منطق عجیب و غریب از خروج از معافیت مالیات بر درآمد به سربازان معلول (قسمت دوم)

یک ” بله مرد خطرناک است ، او یک تهدید. او خواهد شد بسیار دور است. او می تواند تبدیل به یک وزیر و یک وزیر و یا یک فیلد مارشال اما او هرگز نمی تواند تبدیل به یک رهبر و نه همیشه محترم شمرده شود. او را با مافوق خود متنفر شده توسط همکاران خود و نفرت توسط زیردستان خود. بنابراین صرفنظر از اين ” بله ” است.

فیلد مارشال سام Manekshaw MC

بسیار تحقیرآمیز و توهین بیانیه ای در مورد یکپارچگی افسر سپاه از ارتش هند ساخته شده است در نوشتن به وزارت دفاع (وزارت دفاع) توسط ستاد و ارتش. بدیهی است که این باید با تصویب و سپس فرمانده ارتش ژنرال Bipin Rawat, حالا رئیس مجلس. او شده است توان از خروج از معافیت مالیاتی برای معلولان دسته بندی ذکر شده است. اما پس از آن این سوال است که چگونه می توانید ارتش اجرا با رهبری که یکپارچگی تردید است?

سی دی ” تفکر در حقوق بازنشستگی و حقوق بازنشستگی از کار افتادگی به افسران

خلع قبل از مجلس کمیته دفاع سی دی می گوید: “کسانی که در حال طراحی فوق العاده بالا و حقوق بازنشستگی به آنها پرداخت نمی کند مقدار کمی از درآمد مالیات؟” او گفته است اعلام کرده اند بیشتر وجود دارد “تنوع گسترده ای” در حقوق بازنشستگی از کار افتادگی از ارتش jawans و افسران و بود که “ایجاد سوزش سر دل… و پیشنهاد با بیان” یکی از راه هایی برای باریک شدن این شکاف این است. سی دی بیان کرده است که هر دو حقوق بازنشستگی و از کار افتادگی و بازنشستگی از افسران فوق العاده بالاتر از آنچه در آن باید به شده است و از این رو این پیشنهاد را به آنها را پایین تر خروج از امتیازات مالیاتی. هر رئیس آن کسانی که از دو نفر دیگر خدمات پلیس و نیروهای CAPF یا کابینه وزیر امور دفتر, رئیس خدمات ملکی همیشه صحبت در این خطوط ؟

منطق از این بیانیه?

سوال این است که در آن مقیاس می توان اندازه گیری و طبقه بندی میزان حقوق بازنشستگی به عنوان “فوق العاده بالا’ بالا یا پایین ؟ حقوق بازنشستگی و حقوق بازنشستگی از کار افتادگی پرداخت می شود بر اساس دستورات دولت است که مربوط به گذشته پرداخت کشیده شده توسط فردی بود آن افسران و یا کسانی که از رده های پایین تر. است که به طور کلی مورد مطالعه قرار بازنشستگی از خدمات ملکی پرسنل رده های مختلف و مقایسه آنها با کسانی که از پرسنل ارتش از معادل رتبه? آنچه در مورد پرداخت از خدمت پرسنل? باید که بررسی شود ، اگر حقوق بازنشستگی از پرسنل ارتش است ‘فوق العاده بالا” چگونه می شود او طبقه بندی آن دسته از خدمات ملکی?

بازنشستگی و مالیات بر درآمد هستند دو مستقل مسائل. چگونه می توان این دو موضوع مرتبط? می تواند شکاف وجود دارد که بین بازنشستگی از کار افتادگی از jawans و افسران ارتش به اتهام تنگ شده بود پایین با پرداخت “مقدار کمی از درآمد مالیاتی”? می تواند درآمد حاصل از مالیات جمع آوری شده از معلول افسران توزیع شده در میان jawans به کاهش شکاف? و یا این است که او یکی از کسانی است که معتقد است که به جای افزایش بازنشستگی از کار افتادگی از jawans ساخت غیر فعال پرسنل پرداخت مالیات بر درآمد و در نتیجه کاهش درآمد غیر فعال پرسنل را برآورده jawans برای حل این مشکل ؟ این jawans از ارتش هند قطعا منفی به عنوان در نظر گرفته شده توسط او. چنین سخنان ارشد ترین افسر نیروهای مسلح بدون پشتیبان گیری از اطلاعات مربوط و با توجه تجزیه و تحلیل صحبت می کند بسیار ضعیف از قابلیت های فکری دفاع خدمات به عنوان یک کل.

اخلاق از ارتش هند

در بسیاری از واحد مبارزه با ارتش هند یک بار یک سرباز نوشته شده است به یک واحد بعد از خود را استخدام و آموزش او باقی می ماند و با آن در طول زندگی حرفه ای او به جز در برخی از موارد نادر است. واحد بنابراین می شود صفحه دوم خود را و هر سرباز ارسال شده به آن یک عضو از خانواده است. او هر چیزی را که گفته است به او صرف نظر از این که آیا آن است که در منشور وظایف و یا نه به عنوان او فرض می کند که این یک موضوع خانوادگی. به این دلیل است که از این نگرش است که توسعه داده شده است در یک سرباز که ارتش برسد قابلیت انجام هر گونه کار واگذار شده به آن را در قاب زمان با دقت و نظم و انضباط. بر همین اساس به این دلیل است که از “سرباز-واحد ادغام’ که او آماده است به فدا کردن زندگی خود و اندام برای حفظ افتخار و اعتبار واحد است. هنگامی که یک سرباز می گوید او دعوا برای نام واحد او نشان می دهد که احساسات. به این دلیل است که این انگیزه در یک سرباز توسعه یافته بیش از یک دوره از زمان است که ارتش هند پدید آمده پیروز در هر عملیات که آن را متعهد شده است از جمله در کرگیل که هر کارشناس نظامی موافق بود و یکی از سخت ترین عملیات تا کنون مبارزه با هر ارتشی در جهان است. به یک سرباز ایستاده از واحد است به عنوان مهم به عنوان شهرت خود را خانواده.

در مقایسه با یک سرباز فداکاری است که مالیات امتیازی به غیر فعال بیش از حد از یک بار در دولت ؟

داشتن آورده شده است تا در یک محیط که یک سرباز می میرد و یا زخمی و معلول در جنگ از دست دادن می شود یک شخصی برای هر سرباز در واحد. او می خواهد متوفی سرباز خانواده و معلولان سرباز به حداقل یک زندگی راحت در تعادل زندگی خود را. درآمد-مالیات بر کمک های ارائه شده به معلولان به حدی او را فراهم می کند با برخی از پول اضافی به برخی از وسایل رفاهی و درمان جوان خود را فرزندان و نوه های خرید برخی از هدایای کوچک و غیره. معلولان سرباز از دست داده است در حالی که چیزی به فدا کردن خود برای این کشور که او هرگز نمی تواند به عقب بر گردیم در طول عمر خود. آیا ما می خواهیم او را محروم از این خرده شادی ؟ آن است که بیش از حد از یک بار در دولت ؟

نتيجه گيری

این مسئولیت دولت تا آنجا که از ارتش و افسران ارشد به حفظ و بیشتر ساخت تا در اخلاق که ارتش توسعه یافته در طول سال با توجه به تلاش های هزاران نفر از افسران و JCOs که بخشی از ساز و برگ مدتی و یا دیگر. استفاده و پرتاب نگرش نسبت به سربازان ارائه خواهد شد ارتش ناتوان از پیروزی در جنگ صرف نظر از سلاح ها و تجهیزات آن را نگه می دارد و آموزش آن می رود از طریق. هنگامی که آن را گفت که آن مرد در پشت سلاح است که مهم تر از این سلاح این است که آنچه در آن به معنی.

آن ممکن است یک ایده خوب به دخالت در اخلاق از ارتش هند برای خرده سود. لطفا اندیشیدن بیش از.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>