تنش در روابط عاشقانه بین چین و شرکت های بزرگ امریکا

زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 چینی رهبران حیرت زده شد. آنها با تمرکز بر چشم انداز هیلاری کلینتون پیروزی. آنها بلافاصله پس از قرار دادن feelers به خود قدیمی ترین و قابل اعتماد ترین متحدان واشنگتن—کسب و کار مدیران اجرائی و انجمن های صنفی.

چه آنها بازگشت شنیده شد و فریزر ، آقای ترامپ سخت بود برای کشف کردن. پوپولیسم به افزایش است. امریکا در حال تغییر بود و چین تا به حال به تغییر بیش از حد به باقی می ماند در سمت راست جدید آمریکا رهبری است. پشت صحنه بسیاری از پکن سابق شرکت دوستان را به حمایت از دولت hard line نسبت به چین حتی اگر مخالفت آنها به شدت با این تاکتیک از ستون تعرفه ها بر اساس تعرفه.

“چینی ها شکل است که بانکداران و کسب و کار خود دولت آمریکا. به همین دلیل آنها به آنها می گوید:” جیمز مک گرگور که برای سال کار کرده در چین به عنوان مشاور کسب و کار و یک رهبر از اتاق بازرگانی آمریکا در چین است.

برای چندین دهه است که یک استراتژی برنده است. در حال حاضر آن دیگر بود—نه فقط به دلیل تغییرات در کاخ سفید اما به دلیل چیز ساییده شده از روابط میان پکن و کسب و کار. آن را طولانی بود تقلا کردن رو به پایین.

آمریکا کسب و کار را کمی تحت تاثیر قرار با مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید در تعرفه.

زمانی که وزیر امور خارجه وارن کریستوفر پرواز به پکن در سال 1994 به مشورت در مورد حقوق بشر چینی برتر Li Peng بی اعتنا بود. “کیسه طلا”—اشاره به گلدمن ساکس —و دیگر شرکت های ایالات متحده در حال حاضر به او گفت که آنها لابی دولت کلینتون به عقب نشینی آقای لی مطلع آمریکایی رسمی. آقای لی در شمارش آنها به پیروز. “او اساسا جرأت ما” برو جلو و انکار ما [تجارت حقوق] و پس از آن خواهیم دید که آنها می گویند از دست چین'” آقای کریستوفر گفت: سال بعد.

زمانی که کنگره رای گیری در مورد لایحه که سهولت چین ورود به سازمان تجارت جهانی در سال 2000 شرکت های بزرگ صرف $100 میلیون دلار به لابی برای تصویب می گوید مایرون درخشان, معاون اجرایی رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اتاق بازرگانی است. که بیش از شرکت های صرف شده برای تمام کنگره تجارت دعوا از آن پس او را محاسبه می کند. بنابراین بسیاری از شرکت ها می خواستم اعتباری از پکن برای لابی کمپین که 25 از آنها متصل به هم به شکل یک سنگین کمیته مدیریت.

کاخ سفید سیاست های اقتصادی, مشاور ژن Sperling و تجاری آمریکا نماینده شارلین Barshefsky نان تست با مقامات چینی در سال 1999 بیش از موافقت نامه ها در چین احتمالی الحاق به سازمان تجارت جهانی.

عکس: استفان ریش تراش/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اما این buddy-دوستان رابطه خصمانه در طول سال. برای بسیاری از شرکت های ایالات متحده و چین نبود زمین از ثروت آنها نمیفهمد آن خواهد بود. مبلمان دوچرخه و دیگر low-tech تولید کنندگان soured برای اولین بار زمانی که آنها متوجه شدم در اوایل 2000s که خود تولید کنندگان چینی بودند تبدیل به رقبا با فروش به طور مستقیم به آمریکا خرده فروشان. پس از چین یافت محرک هزینه در سال 2008 در واشنگتن اصرار برای مبارزه با بحران مالی جهانی چین شد غرق در لاستیک و فولاد و شیشه و دیگر کالاها. صادرات به امریکا افزایش یافت, wrecking کارخانه شهرهای سراسر غرب میانه و جنوب شرقی شد مراکز پوپولیستی میکند.

بازار چینی کافی نبود برای کمک به چین دیگر حامیان جلوگیری از مشکل. از 10 عضو چه شرکت های بزرگ لابی به نام “کفل گروه”— بوئینگ شرکت ، General Electric Co. General Motors Co. و هفت شرکت دیگر آغاز شده است که لابی در اواسط 1990s برای چین برای پیوستن به سازمان تجارت جهانی—یکی از درگذشت (تجهیزات دیجیتال Corp.) یکی دیگر تقریبا پایین آورده اقتصاد جهانی در سال 2008 بود و به نجات توسط دولت ( American International Group , Inc. ) و یک سوم شد یک پوسته خود را (Eastman Kodak Co.). یک چهارم موتورولا , Inc., تقسیم به دو شرکت. یکی بود فروخته شده به یک شرکت چینی دیگر تحت پیگرد های مختلف شرکت چینی به اتهام پاره کردن فن آوری آن است.

بیشتر قاطعانه چین فشرده بالاتر با تکنولوژی شرکت های خارجی به دست بیش از مالکیت فکری و سنگین ارائه یارانه برای خود دولتی چینی رقبا. بسیاری از شرکت های آمریکایی با شناسایی شکایت توسط ژاپن Kawasaki Heavy Industries, Ltd. که چین راه آهن وزارت و شرکت های دولتی آب آن تکنولوژی برای تبدیل شدن به رقبای قدرتمند در راه آهن با سرعت بالا.

سال 2014 فقط یک سوم از اعضای اتاق بازرگانی آمریکا در چین گفت: آنها در خوش بینانه در مورد دو سال چشم انداز در چین حدود نیم درصد در سال 2008. یک 2015 چینی طرح توسعه به نام “ساخته شده در چین تا سال 2025” گالوانیزه نگرانی است. گزارش گذاشته استراتژی برای به دست آوردن غالب سهام در مهم 10 فناوری بخش که شرکت های خارجی که تنها می تواند رخ دهد از طریق عظیم یارانه ها و تکنولوژی سرقت.

کارکنان در جنرال الکتریک مرکز تولید در پکن کار به جمع آوری پزشکی MRI دستگاه در سال 2011.

عکس: نلسون اعظم/مهر نیوز

“این یک چیز به طرح یک جاده و یا یک نیروگاه در چین می گوید:” Joerg Wuttke رئیس اتحادیه اروپا اتاق بازرگانی در چین که سازمان در مخالفت با این طرح است. “آن چیز دیگری برای گفتن شرکت ها در سراسر جهان است که سهم بازار خود را کاهش خواهد یافت” به دلیل تاخت و تاز چینی.

زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار رهبران چینی تبدیل به کسب و کار آمریکا سیاسی برای کمک به آنها بود اما پاسخ متفاوت تر در طول کلینتون در سال است. وانگ Qishan و سپس چین anti-پیوند تزار و اعتماد متحد از رئیس جمهور چین به نام در مدیران برای آنچه که او به نام غیر رسمی “دوست قدیمی” جلسات که در آن او ریخته و او را کت و شلوار و کراوات برای ماندارین-کت زنانه یقه و نرم تنها کفش.

‘شاید این روز به اصطلاح پول آسان در چین از بین رفته اند.’

— Cui Tiankai, چینی, سفیر آمریکا

در اواخر سال 2017 یکی از بازدید کنندگان بود دیوید روبنشتاین مؤسسین گروه کارلایل, ایالات متحده شرکت سهام خصوصی با سرمایه گذاری گسترده در چین است. “این است که مغلوب ساختن پیشی جستن یک پدیده نادر و یا یک روند؟” آقای وانگ خواسته آقای Rubenstein به عنوان مقامات از چین وزارت امور خارجه در زمان یادداشت ها. “مغلوب ساختن پیشی جستن یک شاخص تغییر نگرش در ایالات متحده” آقای Rubenstein به او گفت.

در ابتدا رهبران چینی را رد کرد آمریکا شکایت به ناله. شرکت های آمریکایی هنوز سرمایه گذاری در چین ساخته شده و بسیاری از آنها معتقد بودند. آمریکایی ها نیاز به یاد بگیرند که چگونه به رقابت به سرعت در حال توسعه چین است. “وجود رقابت بیشتر در بازار چین می گوید:” چین سفیر آمریکا Cui Tiankai. “شاید این روز به اصطلاح پول آسان در چین از بین رفته اند. شاید آنها برای همیشه رفته.”

پکن بازار بزرگ شد و دیگر به اندازه کافی برای اطمینان از پشتیبانی کسب و کار به خصوص به عنوان رئیس جمهور یازدهم تبدیل شده است بیشتر و بیشتر به دولت در جهت اقتصاد است.

چینی, رهبر, تفکر در موضوع حالت جامد در میآید و پس از حماسه سهام رالی تبدیل به یک حماسه مجسمه در سال 2015. در یک بسته-درب جلسه آقای Xi روشن ساخته ناخشنودی خود را با چگونه دولت او تا به حال به کار گرفته شده در این بازار است. مجله اکونومیست به حال او را در جلد تصویر او را با سلاح های مطرح در تلاش بیهوده برای نگه دارید تا غوطه چینی شاخص سهام. “من نمی خواهم به در که در پوشش” آقای یازدهم خود گفت زیردستان را با توجه به افراد با دانش از ارز. “اما با تشکر از شما من ساخته شده را پوشش میدهد.” خود بازار-شعار اوراق بهادار ارشد در زمان رفت و رنگ پریده با شنیدن این سخنان. رسمی اخراج شد ماه بعد.

بعدها در سال سرمایه گذاران جهانی در ایران مختصری چینی آزمایش با یک آزادتر و ارز کوبیده یوان چین منجر بانک مرکزی در کنار سایر اولویت ها به سرپا نگه داشتن آن تا. در آقای شی جین پینگ بازار شکست خورده بود در حالی که دولت تا به حال به نجات آمده است.

اولین بوئینگ 737 MAX به صورت هوایی چین تحویل داده شده است در آن سرمایه گذاری مشترک گیاه در ژوشن در دسامبر سال 2018 است.

عکس: تصور کنید که چین/ایسنا

زمانی که رئیس جمهور تهمت متوسل به تعرفه ها در مقیاس نهان از 1930s رهبران چینی به دنبال علت مشترک با ایالات متحده اجرائی که مخالف تعرفه ها. پکن مخلوط blandishments با تهدید.

در ماه مه سال 2018 آقای وانگ در حال حاضر ارتقا به معاون رئیس جمهور, دوباره, دعوت از مدیران به دیدار با او. این جلسه کمتر پسند. او در سخنرانی آنها در مورد چینی استراتژیست نظامی Sun Tzu. “اگر شما می دانید دشمن و خود را, شما نیاز به ترس نیست در نتیجه از یک صد جنگ” او به آنها گفت. چین درک ایالات متحده بهتر از راه دیگری در اطراف و خواهد ماند به مراتب بیشتر درد به جای تن او به آنها گفت با توجه به شرکت کنندگان است. پیام: دریافت دولت خود را به عقب.

یک ماه بعد یک گروه از 20 عمدتا اروپایی و آمریکایی چند ملیتی مدیران اجرائی از جمله کسانی که از گلدمن ساکس و هتل هایت Corp. ملاقات با رئیس جمهور یازدهم که فشرده آنها را برای کمک به او از سیاستمداران آمریکایی به سهولت در چین است. او به آنها هشدار داد آنها می تواند زخمی در یک جنگ تجاری اگر آنها شکست خورده است. “در غرب شما باید این مفهوم است که اگر کسی به شما بازدید در گونه چپ شما به نوبه خود گونه های دیگر” چینی ها رهبر گفت: با توجه به شرکت کنندگان است. “در فرهنگ ما ما پانچ بازگشت.”

درمان ترجیحی در انتظار آن دسته از شرکت هایی که در ایران نیست, مبارزه با چین است. “اگر یکی از درب بسته باز خواهد شد” آقای یازدهم گفت: با استفاده از غیر مستقیم زبان چینی رهبری به ارائه یک تهدید مستقیم. در پایان این گردهمایی آقای یازدهم سرخوردگی با آمریکا آب پز را بیش از, شرکت کنندگان می گویند. “ما توجه خود را به نظام دموکراتیک است.” “چرا می تواند به شما احترام ما؟”

بیشتر از ایده های

  • تنش در روابط عاشقانه بین چین و شرکت های بزرگ امریکا 5 ژوئن 2020
  • شعر از یک بیماری همه گیر 4 ژوئن 2020
  • در حال حرکت در فضا زمانی که شما گیر در خانه 4 ژوئن 2020
  • یک کم کربوهیدرات استراتژی برای مبارزه با این بیماری همه گیر تلفن 30 مه سال 2020

سپتامبر 2018 پیام از کسب و کار آمریکا به چین—که همه چیز تا به حال به تغییر—نمی تواند اشتباه است. در طول U. N. مجمع عمومی, جلسه, چین, وزیر امور خارجه وانگ یی ملاقات با افرادی که از شرکت های بزرگ امریکا در میدتاون منهتن اتاق کنفرانس.

این دیپلمات چینی قرار داده و سرزنش برای بحرانی کردن روابط صرفا بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. نه پس گفت: مدیر عامل یکی پس از دیگری نا امید در چین وعده unfulfilled با توجه به شرکت کنندگان در جلسه. چین تا به حال یک بار دیگر متعهد به آن باز پرداخت الکترونیکی بازار به رقبای خارجی, ویزا, Inc.’s مدیر عامل آلفرد کلی اشاره کرد, یک وعده است که پکن شده بود ساخت از سال 2001.

“مطلقا هیچ چیز اتفاق افتاده است” آقای کلی گفت: با توجه به شرکت کنندگان است. “این باعث می شود یک تفاوت زمانی که مقامات دولت از ما بخواهید آنچه که اتفاق می افتد و همه ما می توانیم بگویم این است که ما هیچ ایده.”

سه پیشرو در ایالات متحده شرکت گروه تجارت—ایالات متحده مجلسی, کسب و کار میزگرد و انجمن ملی تولید کنندگان—که تا به حال مشغول به کار خستگی ناپذیر و صرف به شدت به چین به سازمان تجارت جهانی در حال حاضر علنا پیشنهاد برنامه برای مدیریت به فشار چین را تغییر دهید.

آقای شی جین پینگ بالا بین المللی هدف اقتصادی سال گذشته ایالات متحده از بین بردن تعرفه ها اما شرکت های بزرگ امریکا تا به حال کمی با نفوذ کاخ سفید در مورد این مسئله. برخی از رئیس جمهور را از نزدیک ترین مشاوران اقتصادی می گویند که تجارت این موضوع که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که بسیاری با اعتماد به نفس در قضاوت خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن در تجارت و تعرفه ها است مانند ریگان در مالیات برش آنها می گویند. رئیس جمهور ریگان بود که برش مالیات بود حرکت مناسب هر زمان به تقویت اقتصاد. رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد در تعرفه ها در همان راه یقین برنده اقتصادی و سیاسی.

شرکت ضد تعرفه تلاش های درگیر دو گروه مختلف. یکی به رهبری مزرعه سازمانهای دیگر توسط خرده فروشان تکنولوژی و گروه ها و تولید کنندگان. این دو با هم کار کرده تحت نام تعرفه ها صدمه دیده انجامید.

پکن است که دیگر شمارش در شرکت های آمریکایی به واشنگتن به عقب نشینی.

سازمان نمیفهمد که کاخ سفید خواهد, گوش دادن بیشتر به کشاورزان داده می شود آقای تهمت سیاسی وابستگی روستایی امریکا است. آنها صرف 2 میلیون دلار در سه 30 ثانیه تبلیغات تلویزیونی در سال 2018 زد که در فاکس نیوز “فاکس و دوستان” “Lou Dobbs امشب” و دیگر کابل را نشان می دهد که آنها معتقد بودند که رئیس جمهور تماشا. هیچ یک از آن ساخته شده بسیاری از تفاوت. زمانی که دو طرف امضا محدود معامله تجارت در ژانویه سال 2020 آمریکا ادامه داد: برای حفظ سنگین تعرفه ها در سه چهارم از همه چیز چین فروخته به آمریکا

کاخ سفید در حال حاضر با تمرکز توجه خود را بر روی برخی از چین و فناوری شرکت های متهم غول مخابراتی Huawei Technologies Co. جاسوسی برای دولت چین. به تازگی آن را تلاش برای کاهش Huawei کردن آن از کامپیوتر تراشه تامین کنندگان. Huawei برعلیه را انکار اتهامات اما پکن است که دیگر شمارش در شرکت های آمریکایی به واشنگتن به عقب نشینی.

جای آن است که قرار دادن یک بزرگتر تاکید بر آن رفتن به تنهایی. چین بزرگ دولتی مخابرات حامل محروم Cisco Systems, Inc. دیرین کننده از مناقصه در قرارداد برای تجهیزات شبکه و تبدیل شده به هواوی. “ما در حال ناخوانده به پیشنهاد. ما نه مجاز به حتی شرکت دیگر” سیسکو مدیر عامل چاک رابینز گفته تحلیلگران در ماه اوت سال 2019.

چین شروع به برش شرکت های آمریکایی در جاهای دیگر بیش از حد. پکن “آنکه پروژه” طراحی شده است برای پاکسازی چینی ادارات دولتی و شرکت های مخابراتی و شبکه های قدرت های خارجی سخت افزار و نرم افزار. AnKe کوتاه برای “Anquan Kekao” در چینی که به معنی “امن و قابل کنترل است.” بر اساس این طرح دولت و زیرساخت اپراتورهای بلافاصله تا به حال به اختصاص یک درصد خاصی از خود تدارکات داخلی با تکنولوژی ارائه دهندگان شروع با 30 درصد در سال 2019 اضافی 50% در سال 2020 و 20 درصد باقی مانده در سال 2021. آن را به عنوان شناخته شده “3-5-2” حکومت.

تا پایان سال 2019 بیش از 180 چینی تولید کننده تراشه های کامپیوتری و الکترونیک و نرم افزار و دیگر محصولات آن و خدمات ملحق شده بودند خرید-چین پروژه و کمک به دولت پیش نویس سیاست دستورات و انجام این طرح است.

از آنکه پروژه و دیگر مانند آن را در مجموعه ای به رفتن به جلو مهم نیست که چه کسی برنده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در این سال است. آن را نشانه یک تغییر در اولویت ها و به رسمیت شناختن است که پکن و دیگر شمارش در آن شرکت های بزرگ آمریکایی و متحدان به گچ پیروزی در واشنگتن است.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>