در سراسر این منطقه از غرب برزیل درختان در طول تاریخ شده است به عنوان موانع پیشرفت کشاورزی. از روزهای اولیه زمانی که کشاورزان ابتدا اغوا در اینجا برای روشن شدن آمازون به تازگی به عنوان مزارع سویا گسترش همیشه درختان شده اند “در راه است.”

اول پاک برای چوب و پس از آن گاو زمین است به طور فزاینده تبدیل به سویا تولید به تقاضا رونق. زمین در اینجا این است که به شدت تخریب از دهه گسترده چرای یا سوء مدیریت.

موسسه Ouro Verde یا طلای سبز موسسه یک سازمان غیر دولتی محلی می خواهد به تغییر است. آن را با این نسخهها کار با کشاورزان در مقیاس کوچک برای اجرای silvopastoral سیستم است که ادغام درخت محصولات علوفه و دام است. در قلب این پروژه آغاز کرده است در سال 2018 است اینگا درخت یک به اصطلاح معجزه گونه برای توانایی خود را به نگه داشتن خاک حاصلخیز و بهبود معیشت با تقلید از جنگل پویا که از دست داده بود به تجارت محصولات کشاورزی.

“ما No. 1 چالش تغییر دیدگاه می گوید:” Saulo de Souza یک محقق در این طلای سبز موسسه. “درختان دوستان ما هستند. آنها نه دشمنان ما. آنها صدمه نمی زند.”

Carlinda برزیل

همسایگان او را دیوانه. آنها می گویند او به هدر رفتن زمان و بدتر هدر دادن او در زمین است.

اما وندا Melo de Souza نگه می دارد حفر به کارخانه او اینگا درختان.

این اولین بار است که 62 ساله است و متعلق به اموال در زندگی او است. و او می تواند با تمرکز بر 8 هکتار (20 هکتار) او را به مزرعه به طور انحصاری در مرتع برای گاوهای شیری و یا محصولات را به فروش — برای پول او به شدت نیاز دارد.

اما او دیگر با یک سازمان غیر دولتی محلی به نام موسسه Ouro Verde یا طلای سبز موسسه است که با این نسخهها کار با نگهداری آنها در “قوس تخریب” در جنوب آمازون برای پیاده سازی در مقیاس کامل silvopastoral سیستم است که ادغام درخت محصولات علوفه و دام است. در قلب این پروژه آغاز کرده است در سال 2018 است اینگا درخت یک به اصطلاح معجزه گونه برای توانایی خود را به نگه داشتن خاک حاصلخیز و بهبود معیشت با تقلید از جنگل پویا که از دست داده بود به تجارت محصولات کشاورزی.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

وندا Melo de Souza (سمت چپ) ساعت Vinícius Teixeira Arantes از سازمان های غیر انتفاعی موسسه Ouro Verde, قرعه کشی, برنامه ریزی برای کاشت محصولات کشاورزی در زمین Carlinda شهرداری ماتو گروسو, برزیل.

در سراسر این منطقه از شمال ماتو گروسو درختان در طول تاریخ شده است به عنوان موانع پیشرفت کشاورزی. از روزهای اولیه زمانی که کشاورزان ابتدا اغوا در اینجا برای روشن شدن آمازون به تازگی به عنوان مزارع سویا گسترش همیشه درختان شده اند “در راه است.” اما طلای سبز موسسه استدلال می کند که با درختان می تواند کمک به افزایش انگیزه برای نگهداری آنها و جلوگیری از اجاره یا فروش به کشاورزی صنعتی.

“ما No. 1 چالش تغییر دیدگاه می گوید:” Saulo de Souza یک محقق در این طلای سبز, موسسه و در کالج از زندگی و علوم محیط زیست در دانشگاه اکستر در بریتانیا است. “درختان دوستان ما هستند. آنها نه دشمنان ما. آنها صدمه نمی زند.”

خانم Melo de Souza می ایستد با یک تیم از طلای سبز موسسه در روزهای اخیر یک کلاه محافظ سر او را از بی امان خورشید او را در دامن و آستین پیراهن spattered در گل و لای. آنها نقشه ردیف کشت برای 3 هکتار پروژه با چوب در خاک است. سگ او طول می کشد پوشش از حرارت هر کجا که او می تواند در سایه بوته پاره پاره دفن خود را در زیر شنی زمین است.

“مردم فکر می کنم ما در حال از دست دادن زمان اما نه از دست دادن زمان. تصور کنید که چگونه آن را با این درختان در اینجا. چقدر سردتر از آن خواهد شد برای گاو” او می گوید. “من می خواهم به بخشی از چیزهایی که حق در اینجا.”

زمین در اینجا این است که به شدت تخریب از دهه گسترده چرای یا سوء مدیریت. اول پاک برای چوب و پس از آن گاو زمین است به طور فزاینده تبدیل به سویا تولید به تقاضا رونق. سویا در مزارع به گسترش افق. اما 80 درصد از کشاورزان در اینجا نگهداری آنها. رسما این بدان معناست که آنها خود را کمتر از 400 هکتار از زمین اما بیشتر باید 50 هکتار یا کمتر دکتر می گوید de Souza. این اینگا درخت ارائه می دهد یک گزینه برای فقیر مالکان که اصلا دسترسی به بالاتر راه حل های فن آوری و یا تجهیزات است که کمک به کشاورزان تبدیل تخریب مرتع.

توبی پنینگتون یک استاد گیاه گرمسیری تنوع در دانشگاه اکستر که با این نسخهها کار در اینگا پروژه می گوید آن را به نام “درخت معجزه” برای توانایی خود را برای بازگرداندن خاک آن را سازنده تر در حالی که فراهم کردن سایه به محصولات کشاورزی و دام. “این باعث می شود آن را مناسب برای کشاورزان کوچک به ماندن در زمین و نه اجاره آن را به بزرگ مالکان” او می گوید.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

Vinícius Teixeira Arantes (سمت چپ) و Saulo de Souza از سازمان های غیر انتفاعی موسسه Ouro Verde, در حال کمک به کشاورزان در مقیاس کوچک پیاده سازی silvopastoral سیستم است که ادغام درخت محصولات علوفه و دام در Carlinda شهرداری ماتو گروسو, برزیل.

در کنار احیای جنگل – آنها برآورد آنها کاشته ایم یک میلیون درخت در دهه گذشته و یا در مورد از 2700 هکتار از جنگل – سازمان های غیر دولتی کمک می کند تا کشاورزان کوچک خود را دریافت شیر و میوه ها و سبزیجات به بازارهای محلی ارائه می دهد و قرضه های کوچک برای شروع کسب و کارهای کوچک. خانم Melo de Souza مدیریت پنج خوک پنج گاو و 20 جوجه ها و همچنین رشد نارنجی و acai با درخت آناناس و کاساوا و مدیریت یک بانک بذر – در علاوه بر این به رشد اینگا.

“ما متوجه شدم تعداد زیادی از پتانسیل برای خانواده کشاورزان برای افزایش تولید بدون از بین بردن جنگل می گوید:” Vinicius Teixeira Arantes یک عضو هیئت مدیره و رئیس جمهور سابق این طلای سبز موسسه. “و باعث می شود که جوامع قوی تر و توانمند سازی زنان به عنوان بخشی از راه حل و صدا در جامعه است.”

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

Sirlene ماچادو, برگزاری نوه اش صحبت می کند در مورد شرکت در موسسه Ouro Verde برنامه. او تقریبا تمام زندگی بزرگسالی کشاورزی زمین شخص دیگری. در حال حاضر او مسئول از 8 هکتار از اموال خود را.

زنان در این حل و فصل در شهرداری Carlinda استفاده می شود در نظر گرفته شود بخشی از مشکل – بی زمین فقیر با هیچ جایی برای رفتن. درب بعدی را به خانم Melo de Souza نشسته Sirlene ماچادو ، او تا به حال نزدیک به نیمی از 41 سال زندگی در خارج – در زیر یک پل با پدر و مادر و 12 خواهر و برادر و بعد از 10 سال کمپینگ در کنار جاده با بقیه 100 خانواده در این حل و فصل قبل از دولت اعطا شده به آنها را در هر یک بسته از زمین.

تقریبا تمام زندگی بزرگسالی او پرورشی زمین شخص دیگری. در حال حاضر او مسئول از 8 هکتار اموال منبع اصلی درآمد است که در شیر است.

اما reforesting زمین است که بخشی از چشم انداز او را می بیند و برای فرزندان و نوه ها. “به درختان وقتی که من راه رفتن در آفتاب من احساس می کنم سایه. آن را احساس می کند خیلی خوب است. و آن را خوب است برای حیوانات, هوا, همه چیز. شما می توانید هر دو را انجام دهد, رشد, جنگل و بالا بردن گاو است.”

“برخی از مردم فکر می کنم آن را دیوانگی,” او می گوید. “من نمی بینیم آن را به عنوان دیوانگی است. من فقط با دیدن یک فرصت است.”

این داستان بخشی از یک مجموعه سه بخشی است.

قسمت 1: که صاحب آمازون ؟
بخش 2: صرفه جویی در آمازون: چگونه گاو دامداران می تواند به توقف جنگل زدایی
بخش 3: راز پایدار کشاورزی آمازون? این معجزه ‘ اینگا درخت.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو