اجتماعی درس Covid-19: وقت آن است برای صاف نفس منحنی

چیزی فوق العاده در حال وقوع است در هند با تشکر از مستند — اجتماعی سلسله مراتب در حال گرفتن برچیده و تخریب phata-phat حتی به عنوان ما به این بعد مهم ترین مرحله مبارزه با ویروس مرگبار است. ما مجبور به مقابله با ما بی شماری قطع یو پی اس و تعصبات ساخته شده در طول قرن ها. هورا! ما باید شروع به تمیز کردن خود ما تشناب. این است که بسیار بزرگ اجتماعی تغییر برای یک کشور که در آن ما به طور سنتی تبعیض علیه کسانی که به دست آورده امرار معاش خود مطمئن شوید طبقه متوسط potties بی عیب باقی مانده در حالی که saabs و memsaabs متمرکز در بیشتر sanitised مسائل و دور مانده از jhadoos و مبس (مبس).

امروز بالیوود, ستاره ها, ارسال فیلم ها از خود انجام بیش از شلاق تا تارت لیمو در فوق مدرن آشپزخانه. وجود دارد و آنها در تمام چهار دست و پا سخت در آن شستشو کاشی های بزرگ خود را لوس. این مستند معلوم می شود غیر منتظره برکت در hyper-سلسله و جامعه بسته است که تا به حال صفر تردیدی در مورد درمان استخدام کمک کند به عنوان menials به دنیا آمد و برای تمیز کردن طبقه فوقانی چاپ گرديد. امروز مهم ترین افراد در مرحلهای از زندگی افرادی که نمی توانند پاسخ را به ما SOSes — زحمتکش و اغلب underpaid خدمتکار در آشپز dhobis خودرو-شستن پسر bartan-پاک کننده و ارتش از کارکنان داخلی در آنها سلامت عقل ما دور. ما در نهایت پایین ما creaky, زانو, ریختن گالن کاج-معطر فنیل به توالت فرنگی.

اگر چه پست-مستند نظم کهن در واقع تغییرات برای همیشه لطفا برای و بازده محل جدید ؟ هند از خواب بیدار به یک جدید سحر — مانند آزادی از توالت تمیز کردن اضطراب ؟ من شک دارم. ایده های ما از ‘پاک’ و ‘نجس’ هستند کمی بیش از حد تثبیت شده. ما حاضر به دیدن خاک به بقیه جهان می کند. عمومی, خاک نیست ما زحمت. ما می تواند راه رفتن و گذشته انبوهی از پوسیدن زباله در خیابان و فکر می کنم هیچ چیز از آن. ما به آسانی بهانه پان و gutka chewers که فوران spirals از تف در جاده ها. ما را ببخش همسایه که خالی dustbins از خود ویندوز و… bratty کودکانی که به طور معمول بستر بدون اینکه مواخذه. ما قابل تحمل است که بسیاری از شیوه های غیر انسانی — کاهش بهداشت کارگران به سپتیک تانک بدون خواستار یک قانون سخت گذشت در برابر این عمل وحشیانه. اما وقتی که می آید به ما فضای خصوصی ما بی درنگ صدای یورتمه رفتن اسب از قدیمی کلیشه — ‘پاکیزگی است که در کنار عبادت است’.

همه ما دو و چند استاندارد را باید سرخ tube هنگامی که مستند آسانسور. ما اغراق آمیز squeamishness نسبت به تمیز کردن خود ما تلخه ممکن است مجبور به رها یک بار و برای همه است. کرامت نیروی کار همواره یک مفهوم بیگانه در اینجا. شاید این زمان خوبی به نقد و رد آن نفرت ساختارهای اجتماعی است که باید محکوم چنین بخش عظیمی از جامعه ما مردم را وادار به ماندن abjectly فقیر و تهیدست را از طریق نسل ها. این مستند در واقع کاملا یک مزیت. ما تند و زننده سیستم طبقه ممکن است در نهایت chucked از ما ذهن محدود. در مراحل ، این مستند ثابت شده است که فقط disrupter ما نیاز به ایجاد تعادل در ما بسیار نابرابر زندگی می کند. اجازه دهید این واقعیت نمی disorient ما به حدی است که مردم را از سقوط بر روی آن با انتقام هنگامی که ما دوباره ما آشنا هستی.

کلمه “همکاری” در درون خانواده است که فراموش کرده بود معنای آن است که منجر به مثبت تغییر در شیوه زندگی. برای کسانی که در نظر گرفته شده اند نا معلوم خدمات ارائه شده توسط بیش از حد بر دوش خانه کمک می کند تا به طور کامل برای اعطا عمده rejig شد به فوریت مورد نیاز است. و آن صورت گرفته است. در حالی که دسترسی به فانتزی ورزشگاه دیگر یک گزینه شاید ساخت یک تخت خود را و دروغ گفتن در آن یکی از راه های مبارزه با کالری اضافی. به عنوان کسی که به شوخی آن را به ارزش نگه داشتن ماسک بر در خانه اگر تنها به تضعیف پرخوری.

آن را قطعا به نظر می رسد مانند تغییرات شدید در زندگی روزمره ما ساخته شده است که سرآشپزها لذیذ از همه ما. هیچ کس خوردن ‘daal chawal’ هر بیشتر رفتن استادانه صحنه رسانه های اجتماعی پست. ما تا به حال غذا خوردن عادی غذا’ دوباره ؟ یا باید چیا دانه در حال حاضر جایگزین jeera ما کابینت آشپزخانه ؟ در حال کلم بروکلی parathas در اینجا به ماندن بگیرید ؟ چه اتفاقی می افتد به خوشمزه, بی انتها mooli و aloo-gobhi نسخه? ما باید استقبال همه چیز غیر-طراحی زیرا آنها فقط خیلی راحت تر ؟ از زمانی که اتحاد کوینولا بریانی آواره چیزی که واقعی است ؟ هممم… چیزی عمده جریان است. و نه همه آن را شگفت انگیز است. آیا شما متوجه چگونه هیچ کس اما هیچ کس خوردن چینی کنه ؟ یا که هر upwardly تلفن همراه مرد جوان پروژه های خود را در Instagram با پوشیدن یک صحن در حالی که حول ماکارونی کودکان و نوجوانان به عنوان طراح لباس خواب تشویق ؟ اوه بله او دیگر shaves! چرا زحمت ؟ هیرسوتیسم شده است هرگز به این وجود دارد و مد-تایید شده است.

من آرامش خودم را با خواندن اپیدمیولوژی Kurt Wittkowski خارج از جعبه نظر که سوالات عقل متعارف اطراف توده قرنطینه. “آنچه که مردم در حال تلاش برای صاف منحنی. من واقعا نمی دانم که چرا.” او استدلال می کند تنها چیزی که متوقف می شود و بیماری های تنفسی است گله ایمنی. موسیقی برای من زود باور اما بسیار پذیرای گوش. خواهد کسی با مهربانی توجه به استاد خوب و… اجازه دهید ما ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im