دامنه جدید برای نرمال در هند و اتحادیه اروپا روابط

هند و اتحادیه اروپا برگزار خواهد شد مجازی اجلاس در ژوئیه 15. نخست وزیر نارندرا مودی قرار بود به دیدار بروکسل در ماه مارس به حضور 15th هند و اتحادیه اروپا. اما این موضوع تا به حال به تعویق افتاد به دلیل شیوع Covid-19. هند و برخی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا در میان بدترین کشورهای آسیب دیده در جهان است. کشورهای اتحادیه اروپا مانند فرانسه و اسپانیا و ایتالیا و آلمان دچار از دست دادن قابل توجهی از زندگی با توجه به Covid-19.

در طول این ماه در بین اصطلاح جدید نرمال به دست آورده پول. هند و اتحادیه اروپا نیز نیاز به یک جدید نرمال در روابط خود از شرایط تغییر کرده از ماه مارس هنگامی که قرار بود برای دیدار با. برگزاری این اجلاس تقریبا یکی از اولین گام در جهت تطبیق به نرمال. نخست وزیر مودی خواهد co-صندلی نشست همراه با رئیس شورای اروپا چارلز میشل و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen.

هند و اتحادیه اروپا را با چالش های جدید به تمرکز بر اما در همان زمان به چالش های موجود قبل از شیوع کروناویروس نیز نیاز به خطاب. یکی از این چالش ها بود Brexit. این اولین بار است که هند و اتحادیه اروپا پس از Brexit. هند و انگلستان روابط شکل گرفته بخش مهمی از هند روابط با اتحادیه اروپا. در حال حاضر با Brexit هند-روابط اتحادیه اروپا نیاز به بازسازی در خارج از مربوطه خود را روابط با انگلستان است.

در حالی که برخورد با Covid-19 یک چالش مشترک است که هر دو می توانید آدرس, چین همچنان یکی از نگرانی های مهم. دو طرف باید نگاه به همکاری در مواجهه با این تهدید مشترک از چین پرخاشگری است. چین یک تهدید مشترک به دلیل فقط می خواهم به عنوان یک چالش به هند در مرز و در اقیانوس هند, چین نما چالش به اتحادیه اروپا به عنوان به خوبی.

اتحادیه اروپا شده است برای مدت زمان طولانی یک میدان جنگ بین چین و ایالات متحده است. آمریکا’ اختلافات با اتحادیه اروپا بیش از تعرفه ها و کمک به ناتو ارائه شده چین یک فرصت برای گسترش نفوذ خود به اروپا است. چین را تهدید باز کرده بالقوه راه را برای هند و اتحادیه اروپا به همکاری می نماید. چین ادعا در برابر هند و هند قوی پاسخ می گوید این قدر تهدید است که چین به شمار.

فعلی وضعیت ژئوپولیتیک است فشار ذینفعان مختلف در هند و اقیانوس آرام منطقه نسبت به شکل گیری منسجم جبهه برای مقابله با چین است. هند شده است به دفاع از یک چند جانبه تنظیم است که در آن منافع همه ذینفعان هستند محافظت می شود. در حالی که آن هنوز روشن نیست که اگر وضعیت فعلی واقعا می تواند منجر به multilateralism یا اینکه جهان را حرکت به سمت دو جانبه سفارش. اما هند باید به همکاری نزدیک با اتحادیه اروپا در هند و اقیانوس آرام.

هند و اتحادیه اروپا را یک پایگاه قوی به منظور توسعه همکاری های استراتژیک در اقیانوس هند و آرام. فرانسه یک کشور است که تقویت شده است و آن روابط استراتژیک با هند است. هند و فرانسه نیروی دریایی شرکت در یک مشترک دریایی ورزش به نام وارونا سالانه است. در طول سال فرانسه نشان داده است علاقه به توسعه همکاری های استراتژیک با هند در اقیانوس هند. اخیرا هند و فرانسه انجام گشت مشترک از جزیره ریونیون. همراه با فرانسه و آلمان و نیز نشان دادن علاقه به شرکت در جغرافیای سیاسی اقیانوس هند. در حالی که فرانسه و آلمان در حال ساخت تلاش های انفرادی نسبت به درگیر شدن در اقیانوس هند که بخشی از هند و اقیانوس آرام منطقه اتحادیه اروپا به عنوان یک بلوک باید نگاه به تدوین و فرموله کردن سیاست نسبت به این جغرافیای سیاسی ساخت. هند و اتحادیه اروپا همکاری در اقیانوس هند و آرام پتانسیل زیادی است که هر دو طرف باید تمرکز در آینده است.

درست مثل دریایی, امنیت اطلاعات, امنیت در منطقه مهم برای هند و اتحادیه اروپا به تمرکز. اطلاعات سرقت شده است یک اتهام علیه چین در سالهای اخیر است. این باعث شده است که هند به ممنوعیت 59 برنامه های چینی. نگرانی در مورد استفاده از 5G تکنولوژی از چین نیز منجر به تعدادی از کشورها به بررسی استفاده از این تجهیزات و پس از آن ممنوعیت آنها.

اتحادیه اروپا شده است یک شریک مهم برای هند است. اتحادیه اروپا بزرگترین شریک تجاری هند در حالی که هند توسط اتحادیه اروپا 10th بزرگترین شریک تجاری. با توجه به کمیسیون اروپا چهره های هند-اتحادیه اروپا دو جانبه تجارت کالا شد €80 میلیارد دلار در سال 2019. این مقدار است 11.1% هند از مجموع تجاری هند. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از دامنه را برای روابط تجاری به بهبود پس از هند, پشت, آمریکا, چین و انگلستان در شرایط حال اتحادیه اروپا شریک تجاری.

انگلستان شده است مهم کشور تا کنون در هند روابط با اتحادیه اروپا. پس از انگلستان و فرانسه و آلمان به هند تمرکز اصلی در اتحادیه اروپا. اما در حال حاضر هند باید نگاه به توسعه روابط با دیگر کشورها مانند اسپانیا و پرتغال, هلند, لهستان و دانمارک.

این Covid-19 بحران و چین پرخاشگری در چالش اما آنها ارائه فرصت به هند و اتحادیه اروپا به بازسازی روابط خود را تنظیم به حالت عادی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im