جهانی بهداشتی انقلاب 1830-40 یک ضد حمله در بیماری های عفونی برای دستیابی به تمیز و سالم جوامع است. در سال 2020 آن است که هند را به نوبه خود به مرحله یک بهداشت انقلاب بر اساس قوی بهداشت پایه در محل. این می تواند در خدمت به عنوان موقت واکسن علیه تاج تا اين زمان تعداد دوز واکسن را بیش از مبارزه با عوامل بیماری زا.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im