جاسوسی رمان نویس و Covid-19 شکاک در مرکز آمازون جنجال

الکس Berenson گفت که نسبت به پایان ماه مارس او به طور فزاینده ای شک و تردید در مورد مدل های مورد استفاده برای پیش بینی تعداد بستری شدن در بیمارستان مربوط به Covid-19.

عکس: دزیره NavarroWireImage/گتی ایماژ

الکس Berenson صرف مقدار زیادی از کار خود را به عنوان یک کسب و کار تحقیقی خبرنگار و نویسنده جاسوسی پلیسی. در حال حاضر شک و تردید خود را از دولت چگونه در حال دست زدن به Covid-19 بحران قرار داده و او را در مرکز جنجال بر همه گیر و آمازون.com , Inc.’s قدرت بازار.

آقای Berenson کرد و گفت: در توییتر که یک جزوه او نوشت: در مورد همه گیر رد شد Kindle Direct Publishing, آمازون انتشارات بازو. با عنوان “گزارش نشده حقایق در مورد Covid-19 و مستندات” این استدلال می کند که تخمین می زند در مورد کوشندگی بیماری اغراق شده است و این مستندات را معکوس شده است.

تسلا Inc. مدیر اجرایی Elon Musk انتقاد آمازون تصمیم گیری در یک توییت گفت: “این دیوانه است@JeffBezos.”

آمازون بعد از آن در بیانیه ای گفت که “این کتاب حذف شد در خطا است.”

روز جمعه خود منتشر جزوه بود شماره 2 در آمازون Kindle Store در لیست پرفروشترین.

آقای Berenson نمایش در Covid-19 قرار داده و او را از مرحله با بسیاری از سیاست گذاران و بهداشت عمومی کارشناسان بر این باورند که مستندات لازم است به سرعت گسترش این بیماری و جلوگیری از بیمارستان ها از تاخت و تاز کردن.

آقای Berenson گفت که نسبت به پایان ماه مارس او به طور فزاینده ای شک و تردید در مورد مدل های مورد استفاده برای پیش بینی تعداد بستری شدن در بیمارستان مربوط به Covid-19. او سپس با استفاده از توییتر به منظور بالا بردن سوال که آیا ملی مستند لازم بود برای جلوگیری از سیستم مراقبت های بهداشتی از سقوط است. “زمانی که من گفت که این سیستم نبود سقوط و مدل ها در اشتباه بودند مردم منفور است که” آقای Berenson در مصاحبه ای گفت:.

دو مطالعات مصاحبه شک در اثر هیدروکسی کلروکین و کلروکين در برابر Covid-19 بودند پس گرفت; Elon Musk لعنتی جف بزوس آمازون و بیش از دست زدن به یک کتاب; جورج فلوید را کالبد شکافی می گوید او مثبت برای Covid-19. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین. عکس: جورج فری/ایسنا

دیدگاه خود را به دست آورد کشش در رسانه های محافظه کار از جمله از طریق حضور خود را در رادیو فردا. توییتر خود زیر منفجر شد. منتقدان تحت فشار قرار دادند پشت خود را ادعا می کند. فاکس نیوز و وال استریت ژورنال را پدر و مادر اخبار پارسیان, سهم مالکیت مشترک.

“این یک ویروس کشنده است که بر آسیب پذیرترین و هر چیزی که به حداقل می رساند که نادیده گرفتن حقایق” گفت: دکتر نانسی نیلسن ارشد کاردانی دین برای سیاست های بهداشتی در دانشگاه بوفالو را Jacobs دانشکده پزشکی و علوم پزشکی و رئیس سابق انجمن پزشکی آمریکا در یک مصاحبه جمعه.

“او حق است” گفت: آقای Berenson. “سوال این است که چه باید صحیح پاسخ؟”

آقای Berenson, 47 ساله خود را آغاز کرد روزنامه نگاری حرفه ای در سال 1994 در دنور پست که در آن او به طور کلی کسب و کار خبرنگار است. او در اواخر سال 1996 و پیوست TheStreet.com های مالی آنلاین وب سایت. در سال 1999 او پیوست نیویورک تایمز که در آن او تحت پوشش صنعت داروسازی و یک خبرنگار تحقیقی.

اولین جاسوسی رمان “وفادار جاسوسی” در سال 2006 منتشر شد. این کتاب را به خوبی در گالینگور اما در زمان خاموش به عنوان یک کتاب جلد کاغذی در سال 2008 او گفت:. دو سال بعد او در سمت چپ این بار برای تبدیل شدن به یک وقت رمان نویس است. او در حال حاضر منتشر شده 12 جاسوسی رمان با یک کتاب جدید انتظار می رود منتشر شده در سال 2021 آقای Berenson گفت.

در جزوه او را متهم به رسانه ها از عدم تردید از پیش بینی در مورد Covid-19 و گفت: “رسانه ها به نظر می رسید متعهد به نقاشی به عنوان تلخ یک عکس از coronavirus به عنوان امکان پذیر است.”

این بحث نیست آقای Berenson را برای اولین بار در ملی مرحله. سال گذشته او به چاپ کتاب “به کودکان خود بگویید: حقیقت در مورد ماری جوانا, بیماری های روانی و خشونت” که مربوط به استفاده از ماری جوانا به جنون و خشونت است. “آن را به مراتب خطرناک تر از مردم می دانند و برخی از آنها تا حد زیادی رنج می برد” آقای Berenson گفت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

یک نامه امضا شده توسط ده ها تن از دانشمندان و پزشکان انتقاد از کتاب و خواست “سیاست گذاران و عموم مردم به تکیه بر شواهد علمی نیست ناقص پاپ علم و ایدئولوژیک جدل در تدوین نظرات خود را در مورد ماری جوانا قانونی است.”

A Rolling Stone magazine تیتر پرسید: “الکس Berenson چرخش ما با ضد علف هرز کتاب؟” داستان این نویسنده نوشت که آقای Berenson ارائه شده بود “تحریف سگ-سوت گیری.”

آقای Berenson گفت: او در حال حاضر در دو اضافی جزوات مورد Covid-19 که او انتظار دارد به انتشار خود به عنوان جداگانه عناوین. این اولین بار خواهد بود در مورد ملی مستند و چگونه و در کجا این ویروس گسترش می یابد. دوم جزوه را به تمرکز بر روی آنچه که در آینده می تواند مانند نگاه.

آقای Berenson گفت که او خواسته آمازون برای اطمینان که او قادر خواهد بود به انتشار آن عناوین در آن خود پلت فرم چاپ و نشر. او گفت: آمازون به او گفت که می گیرید بر روی یک عنوان-با-عنوان پایه و اساس. سخنگوی آمازون گفت که تمام مطالب ارسالی در حال بررسی برای اطمینان از آنها مطابق با دستورالعمل های محتوا.

نوشتن به Jeffrey A. تراختنبرگ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>