تحقیقات ادعا می کنند که در اطراف (15-18) درصد از نوجوانان در مدارس مثبت فکر کردن در مورد خودکشی بند. این مشکل رو به رشد مقابله با پدر و مادر و معلمان و سایر بزرگسالان پاسخگو برای کسانی که کودکان پیشگیری از افکار خودکشی از تشدید به تلاش در زندگی خود را. خودکشی معلوم می شود دومین انتقادی مورد مرگ و میر در کودکان و نوجوانان, ساخت مرگ و میر بر بالاتر از آن است که از سرطان و دیابت یا آسم. گزارش منتشر شده توسط آکادمی اطفال آمریکا نشان می دهد که تعداد موارد circumscribing افکار خودکشی و اقدامات در میان نوجوانان به سه برابر خود را در دهه گذشته که نگران کننده است.

در حالی که علت فوری خودکشی فکر باقی می ماند یک رمز و راز, چند, بهداشت روان, پزشکان نمی تواند مقابله با سندرم پس از ضربه که در مجموع باعث می شود این موضوع بدتر در حال توسعه تکراری خودکشی تلاش در تقریبا یک نفر از هر سه مورد.

دکتر بتسی Kennard استاد روانپزشکی در دانشگاه تگزاس (جنوب غربی مرکز پزشکی) به عنوان مدیر پیشگیری از خودکشی و انعطاف پذیری در کودکان (SPARC) برنامه سلامت کودکان مرکز پزشکی. او کارگردانی برنامه با استفاده از شخصی سازی درمان شناختی رفتاری مبتنی بر بیمار احساسات مقررات تحمل نوسانات خلق و خوی و پس زمینه قبلا تست شده عود-پیشگیری کار به آدرس جامع و مترقی دارو برنامه. اغلب پزشکان تمایل به تعمیم این نگرانی حتی اگر این مسئله به نظر می رسد بسیار آشنا ترک کردن عمیق تر حقایق و پس زمینه ایجاد نقاط ضعف در درمان درمانی منجر به تکراری خودکشی موارد است.

بسیار دنیوی صفت از هر افسردگی یا افسردگی مانند سناریو این است که تاثیر تغییرات خلق و خوی. خاص علمی ویژگی های از قبیل تخریب و بی ارزشی ترس و ناتوانی بیش از حد درونگرا رفتار می توان متوجه شد در حالی که داشتن یک مکالمه با یک بچه. نوجوانان تمایل دارند بیشتر تحریک پذیر, که همچنین شامل کاهش مداوم در مدرسه اجرای برنامه همراه با انتقال ناگهانی از گروه همسالان.

افسردگی یکی از اصلی تحقیق ابزار مورد استفاده توسط روانپزشکان به proctor خودکشی الگوهای رفتاری. اغلب تشخیص روند تغییرات آن در مسیر و در نتیجه مشرف دقیقه جزئیات و اطلاعات دقیق به خصوص در یک مودی نوجوان فاز. بسیاری از کودکان می رسند پس از سانحه مرکز با تشدید افسردگی مقیاس که باعث مختلف فیزیولوژیکی الگوهای به کار anomaly. مهم ترین پس از سانحه در کودکان, زندگی کاتب ثانویه ناراحتی روانی هنگامی که او/او منتشر شده است وپیش بیمارستان. بچه ها ساخته شده برای انتقال مدرسه جدا شده از دوستان و خانواده – یک مصیبت است که می تواند بسیاری از عوامل استرس زا که باعث افسردگی است. ثانویه صدمات reframe خود را به عنوان مسلط عوامل پس از یک دوره خاص و در نتیجه یک دوم اقدام به خودکشی.

این SPARC در درجه اول با این نسخهها کار بر روی مهارت های مبتنی بر درمان است که می آموزد بچه ها چگونه به مقابله با استرس و احساسی عدم توافق. این فرایند طول می کشد به حساب های متعدد خودکشی پارامترها و با هدف کاهش خطرات مشابه پیش بینی عواقب. نتیجه منتشر شده از دکتر Kennard آزمایشگاه نشان داد که نه تنها می توانید آنها حداقل رساندن عود نرخ در کودکان بالا تمایل نسبت به خودکشی; آنها همچنین می تواند در کاهش خطر عود افکار خودکشی.

دکتر Kennard امیدوار است که برای ایجاد برنامه خود را همراه با نتایج را می توان تکرار در انواع محیط های بالینی و می تواند در دسترس ساخته شده برای کودکان در همه جا.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de