افزایش غیر مقیم چینی

نشستن در هوا چین پرواز از پکن به آذر سال گذشته من اتفاق افتاد به نگاه را از طریق یک کسب و کار محلی ،

جدا از معمول عناوین در چین-تجارت ایالات متحده, جنگ, روزنامه انجام یک جدول از قیمت املاک و مستغلات در شانگهای و هنگ کنگ و پکن و گوانگژو در کنار کسانی که در سیدنی و ملبورن و تورنتو, Auckland, سان فرانسیسکو و دیگر شهرهای جهانی همراه با تغییرات هفتگی.

جدول شد نشانه ای از ثروت های محلی چینی تجار و بازرگانان است. آنها در حال حاضر خرید ملک نه تنها در چین بلکه در سراسر جهان – از طریق یک وب سایت واسطه عوامل املاک و مستغلات و یا خانواده خود ارتباط.

در مقابل اموال مکمل از هر روزنامه هند را حمل مسکونی و تجاری نرخ عمده در مترو و یا فقط خود را در شهرهای ماهواره ای.

ظهور چینی میلیونرها و میلیاردرهای در چند دهه گذشته افزایش یافته جهانی نفوذ از مردم آن در خارج از کشور و سواحل.

هندی, دانش آموزان مشغول به تحصیل در خارج از کشور درس شاهد یک حقیقت همیشه. یک گروه از دانش آموزان مهاجر در هر کلاس وجود – لباس طراح لباس و یا درایو اتومبیل های لوکس در حالی که آنها در مبارزه با کار پاره وقت برای پرداخت صورتحساب. برخی از این دانش آموزان حتی خرید یک خانه (هزینه میلیون ها دلار) تنها چند ماه پس از گرفتن پذیرش. وجود دارد یک واقعیت مشترک در همه این دانشجویان متعلق به یک کشور چین است.

در سراسر استرالیا و نیوزیلند حق بیمه اموال و محافل آن را در حال حاضر دانش مشترک است که یک دست که تقریبا هرگز پایین می رود در طول حراج است که از شرکت در مناقصه به نمایندگی از یک سرمایه گذار چینی.

در سراسر لندن و ملبورن, New York, Auckland یا حتی سن فرانسیسکو چینی (بسیاری دوم و نسل سوم) در حال حاضر قریب به اتفاق swathes از CBD زمین خود را تحت کنترل است.

خرید خواص توسط سرمایه گذاران ثروتمند در سراسر جهان بزرگترین شهرهای متورم است هزینه های مالکیت. به طوری که بسیاری از دولت ها در حال حاضر تصویب قوانین سختگیرانه در برابر همه خارجی خواص خرید. اما پس از آن که در آن وجود دارد, نیز وجود دارد یک راه میانه را از طریق یک کارگزار و یا یک جامعه link.

ظهور ناسیونالیسم چینی و جامعه روح

صحبت کردن به چند بانکدار دوستان من در سراسر استرالیا و نیوزلند معمولی من دریافت یک مشترک بازخورد.

جامعه احساس و رفاقت بسیار قوی در میان جهانی مشتریان چینی است که در سراسر شعب بانک ها — آنها اغلب تقاضا ماندارین صحبت های عضو ستاد به آنها خدمت می کنند.

“آنها احساس شادی به خود را ببینید ilk در مخمل خواب دار شغل. این قوی با روح برادری است که قطعا فاقد میان مردم از دیگر دیاسپورا” یک هندی مدیر یک بانک که دارای شعبه در سراسر استرالیا و نیوزیلند گفت: من بیش از چای است.

جهان بانک جهانی و حتی مگا خرده فروشان در حال حاضر تمایل به استخدام حداقل 1-2 کارکنان در فروشگاه است که می تواند صحبت ماندارین. بانک می تواند بدون رد چند میلیون دلار به حساب, اگر آن را فقط می شود با کمک افزایش ‘تنوع’ در محل کار.

هیچ بزرگ غربی خرده فروش از جمله Walmart, Kmart, آمازون, JB Hi-Fi, هدف, Bunnings می توانیم به مقابله با واسطه در استرالیا, کانادا, آمریکا, انگلستان و یا بازارهای دیگر.

بسیاری از آنها در واقع باز تابعه در سراسر چین به طور مستقیم به منبع محصولات. شما می توانید جلوگیری از واسطه ها اما نمی – پادشاهی میانه.

همه این جهانی وابستگی بیش الکترونیک پوشاک ، لوازم منزل و لوازم خانگی و حتی بسته بندی میوه ها و مواد غذایی آغاز شده است به سیاسی انشعابات.

پس از “قرن تحقیر’ توسط قدرت های غربی رخ داده است که در چین بین سال 1839 به سال 1949 چین است که در حال حاضر به دفاع از خود در سطح جهان است. حس جهانی ناسیونالیسم است که در حال حاضر آشکارا تبلیغ توسط جامعه چینی ،

فقط روز دیگر من تو را دیدم یک مرد چینی تبار با پوشیدن یک ژاکت راه رفتن در یک Auckland مرکز خرید پس از مستند. یک رنگ نارنجی روشن قنتد, ژاکت تا به حال فقط دو کلمه حک شده بر روی آن در بلوک نامه – “هنگ کنگ – چین در سال 2020 است.” به وضوح یک ادعای اینکه این مستعمره سابق بریتانیا و مردم آن در حال حاضر تحت قانون چینی – در حال حاضر به شدت در برابر HongKongers – جوان و پیر.

صحبت کردن یک جوان, New Zealander یا منبع چینی معمولی حس کردم یک آبپاش چینی ناسیونالیسم. “شما از کجا؟,” “هند” به من گفت. “شما اهل کجا هستید؟” از من خواسته.

“من از چین,” او گفت:.

“اما در حال حاضر…هند و چین…خوب نیست خوب نیست…,,” او گفت:, سنگ زنی باشگاه داغ او دو مشت با هم. “اما آن را به مودی گسل. او است که موجب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر چین,” او گفت:.

نام تجاری راه اندازی برای جوان ‘آسیایی’

افزایش ثروتمند چینی معامله گران شده است تا نمایی در سراسر آمریکا و استرالیا و نیوزلند که با نام تجاری راه اندازی اتفاق می افتد به طور جداگانه برای آنها. روابط عمومی و بازاریابی سازمان گسترش در سراسر نیویورک یا سیدنی در حال حاضر تخصص در بازاریابی – فقط برای ثروتمند ‘آسیایی’ مشتریان.

جوان چینی مهاجر نیز دیده می شود نیست و شکست خورده “جهش بزرگ رو به جلو’ از قحطی بزرگ (1959-1961) و یا مبارزات خود را در اوایل نسل که در چین ساخته شده و به آنچه در آن است امروز.

با این حال جدید چین بسیار متفاوت از جدید هند است. چین به طور متوسط تولید ناخالص داخلی سرانه در حدود 10 ، 000 دلار است که پنج برابر در حال حاضر در مقایسه با هند در $2,000. جالب در هند-تولید ناخالص داخلی سرانه در سال 1989 بود که بیشتر در $346 نسبت به چین در $310.

صنعتی تبلیغ توسط CCP پست 1990 با یک مصنوعی کنترل ارز کار کرده است. اگر هند به خود را در دسترس به عنوان یک گزینه به جهان کارخانه های آن را به بیرون آمدن از این طرز فکر حمایت از تولیدات داخلی.

این جوان چینی که مرفه تر و برنامه به خوبی به زبان انگلیسی لینک زبان تجارت جهانی. جوان چینی دیپلمات ها در حال حاضر به دنبال یک دیپلماسی تهاجمی – بسیار متفاوت از ظریف یک تبلیغ توسط ژو Enlai و دنگ شیائوپنگ.

افزایش روحیه ناسیونالیسم می تواند یک نتیجه از این واقعیت است که کشور مورد حمله از همه طرف به خصوص آمریکا و استرالیا, پست coronavirus.

این neo-ناسیونالیسم می تواند باعث چین بیش از آسیب خوب. در حال حاضر چند کالا در حال حاضر با یک برچسب – Made in PRC به ماسک ‘چین’.

بسیاری بستگی دارد آینده ما انتخابات است. آیا آمریکا قادر خواهد بود برای حفظ قدرت جهانی وضعیت خواهد شد و یا صرفنظر کردن از آن به چین در دهه جدید گشوده خواهد شد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im