این مسابقه فوتبال که لگد ایتالیا Coronavirus فاجعه

در بعد از ظهر از فوریه. 19, Andrea Pontiggia شد عنوان از برگامو, ایتالیا, به بزرگترین مسابقه فوتبال از زندگی خود را—همراه با 40,000 از نزدیکترین دوستان است.

رمان coronavirus که تا به حال به سختی ثبت شده در ایتالیا توسط آن نقطه دورترین چیز از ذهن خود را.

کل شهر به نظر می رسید به در جاده ها است. در سال 48 از ریشه برای برگامو محلی حرفه ای فوتبال, تیم متوسطی ساز و برگ به نام آتالانتا نه آقای Pontiggia و نه زادگاه خود تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. آتالانتا بود به نحوی سیندرلا از فوتبال اروپا و در حال حاضر آن را تا به حال در تاریخ این ورزش معتبرترین مسابقات لیگ قهرمانان. این بازی تا به حال حتی شده به میلان نقل مکان کرد برای این مناسبت است.

ورزشگاه سن سیرو به حال به اندازه کافی در اتاق می ایستد برای دو بار به عنوان بسیاری از Bergamaschi به عنوان آتالانتا خانه پارک و طرفداران در نظر گرفته شده به خودرا برای امتحان اماده به هر صندلی در دسترس. هیچ یک از آنها هنوز کلمات شنیده اجتماعی فاصله.

آتالانتا جشن بازیکنان یک هدف در طول Feb. 19 بازی.

عکس: جوزپه Maffia/تصویر ورزشی/Newscom/زوما پرس

“همه چیز شلوغ شد. جاده ها همه اطراف ورزشگاه گفت:” آقای Pontiggia, 55, که در زمان نزدیک به سه ساعت به تکمیل 35 مایل رانندگی به سن سیرو. “آن را عملا تمام شهر در حال حرکت به میلان. آن شگفت انگیز باور نکردنی است.”

آن را نیز سرایت فاجعه است. آتالانتا طرفداران راه رفتن بودند به یک ظرف پتری. در یک توده جمع آوری در مورد آنها به اثبات چگونه رویدادهای ورزشی می تواند در نهایت در مرکز جهانی همه گیر.

در آن coronavirus پخش شد از طریق تعداد بی حد و حصر حامل بدون علامت. چهل هزار تندرست بغل کردن طرفداران فوتبال کامل شد بردار: کارشناسان در حال حاضر متقاعد شده است که آتالانتا را 4-1 به پیروزی والنسیا بود یک کاتالیزور در تبدیل لومباردی به یکی از بدترین آمار مناطق در این سیاره است. Coronavirus بود به طوری که در حال حاضر در داخل ورزشگاه که شب که پس از والنسیا به اسپانیا بازگشت 35 درصد از آن سفر تیم ملی در نهایت آزمایش مثبت است.

“دو هفته پس از Feb. 19 وجود دارد, باور نکردنی, انفجار, موارد,” دکتر گفت: فرانچسکو لو Foche یک immunologist مسئول بیماری های عفونی در Policlinico امبرتو من در رم. “این بازی در نقش زیادی در انتشار کوروناویروس در سراسر لومباردی و در برگامو به طور خاص است.”

برای بقیه جهان آتالانتا-والنسیا می ایستد به عنوان یک هشدار به طور خاص به بخش هایی از ایالات متحده که در آن اجتماعی فاصله نیست هنجار. هر چند آن را غیر ممکن است به دقت اشاره کردن به لحظه ای از انتقال و ایتالیا نیست شمارش چگونه بسیاری از افرادی که آزمایش مثبت با حضور, بازی, اپیدیولوژی یکنواخت مشاهده این تجمع جرم به عنوان accelerants به گسترش عفونت است.

در حالی که ساک ورزشی لیگ وزن بازی در پشت درهای بسته در ایالات متحده کشت و زرع پیش رو برای روز کامل عرصه پس از اولین stateside موارد است.

در این هفته نهایی قبل از آمریکا ورزش رفت, تاریک, Madison Square Garden alone حوصلگی بیش از 100000 نفر از طریق درهای خود را پس از دریافت هیچ دولتی راهنمایی به توقف. نیویورک رنجرز برنده وجود دارد دو بار. نیکز برنده یک بار از دست داده و دو بار. که شامل یک شکست به یوتا جاز که بازیکن رودی Gobert خواهد تست مثبت روز بعد. اعضای باقی مانده از Allman Brothers همچنین مراسم نمایش و شرق بسکتبال با نوک انگشتانش کردن تنها تعطیل شود در حاصل کار دو تیم از یک بازی بدون طرفداران در مارس 12 روز پس از ایالات متحده ورزشی توقیف شد.

متخصصان امر مشاهده هر یک از این حوادث به عنوان یک پتانسیل “متمایز آمپلی فایر” به گفته دکتر ویلیام Schaffner های عفونی-بیماری های متخصص در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت. “این نوع از تجمع جرم بودند ایده آل محیط برای این ویروس منتقل می شود.”

برای آتالانتا وجود دارد چند سرنخ از آنچه که در کمین قبل از بازی. Coronavirus وارد شده بود از مونیخ در اواخر ماه ژانویه با توجه به مقامات و سکوت گسترش اطراف منطقه لمباردی در اعداد کوچک.

این بازی در اواسط ماه فوریه موارد در ایتالیا هنوز هم شایعات و مقامات می توانیم به فکر می کنم در نیمه اقدامات است. آتالانتا بنر برخورد با والنسیا اجازه داده شد برای ادامه به صورت عادی. در سراسر اروپا و در سراسر اقیانوس اطلس ترین ورزش نمی خواهد در نظر تعلیق برنامه های خود را تا هفته بعد.

آتالانتا و والنسیا مربع خاموش در میلان.

عکس: جوزپه Cottini/NurPhoto/زوما پرس

اول عمده فوران در شهرهای کوچک جنوب میلان نیست شناسایی تا روز بلافاصله پس از بازی. برخی از نزدیک شیوع بیماری می تواند به دیگر تجمع جمعی مثل برشا را عامیانه جشنواره سن Faustino که درو حدود 100000 نفر به خیابان ها.

چند تنظیمات به عنوان ظالمانه موثر در گسترش آلودگی به عنوان یک رویداد بزرگ ورزشی. فراتر از حریم هوایی مشترک و تماس از نشستن در غرفه مالش شانه و بالا fiving ساده تجربه گرفتن به صندلی خود را یک ورزش در جمعیت گشت و گذار. در تنگ اروپایی استادیوم برای بازی های بزرگ در شب های سرد این است که بخشی از جذابیت.

از طریق لنز از coronavirus هر جزئیات احساس می کند مانند یک اشتباه است.

مربوط تصویری

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. از آن پس این ویروس در سراسر جهان پخش شده است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: Alberto Pizzoli/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آتالانتا حامی لوکا Brignoli, 57, فکر می کند که برای سوار شدن به مترو سن سیرو از مرکز شهر میلان, بدن, این ماجرا در مقابل درب. او به خاطر فرز در اطراف پیازا در مقابل ورزشگاه که در آن طرفداران از هر دو طرف مخلوط و نوشید و snacked از کامیون مواد غذایی. او شگفتی چگونه بسیاری از مردم ممکن است سرفه یا عطسه در حالی که مرور در ورزشگاه گردان و معابر باریک.

“مردم رفت و اگر به عنوان یک جشن” گفت: آقای Brignoli که نشده نمایش داده می شود ، “ما بسیار به یکدیگر نزدیک است.”

بیش از دو هفته آینده گریم اخبار شسته در سراسر منطقه روزانه. ایتالیا با فدراسیون فوتبال بسته استادیوم و در نهایت به حالت تعلیق در این فصل است. در مارس 10, کل کشور در مستند. و در حالی که همه برگامو بدن تعداد نگه داشته در حال افزایش است. بیمارستان ها غرق شد. نظامی سوار دور مرده توسط کامیون.

یک کشیش برکت 90 تابوت Covid-19 قربانیان در برگامو, ایتالیا قبل از آنها در حال ارسال به یک کوره جسد سوزی.

عکس: Cozzoli/Fotogramma/Ropi/زوما پرس

“ما دست کم گرفت این عفونت” گفت: Martina Cambiaghi, Lombardia است, وزیر ورزش—و یکی از 40,000 در سن سیرو. “پس از بازی هواداران بودند و بارها در میله در رستوران در میلان نه تنها در برگامو. این رویداد بزرگ شتاب دهنده. اما واقعا ما نمی دانیم که این یک مشکل است.”

مادام العمر آتالانتا حامی Matteo Scarpellini تا به حال مرتب بلیط برای یک گروه از دوستان از اتریش. امروز او خواسته آن تا به حال بسیار آسان شده است. تقریبا دو هفته بعد از مسابقه آقای Scarpellini دریافت یک تماس تلفنی از وین راست بر نشانه.

“من باید به شما بگویم” یکی از دوستان به او گفت. “من coronavirus.”

در فوریه. 19 وجود دارد تنها سه مورد تأیید در سراسر کشور, و هیچ مدرکی وجود ندارد که جامعه انتقال را آغاز کرده بود.

به اشتراک گذاری افکار خود را

هنگامی که شما را متوقف و حضور در تجمع جرم در منطقه شما ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

8 مارس که تعداد 997 در استان برگامو به تنهایی. و همانطور که از روز شنبه در این منطقه لمباردی اختصاص 41 درصد از موارد تایید شده در ایتالیا با توجه به دولت داده است. برگامو در حال حاضر به 8,803 موارد بیش از تنها با مقدار بزرگتر شهر میلان.

آقای Pontiggia و همسرش سوزانا گمان می کنند که تنها دلیل آنها تبدیل نمی کند برگامو آمار است که آنها هرگز آزمایش coronavirus. ده روز پس از بازی در یک چارچوب زمانی سازگار با آن دوره کمون هم پایین آمد با flulike علائم آن شامل درد و تب. آنها بیمار برای بیش از یک هفته است.

سوزانا و آندریا Pontiggia در آتالانتا-والنسیا بازی در میلان در فوریه. 19.

عکس: Andrea Pontiggia

“ما تا به حال هیچ ایده ای در مورد خطر آلودگی” آقای Pontiggia گفت. “در دو هفته همه چیز کاملا تغییر یافته بود.”

دقیقا 20 روز بعد از آتالانتا ضرب و شتم والنسیا در خانه دو طرف ملاقات دوباره در اسپانیا برای دومین پای خود را از خانه و دور سری. سپس توسط ایتالیایی ها بودند که زندگی در یک جهان متفاوت است. در حالی که سن سیرو بوده است بسته بندی شده, والنسیا در ورزشگاه را باید خالی است. اروپا مشخص شد برای بازی در, اما فوتبال مقامات دستور داده بود که این بازی را پشت درهای بسته.

تحریم متوقف نمی والنسیا طرفداران از جلسه در droves در خارج از ورزشگاه برای نشان دادن عشق خود را—یکی دیگر از گردهمایی که محلی گزارش سرزنش برای تبلیغ این بیماری در اسپانیا.

داخل, در ضمن آتالانتا برنده 4-3 و پانچ بلیط خود را به لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی. این باشگاه تا به حال به این مسابقات قبل از اینکه اجازه دهید به تنهایی صعود به نخبگان فوتبال اروپا. بازیکنان مشهور در این زمینه و شنیده های خود را آواز اکو از خالی می ایستد. آنها به ایتالیا بازگشت و آن شب مطمئن نیستید از چه چیزی در انتظار آنها—برگامو را مورد تعداد صعود. باشگاه قرار داده, پیام التماس هواداران به دیدار این تیم در فرودگاه.

بازی دوم بین آتالانتا و والنسیا گرفت در اسپانیا بدون تماشاگر.

عکس: یوفا/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“ما می دانیم که بسیاری از مردم به دنبال ما خانه و نمی تواند بیرون رفتن به جشن” آتالانتا مدیر Gian Piero Gasperini نوشت: در نامه سرگشاده ای. “ما زمان را به انجام آن در ماه ژوئن در پایان فصل است.”

آتالانتا نشده از. عمل لغو شده است به طور نامحدود. و لیگ قهرمانان در انتظار نگه داشته تا اطلاع ثانوی. این تیم تا کنون تایید کرد و تنها یک مورد در آن بازی تیم ملی, دروازه بان مارکو Sportiello.

وب سایت باشگاه می گوید یک داستان متفاوت است. در دو هفته گذشته آن را منتشر کرده است عزاداری برای پنج ارقام بودند که نزدیک به باشگاه از جمله برگامو کشیش سابق جوانان مربی و یک تیم masseur. محلی گزارش مربوط همه آنها به کوروناویروس. پنج جشن بود آتالانتا به پیروزی.

یک پیام در حمایت از برگامو آویزان از یک بالکن در رم.

عکس: مائورو Scrobogna/LaPresse/زوما پرس

در آتالانتا تابلوهای پیام همکاران شرکت پست در مورد عمه ها و خواهران و پدر و مادر که توسعه ناگهانی سرفه های تند و زننده. محروم از بازی ها به طور گسترده به عنوان خوانده شده Atalantini حامیان سایت انتشار آنجا اخبار در مورد کوروناویروس در برگامو به عنوان تیم فوتبال.

“هر کس من تماس بگیرید و بپرسید چه شده است که وضعیت آنها را از دست داده اند یک عضو خانواده یا یک دوست و یا یک فرد آنها می دانستند” گفت: Daniele لورنزی یک آتالانتا فصل-بلیط دارنده.

این وب سایت همچنین تبدیل شدن به یک محل جمع آوری کمک های مردمی به منظور هماهنگی تلاش ها و تماس ها برای داوطلبان. دو فن گروه Curva Nord, Ultras و Associazione Tifosi Atalantini گفت: آنها اهدا بیش از €60,000 برای تلاش های امدادی. اعضای Ultras سخت هسته آتالانتا طرفداران نیز ارائه مهارت های خود را به عنوان نقاشان برق و لوله کش در ایتالیا حفاظت مدنی در ساختمان بیمارستان. آقای لورنزی که به طور معمول با این نسخهها کار در یک کارخانه ساخت بستنی مخروط صرف هفته گذشته ساختمان آمبولانس خلیج در مرکز موقت در برگامو. شش ماه پیش او و دوستان خود را حلق آویز آگهی ها در سن سیرو.

“بیش از چهار سال گذشته ما را ساخته اند یک کل شهر شاد” آتالانتا را آرژانتین کاپیتان Papu گومز گفته رسانه های ایتالیایی. “آنچه ما در حال تجربه چیزی است که وحشتناک است. من هنوز هم نمی توانید آن را درک کنید.”

برگامو شهردار غرفه در میدان شهر در طول یک دقیقه سکوت به پرداخت جهات به کروناویروس قربانیان در 31 مارس است.

عکس: فرانسیسکا Volpi/مهر نیوز

نوشتن به جاشوا رابینسون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de