روز یکشنبه این کشور Covid مورد شمارش شد جهان سوم بالاترین در حال حاضر پس از آمریکا و برزیل در حالی که سبقت روسیه است. توجه داشته باشید که فقط در کوتاه هفت لاخ موارد هند کمتر از 20,000 مرگ اما روسیه تنها کمی بیش از 10 ، 000. این یک یادآوری است که در حالی که پایین مرگ و میر و میزان بهبودی در حال عوامل مثبت در ما coronavirus وضعیت در هر دو جبهه وجود دارد اتاق را برای بهبود بسیار.

حتی با کنار گذاشتن تطبیقی چارچوب این یک نگرانی واقعی است که عفونت های جدید هنوز هم هدف قرار دادن رکورد به عنوان اتفاق افتاده دوباره در روز یکشنبه. جهانی افت است به همان اندازه نگران کننده با سابقه تنها در روز افزایش موارد گزارش شده که برای شنبه. آمریکا و برزیل و هند که بزرگترین افزایش در حال آمدن از. در داخل کشور اکثریت عظیمی از موارد از ماهاراشترا تامیل نادو و دهلی نو پس از این کشورها ادامه خواهد داد و نیاز به نظارت ویژه.

که کشور ما افزایش موارد در حال آمدن است از افزایش در تست صحیح است. اما در کل آزمون از 10 میلیون نمونه حتی 1% از کل جمعیت شده است. به عنوان ICMR می گوید, تست باقی مانده یک بنای در مبارزه با Covid-19. بنابراین بیشتر ramping تا تست بسیار مهم است. استاندارد طلا شاخص آوردن ویروس تحت کنترل است که حتی با افزایش تست تعداد موارد مثبت کاهش به عنوان دیده می شود در نیویورک در حال حاضر پس از مدت طولانی درد مقعد ماه.

یادگیری برای زندگی با Covid به معنای اتخاذ یک طیف وسیعی از رفتارهای ایمن که در آن یک شکاف بزرگ هنوز باقی مانده که آیا آن را به پوشیدن ماسک یا فیزیکی فاصله در اماکن عمومی و یا اجتناب از شلوغ داخلی حوادث. این نیاز بهبود بزرگ قبل از این افتضاح جزر و مد تبدیل شده است.

دفعات بازدید : همچنین: هند Covid تعداد جهان 3rd کمترین; نزدیک به 25000 موارد در روز یکشنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im