زمانی که آمریکایی ها بحث در مورد سقط جنین, آنها اغلب این کار را در نظر باینری: “طرفدار زندگی” در مقابل “طرفدار انتخاب” “ضد زندگی” در مقابل “ضد انتخاب است.” این یک چارچوب است که تقسیم عمومی افزایش افراطی ترین صداها و ایجاد یک محیط که در آن مردم در ابتدا به این باور تنها طرف که با آنها به توافق برسند.

چنین آب و هوا می شود یک زمین پرورش برای اطلاعات غلط. به عنوان مثال اگر چه حزبی شکاف در دیدگاه اطراف قانونی سقط گسترده تر در سال های اخیر, نظرسنجی بیش از چهار دهه اخیر نشان می دهد که اکثر آمریکایی ها نظرات سقوط در جایی در وسط بحث. با وجود تمام شور در اطراف موضوع مطالعات اخیر نشان داده است که تعداد و میزان سقط جنین پایین تر از در هر زمان از سال 1973 هنگامی که حکم دادگاه عالی در Roe v. Wade قانونی این روش در سراسر کشور. و با وجود نگرانی رو به رشد است که سقط جنین در حال تبدیل شدن به شایع تر در هفته های پایانی دوران بارداری, همه اما 1.3% رخ می دهد قبل از هفته 21.

داده ها همچنین نشان می دهد که این دلیل است که وجود دارد بیشتر قوانین محدود کردن سقط جنین – یک واقعیت در حال رشد در بسیاری از کشورهای. در واقع سقط جنین با نرخ بالاتر در کشورهایی که این عمل غیر قانونی است.

سقط جنین عمیقا درهم در سیاست و اعتقادات شخصی و فردی با تجربه است. اما مهم این است که به هر مکالمه مهم نیست که چقدر ستیز ریشه در حقایق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو