‘حق تماس: واشنگتن NFL تیم به رها کردن “Redskins’ نام

واشنگتن

واشنگتن NFL حق رای روز دوشنبه اعلام کرد این است که رها کردن “ردسکینز” نام و هند سر آرم رکوع اخیر فشار از حامیان و دهه انتقاد که آنها در حال حمله به آمریکایی های بومی.

یک نام جدید هنوز هم باید برای انتخاب یکی از قدیمی ترین و طبقه تیم در لیگ ملی فوتبال و معلوم نیست که چگونه که به زودی اتفاق خواهد افتاد. اما در حال حاضر مسلما ترین پلاریزه نام در آمریکای شمالی ورزش حرفه ای از بین رفته است در یک زمان حساب بیش نژادی و بی عدالتی پیکرنگاری و نژاد پرستی در ایالات متحده است.

حرکت در آمد کمتر از دو هفته پس از صاحب دن اشنايدر یک بچگی طرفدار این تیم که پس از اعلام او هرگز خلاص شدن از نام و راه اندازی یک “بررسی دقیق” در میان فشار از حامیان مالی. فدرال اکسپرس, Nike, پپسی و بانک مرکزی آمریکا همه صف در برابر این نام بود که با توجه به حق رای دادن در سال 1933 زمانی که تیم هنوز مستقر در بوستون.

“NFL و دن اشنايدر ما به ستایش آنها در ساخت حق تماس برای تغییر نام گفت:” اونیدا کشور نماینده ری Halbritter رهبر “تغییر طلسم” کمپین. “دن اسنایدر برنده امروز به دلیل در حال حاضر او دارای یک میراث است که متفاوت خواهد بود از نژادی لکه دار شد که نام تیم است. من می دانم که چیزی که آسان نیست برای انجام, اما آن را درست انجام دهد.”

این تیم گفته است که “بازنشستگی” نام و آرم و که آقای اسنایدر و مربی ران ریورا در حال همکاری نزدیک به منظور توسعه یک جدید نام مورد و طراحی. وی در سربرگ با ردسکینز نام چون این تیم از لحاظ فنی حفظ آن تا زمانی که یکی از جدید انتخاب شده است و تایید شده است.

بومی آمریکا طرفداران و کارشناسان به مدت طولانی با انتقاد از نام آنها تماس بگیرید “dictionary-تعریف نژادی لکه دار کردن.” بیش از یک دوجین بومی رهبران و سازمان نوشت: به NFL کمیسر راجر Goodell هفته گذشته خواستار اقدامات فوری برای پایان دادن به واشنگتن استفاده از نام. آقای Goodell که به میدان فرستاد سوالات در موضوع سال گفت: او پشتیبانی نقد و بررسی.

تظاهرات در برابر نام تا قبل آقای اسنایدر خرید این تیم در سال 1999 و تا زمانی که او تا به حال نشان داده هیچ تمایل به در نظر گرفتن یک تغییر است. قوی کلمات از حامیان – از جمله یک شرکت اجرا شده توسط یک اقلیت ذینفعان از تیم – معادله را تغییر داد.

فدرال اکسپرس در اوایل این ماه شد اولین اسپانسر به آن اعلام کرده بود پرسید: این سازمان برای تغییر نام به ویژه مهم است زیرا مدیر عامل فردریک اسمیت صاحب بخشی از این تیم است. فدرال اکسپرس پرداخت $205 میلیون دلار برای طولانی مدت حقوق نامگذاری به این تیم در ورزشگاه Landover مریلند.

اجاره نامه در فدرال اکسپرس زمینه منقضی می شود در 2027 و حذف نام نگه می دارد و باز کردن فرصت های مختلف در مریلند و ویرجینیا و واشنگتن برای این تیم استادیوم جدید و ستاد. منطقه کلمبیا شهردار موریل Bowser خود گفته است که نام یک “مانع” به آقای اسنایدر ساختمان در استادیوم RFK سایت است که اعتقاد به اولویت خود را.

این تیم به تازگی آغاز شده برش روابط با نژادپرستانه بنیانگذار جورج پرستون مارشال, از بین بردن نام خود را از حلقه ای از شهرت و تغییر نام پایین کاسه در فدکس فیلد برای تیم سیاه, بازیکن اواخر Hall of Famer بابی میچل. آقای مارشال که تغییر نام بوستون بریوز ردسکینز در سال 1933 نقل مکان کرد و این تیم به سی و چهار سال بعد بود segregationist و آخرین NFL صاحب به ادغام تیم خود را. آرم فعلی را نشان می دهد مشخصات رنگ قرمز رو بومی آمریکایی با پر و بال خود را ،

لیگ اصلی بیس بال است Atlanta Braves و لیگ ملی هاکی است Chicago Blackhawks گفته اند که آنها هیچ تمایل به تغییر نام خود را. برخی از طرفداران می خواهم برای دیدن همه بومی آمریکا نام کثافت و تصاویر خارج از ورزش است.

“ما به مبارزه ادامه می دهد” کریستال اکو شاهین از بومیان آمریکا, گروه حمایت IllumiNative در بیانیه ای گفت. “ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که توهین آمیز استفاده از Native تصاویر آرم و نام آنها ریشه های حرفه ای و دانشگاهی و [دیگر مدرسه] ورزش. زمان در حال حاضر به ایستادن در همبستگی و اعلام کرد که نژادپرستی تحمل نخواهد شد.”

آقای Halbritter گفت مهم است به یاد داشته باشید کسانی که نام های دیگر نیست لکه دار اما او امیدوار است “گسترده تر بحث” می تواند بود. او با اشاره به این که ایالت فلوریدا در صحبت با سمینول قبیله در مورد نام آن همان چیزی که در یک لیگ کوچک بیس بال تیم در اسپوکن واشینگتن آیا با آمریکایی های بومی محلی.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر سازمان مشاوره بومی آمریکایی در یک نام جدید و یا اگر هر گونه تصاویر را حتی می توان مورد استفاده قرار گیرد.

“من فکر می کنم این قابل توجه است که NFL و دیگر صاحبان دیگر تیم های ورزشی را ندارد و صحبت با بومی امریکا در این نام” آقای Halbritter گفت. “آن را مورد احترام و من نمی فهمم چرا آنها فقط نمی صحبت با مردم شود.”

طولانی حذف از روز های شکوه از پیروزی در سوپر باول عناوین در 1982 و 1987 و 1991 فصل تحت مربی Joe Gibbs, واشنگتن NFL تیم فقط پنج حذفی حضور در 21 سال و هیچ postseason پیروزی از سال 2005. این تیم فاقد یک در سراسر کشور قابل عرضه در بازار بازیکن پس از رابرت گریفین سوم را کوتاه ستارگی و 2020 برنامه امکانات صفر نخست-زمان بازی برای حق رای دادن استفاده می شود که به یک رسم است.

دوباره نام تجاری جدید را با نام و آرم – و شاید همان کبود و طلا رنگ – همراه با عطف فوتبال عملیات به آقای ریورا می تواند یک مزیت برای آقای اسنایدر و خاموش میشه. حتی اگر یک بخش از فن پایه مخالف تغییر نام سنت برنده خواهد جای آن ضرر و زیان است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de