عالی نهاد و تنوع خلاق

توسط شری شری Anandamurti

سه مسیر باز به انسان ها مکشایی رستگاری; mukti آزادی و کامل ‘crudification’. زمانی که پنج عوامل بنیادی نیست دست آوردن یک ذهن در یک ساختار فیزیکی آنها حرکت به سمت حتی بیشتر crudity – جامد تبدیل شدن بیشتر جامد ، مایع تبدیل شدن به جامد; درخشان تبدیل شدن به مایع و در نهایت جامد; هوایی عامل تبدیل شدن به درخشان و سپس مایع و سپس جامد و اثیری عامل تبدیل شدن به هوایی و سپس نورانی و سپس مایع و سپس جامد.

با مستمر ‘crudification از عوامل بنیادی ساختار فیزیکی چگال تر می شود. این مسیر از ‘crudification’ است که از انحطاط. همه اشیاء فیزیکی متشکل از پنج نفر از عوامل اساسی. اگر ظریف عوامل درون آنها crudify – است که در حال تبدیل به جامد یک روز به علت تراکم – وجود خود را فراتر از حس ادراک تبدیل شدن به بسیار کوچک است. این روند انقباض را افزایش می دهد داخلی برخورد در ساختار مواد. زمانی که داخلی برخورد چنان شدید است که ساختار دیگر نمی تواند خود را حفظ ساختاری همبستگی آن را به نام jadasphota. آن را تبدیل همه عوامل اساسی به اثیری عامل که از آنها دوباره به حرکت در جریان sanchara یکی به بسیاری از در حال تحول یک بار دیگر خود را به پایگاه محکم که دامنه برای تبدیل شدن به یک زندگی ساختار یک بار دیگر.

در یک شاخه از درخت تکاملی جامد ساختار توسعه یک ذهن خام و تکامل می یابد به عنوان یک واحد. در دیگر شعبه با توجه به روند انحطاط و یا عدم دامنه برای تکامل ساختار جامد رنج می برد سرنوشت jadasphota.

زندگی انسان در حال حاضر قادر به انتخاب مسیر رستگاری و آزادی. اما هنگامی که با توجه به crudifying تاثیر sanchara زمین محیط زیست می شود uncongenial برای زندگی واحد انسان را به هر گونه بیشتر حوزه به پیشرفت در طول مسیر از آزادی است. از این رو این سیاره و فضای آن را به تدریج شیر تغلیظ شده. آن را تبدیل خواهد شد بسیار کوچک است که آن را تبدیل به unrecognisable به عنوان یک سیاره است. هنگامی که آن عامل داخلی می رسد نادر نقطه crudity آن را به نظر می رسد غیر موجود ظاهر. در این مرحله آن را تجربه jadasphota باعث یک انفجار بسیار زیاد. که انرژی فوق العاده ای آزادی تبدیل جامد بدن به اثیری عامل. اجرام آسمانی که نا مناسب برای زندگی انسان ها همه در حال حرکت را از طریق فرایند jadasphota و در حال برخورد به سوی یک فاجعه انفجار. اما ممکن است به افزایش طول عمر یک سیاره با کمک بسیار قدرتمند جسم آسمانی مانند ستاره دنباله دار و یا سحابی.

این رویداد خارق العاده از jadasphota چیزی جز بحال خود برگشتن از امواج کیهانی که تبدیل صاف انفجار. اگر اثیری هوایی درخشان مایع و جامد عوامل که به صورت فیزیکی ساختار شش فوت قد انسان هستند چگال به چنین درجه ای که بین پروتوپلاسمی شکاف می شود به طور کامل غیر موجود او خواهد بود یک میلیارد بار کوچکتر از یک دانه خشخاش!

در پشت همه این تنوع است Brahmn عالی نهاد. همه چیز ایجاد شده است نگهداری می شود و محلول در او را عالی کنترل از همه چیز, دوش گرفتن فضل در همه. او Mahadeva, سراى صلح واقعی. Ideate در عالی نهاد.

آیا این تظاهرات این عبارات الهی قدرت ؟ همه اینها نشأت گرفته از او. خدایان نمی تواند هر اعتباری ویژه و یا اصالت خود را فوق العاده دانشکده اقدام یا الهی خود ، همه الهام و انگیزه می آید از Brahmn.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>