ادینبورگ مبتنی بر سرمایه گذاری خانه Baillie Gifford برگزار شد نزدیک به 14 میلیون سهام تسلا از دسامبر.

عکس: راسل cheyne/ایسنا

ادینبورگ—یکی از بزرگترین برندگان از تسلا Inc.’s وحشی سواری 112 ساله اسکاتلندی دارایی-مدیریت شرکت است که تبدیل به یک متخصص در برگزاری برخی از ترین در جهان به کرات سهام برای بلند مدت.

Baillie Gifford & Co., ادینبورگ مبتنی بر سرمایه گذاری خانه با £218.6 میلیارد دلار ($282.6 میلیارد دلار) در دارایی های تحت مدیریت برقی-ماشین ساز تسلا بزرگترین سهامداران نهادی و دومین سهامدار پس از اجرایی Elon Musk.

Baillie Gifford خرید 2.3 میلیون سهم به ارزش 89 میلیون دلار در تسلا در سال 2013, ساختمان برگزاری آن به حدود 14 میلیون سهم در ماه دسامبر 2019. سهام خود را در آن نشان داد این هفته آن در حال افزایش به 7.67 درصد از تسلا است که ارزش $10.35 میلیارد دلار است.

سخنگوی Baillie Gifford گفت: شرکت تسلا فکر می کند تا حد زیادی رانده تغییر جهانی به سمت خودروهای الکتریکی و حفظ یک مزیت رقابتی قابل توجهی برای آینده است. Baillie Gifford معتقد است تسلا خواهد بود چند برابر اندازه فعلی آن در پنج تا 10 سال, او گفت:.

تسلا بوده است, اشک, با, سهام تا 79 درصد در سال جاری و جدید بستن بالا به دست آورد این هفته. این شرکت گفت: آن بریده رکورد تحویل در سه ماهه چهارم و برخی از تحلیلگران افزایش قیمت خود را به اهداف. هنوز هم وجود دارد بحث شدید بیش از این شرکت ارزش واقعی داده است که آن را ساخته شده است هرگز سود سالانه در یک شدت رقابتی صنعت.

تسلا بود Baillie Gifford بزرگترین برگزاری در ماه دسامبر حسابداری برای 5.25 درصد از نمونه کارها به طور کلی با توجه به FactSet. از ماه مارس 2013 این شرکت صرف به طور متوسط $202.01 هر تسلا به اشتراک بگذارید. چند Baillie Gifford بودجه برگزاری این سهام وجود ندارد و خانه نمایش در زمانی که به خرید و یا فروش.

“[تسلا] فصلنامه شماره مهم نیست” گفت: Catharine سیل استراتژی شرکت های بزرگ برای کارگردان اسکاتلندی وام مسکن سرمایه گذاری اعتماد PLC Baillie Gifford صندوق که دارای تسلا. مهم ترین سوال این است که آنچه اتفاق می افتد در صنعت حمل و نقل, او گفت:, و در دراز مدت پیامدهای برای بخش تحول است.

Catharine سیل استراتژی شرکت مدیر اسکاتلندی وام مسکن سرمایه گذاری اعتماد.

عکس: Baillie گیففرد

اسکاتلندی, وام مسکن, یک بسته پایان صندوق است که قدمت آن به سال 1909 است شرکت گل سرسبد خودرو و معاملات در FTSE 100. جیمز اندرسون صندوق co-مدیر است گفت که او فکر نمی کند که آقای مشک نیاز به مدیر در حالی که هنوز در حال ساخت سرمایه گذاری مورد سهام.

تسلا نمایندگان نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Baillie Gifford رویکرد به تسلا نشان دهنده شرکت سرمایه گذاری فلسفه: خرید “فوق العاده” شرکت هایی که ارائه می دهند رشد فوق العاده ای نگه داشتن سهام به مدت پنج تا 10 سال و نادیده گرفتن روزانه بازار حرکت می کند و درآمد سه ماهه.

تاسیس در سال 1908 شرکت ساخته شده و رشد سرمایه گذاری محور استراتژی خود را برای چند دهه. آن را تیز کرده تمرکز خود را بیش از چند سال گذشته گفت: چارلز Plowden, مشترک شریک ارشد پس از مرور تحقیقات نشان داد که در بین سال 1926 و 2016 کمی بیش از 4 درصد از سهام ایالات متحده به حساب همه بازار را داشت.

که موجب این شرکت به دنبال فقط ردیف بالا شرکت آقای Plowden گفت: اعتقاد راسخ بود که تقویت و پس از تحقیقات بیشتر نشان داد فقط 1.3 درصد از شرکت های جهانی برای اختصاص این بازار سود بین سال های 1990 تا سال 2018 است.

“ما می توانیم چشم پوشی بزرگ عصری [سرمایه گذاری] جهان” آقای Plowden گفت:, و اضافه کرد که این شرکت به نظر می رسد در پتانسیل یک شرکت به جای فعلی سود. هیچ تضمینی وجود ندارد که شرکت ها موفق خواهد شد, او گفت:.

چارلز Plowden مشترک شریک ارشد در Baillie Gifford, نظارت بر سرمایه گذاری بخش است.

عکس: Baillie گیففرد

سرمایه گذاری های دیگر عبارتند از چینی غول اینترنت Alibaba Group Holding Ltd. و Tencent Holdings Ltd.; Facebook, Inc.; آمازون.com, Inc.; Spotify تکنولوژی SA و یک محصول را خارج از بورس شرکت از جمله Airbnb, Inc., عینک فروشنده Warby Parker, Inc. و Bytedance Inc., که در عمل تصویری-اشتراک گذاری برنامه Infinite.

Baillie Gifford گسترش آن تلاش و سرمایه گذاری در شرکت های خصوصی در سال 2014 و چرخید یک تیم اختصاص داده شده در سال 2017. هدف این بود برای رسیدن به می دانم که شرکت قبل از آنها رفت و دسترسی امن به شرکت هایی که در حال اقامت خصوصی دیگر گفت: پیتر Singlehurst, سر خارج از بورس سهام. نزدیک به 4 میلیارد دلار از پول مشتریان است که سرمایه گذاری در شرکت های خصوصی, او گفت:.

این شرکت گفت: این اهرم دیرین موقعیت برای به دست آوردن دسترسی به تا-و-comers. ارتباط آن با Alibaba است به عنوان مثال به کمک این شرکت مانع سرمایه گذاری در مورچه گروه خدمات مالی در حال حاضر با ارزش ترین در جهان مالی-تکنولوژی راه اندازی.

نه همه زرق و برق تکنولوژی شرکت را به دادگاه تجدید نظر. Baillie Gifford نمی سرمایه گذاری در Uber Technologies, Inc. در سال 2014 با توجه به آنچه که آن را دیدم به عنوان یک فرهنگ تهاجمی آقای Singlehurst گفت. Uber سخنگوی کاهش یافته است به نظر. صورت-شناخت شرکت ها نیز آورده مکث با توجه به نگرانی دولت چگونه ممکن است با استفاده از فن آوری آقای Singlehurst گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه درس هایی می توان از Baillie Gifford را استراتژی ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

Baillie Gifford ساختار به عنوان یک همکاری با 43 همکاران که فروش سهام خود را با همان قیمت که در آن آنها را خریداری و به نسل بعدی هنگامی که آنها را ترک. کارکنان می گویند که به موجب اختیار و عدم فشار خارجی.

بنابراین مشخص است که این شرکت برای دور ماندن از آنچه در آن نمایش به عنوان یک بی تمرکز بر بازار در کوتاه termism که آن را تلاش می کند برای قرار دادن دفاتر خود به دور از شهرهای اصلی مالی مناطق سخنگوی گفت.

خانم سیل گفت: تاکید می ماند در تشویق شرکت ها برای سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه و هزینه های سرمایه حتی اگر سود شبهه در کوتاه مدت.

Alibaba متوجه اسکاتلندی وام مسکن تا به حال به فروش سهام در و یا از فن آوری های غول پیکر اولیه ارائه عمومی گفت: خانم سیل.

“ما به دنبال در بازار چه فکر می کنم از تجارت, جنگ,” او اضافه شده است.

مربوط تصویری

وال استریت ژورنال تیم هیگینز بررسی چگونگی مدیر عامل Elon Musk تبدیل تسلا به با ارزش ترین در ایالات متحده خودرو ساز تمام دوران است.

نوشتن جولی استاینبرگ در julie.steinberg@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de