پسر که تصمیم به پرهیز از پدر خود را به مراسم تشییع جنازه …

“پدر من است و من بهشت من, پدر من است دارما او نهایی توبه و طلب بخشایش از زندگی من است. اگر او خوشحال است که همه خدایان خوشحالیم.” (منبع: مهاباراتا Shanti پروا 258.20)

یک پدر است مانند یک سقف بر سر ما – و هر موقعیت یا وضعیت ممکن است به دست آوردن در زندگی, عشق و احترام برای یک پدر و پاپا یا پیتا ما Garhwal باقی مانده است ژرف. در زبان سانسکریت است که اگر آن را خوب است که یک پسر شناخته شده است شهرت پدرش اما پدر همیشه احساس عمیقا راضی و خوشحال اگر او شناخته شده است با شکوه و اعمال خوب از کودکان خود را.

آن را برای من دشوار بود به جمع آوری شجاعت و تماس یوگی Adityanath جی به اظهار تاسف از درگذشت پدر خود و با گفتن چند کلمه انتقال قلبی من غم و اندوه است. شب پدر خود را فانی باقی مانده بودند پروری به آتش در Yamkeshwar او غمگین بود و حتی برای یک sannyasi که در سمت چپ دنیوی حس تعلق با تمام و بالا افزایش یافته است روابط خود را purvashram ( زندگی قبل از اینکه مقرر به عنوان یک راهب) پدر یک پدر است. شما هرگز نمی تواند بازپرداخت بدهی در زمان زندگی خود به عنوان است که در والمیکی رامایانا – यन्मातापितरौ वृत्तं तनये कुरुत: सदा।न सुप्रतिकरं तत् तु मात्रा पित्रा च यत्कृतम्।।2.111.9।। این دوره از عمل پدر و مادر همیشه اتخاذ و در رابطه با آنها منافع آنها مشورت او با توجه به منابع خود را راه آنها آرامش او را به خواب و پوشاک او محبت کلمات آنها همیشه به او صحبت می کنند و راه آنها او را تا این همه نمی توان پرداخت.

او را برداشت و در صدای غمگین گفت: – او به عنوان nornally می کند – kahiye Tarun جی Kaise hain aap? Ghar اصلی sab theek thaak? (حال شما چطور است Tarun ji همه به خوبی در صفحه اصلی)

من نمی توانستم نگه اشک های من.

Maharaj ji من بسیار غمگین هستم نمی توانم بیان هر چیزی را امروز. خود را پدر بزرگ روح بزرگوار. او به شما به خدمت بهارات. شما باید نگه آرمان گرایی از یک sanyasi در بالاترین راه ممکن است. ما لال.

او متوقف شد و بدون صدایی به عنوان اگر او بود صحبت از پایه بالا گفت: “بله پدر مانند یک خدا او بیش از حد نزدیک به ما. اما سوال بزرگ قبل از من بود اگر من را نقض هنجار طول تاج و رفتن به حضور در آخرین مراسم چگونه من قادر به گفتن مردم به رعایت مستند و ماندن در خانه آمده چه مه ؟ من احساس شخصی من عشق و احترام پدر من در یک طرف و از سوی دیگر بود Rashtra دارما – ملت تماس بگیرید. من را انتخاب کرد من ملت و تصمیم به عقب بماند. که همه من می تواند انجام دهد به پرداخت ادای احترام به پدر من.”

من یخ زد آن لحظه. من را فراموش کرده من در ارتباط با یک یوگی. او در تنظیم یک غیر استاندارد از آرمان گرایی توسط یک رهبر است. من گذاشت.

او می توانست به راحتی انتخاب برای پرواز به Garhwal, حضور, آخرین مراسم و بازگشت بدون هر یک حتی بالا بردن یک چشم و ابرو. بديهي است که وزیر یک دولت است که در اندازه مساوی به بسیاری از کشورها در خارج از کشور – تنها چهار کشور در جهان در حال بزرگتر شدن جمعیت از اوتار پرادش – ایالات متحده آمریکا چین و اندونزی. بقیه هر کشور است کوچکتر از در جمعیت از جمله بنگلادش و برزیل. سر از چنین مهم و بزرگ دولت می توانست فراهم شده به صدا بزرگ متکبر و حتی دور با آن.

یوگی در اشک بود با شنیدن درگذشت پدر خود و تنها می تواند mutter – پدر عزیز عذر خواهی پسر شما قادر به آمدن من دارما وظیفه من است که اجازه می دهد من …

آنچه بیشتر ادای احترام پدر می تواند دریافت از پسر خود را از این – در حالی که در سفر آسمانی. راضی و خوشحال است که او را بهترین خود را به ملت است.

یوگی Adityanath پسر که تصمیم به باقی می ماند وجود ندارد و از پدرش مراسم انتخاب مسیر یک هندو Sannyasi به دور از همه موضوعات از دلبستگی و متعهد به دارما به عنوان مثال مجموعه قبل از مردم است. سکولار رسانه ها را شروع به پریدن کرد در این داستان اگر او ونی یک جهادی از کشمیر یا چپ Naxal. این هند باید شروع قدردانی از فضائل در همچنین کسانی که وطن پرست و ملی گرا.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de