پکن

چین روز پنجشنبه گزارش یک افزایش شدید مرگ و میر و عفونت از یک ویروس جدید اما ظهور می آید از یک سیستم طبقه بندی جدید در سخت ترین ضربه استان است. تغییر گسترش دامنه تشخیص برای شناسایی و درمان علائم ویروس هر چه زودتر در تلاش برای مهار گسترش آن.

رویکرد جدید آمد و در همان روز است که استان هوبئی و پایتخت آن ووهان جای خود را به مقامات بالا در آشکار پاسخ به انتقاد از نحوه مقامات به کار گرفته اند این بیماری همه گیر.

سازمان بهداشت جهانی است که به دنبال وضوح بیشتر از چین در تغييرات آن مورد تعریف و گزارش پروتکل.

“این است که ما درک کنونی که مورد تعریف وسیعتر خالص و شامل نه تنها آزمایشگاه تایید موارد بلکه بالینی تشخیص موارد بر اساس علائم و قرار گرفتن در معرض” گفت که سخنگوی Tarik Jasarevic یک ایمیل به آسوشیتد پرس.

“پرش در موارد امروز بازتاب گسترده تر تعریف” او گفت:.

در شکستن تعداد زیادی از موارد جدید در چین, ملی, سلامت, سخنگوی کمیسیون Mi فنگ گفت: هوبئی تصویب کرده و تجدید نظر تشخیص و طرح درمان با هدف تسریع در شناسایی و درمان بیماران.

در آن بیانیه هوبئی کمیسیون بهداشت توضیح داد که آن را به حال خود را تغییر شمارش موارد شامل “بالینی تشخیص موارد” در علاوه بر این به کسانی که تایید شده توسط آزمون. این بیانیه نداد در چه تشخیص بالینی مستلزم اما هوبئی دولت در هفته گذشته گفت: این امر شروع به شناخت CT اسکن نتایج به عنوان یک راه برای سرعت بخشیدن به تایید موارد مشکوک گزارش شده توسط کوارتز.

این حرکت شامل موارد تایید شده توسط CT اسکن نتایج بدان معنی است که مورد تعریف را گسترده تر از تنها آزمایشگاه تایید را نیز شامل موارد احتمالی گفت: بنیامین Cowling بدست آورد رئیس اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه هنگ کنگ گزارش داد کوارتز.

یک کارشناس گفت: تغییر مورد تعریف در هوبئی به احتمال زیاد صحبت می کند به له بيماران در نظام سلامت است که تجربه و تعداد نمونه تست نشده.

“به وضوح در ووهان سلامت سیستم تحت فشار شدید و به این ترتیب اولویت اول به بیمار گفت:” علامت گذاری Woolhouse استاد بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه ادینبورگ.

او گفت: آن را بی سابقه ای برای مورد تعاریف تکیه بر پزشکان تشخیص به جای صبر کردن برای آزمایشگاه تایید و این که این نوع از تغییرات معمولا اتفاق می افتد زمانی که وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از بیماران به روند در یک حرکت سریع شیوع.

“من تعجب نیست که این اتفاق افتاده با توجه به این ترتیب شیوع در جریان بوده است در چین” آقای Woolhouse گفت. “شما باید به طور عملی و نگرانی های بیمار و درمان آنها را به عنوان اگر آنها در حال حاضر این بیماری حتی در صورت عدم وجود آزمایشگاه تایید.”

چین نیز منصوب جدید مقامات سطح بالا در هوبئی و ووهان.

ساعت پس از اعلام افزایش موارد جدید دولت چین اعلام کرد سیاسی shakeup در هوبئی گزارش زمان. روز پنجشنبه حزب کمونیست وزیر هوبئی جیانگ Chaoliang بود از حذف پست خود را با توجه به رسانه های دولتی. شهردار شانگهای یانگ یونگ جایگزین او خواهد شد.

“به خطر انداختن استانی حزب وزیر امور خارجه ایران و نه یک گام یازدهم را گرفته و به آرامی می گوید:” استیو Tsang, مدیر دانشگاه لندن SOAS موسسه چین. “پس از آن هر دو نشان دهنده احساس فشار و همچنین به عنوان یک عزم راسخ برای بیان قدرت و کنترل است.”

آقای جیانگ بالاترین-رتبه بندی رسمی حزب حذف از دفتر تا کنون بیش از شیوع این بیماری با توجه به زمان گزارش.

عمومی است به طور گسترده ای مورد انتقاد مقامات محلی برای عدم پاسخ به سرعت و قاطعانه به این ویروس جدید است. مقامات در ابتدا مطمئن باشید افرادی که کمی وجود دارد به هیچ خطر از انسان به انسان انتقال یک بیانیه بود که بعدا پس گرفت. ووهان ساکنان گفت: بیمارستان شدند به سر می برند و فاقد کافی تجهیزات پزشکی. پزشکان که در تلاش برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در اوایل مواخذه شد توسط پلیس برای “پخش شایعات.”

یک پیشرفت تیم از کارشناسان که شده است در چین از روز شنبه. این تیم است که در اینجا به “بحث در مورد ترتیبات خاص برای چین-که ماموریت مشترک با طرف چینی,”, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: در روزانه آنلاین جلسه.

“هدف از این ماموریت مشترک است که کارشناسان از هر دو طرف می تواند در عمق ارتباطات در مورد وضعیت و تلاش های پیشگیری و کنترل و آمد تا با مشاوره برای چین و دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار” آقای Geng گفت.

مرگ و میر در چین رسیده 1,367 تا 254 از روز قبل. تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد 15,152 به 59,804. این غیر منتظره ای بزرگ را افزایش می دهد از موارد به علت تغییر در هوبئی رویکرد شامل “تشخیص بالینی” موارد است.

در یک اقدام بی سابقه ای برای مهار این بیماری به تازگی نام COVID-19 دولت چین قرار داده شده است که سخت ترین ضربه شهرستانها – صفحه اصلی به بیش از 60 میلیون – تحت مستند. یک منطقه در شیان یک شهر در هوبئی اجرا کرده است “در زمان جنگ اقدامات” محرومیت ساکنان از ترک حتی خود آپارتمان ترکیبات برای دو هفته.

با توجه به دولت های محلی اطلاع محله کمیته های توزیع نیازهای اساسی در یک زمان ثابت و با قیمت ثابت و همچنین به عنوان کمک به ساکنان خرید هر گونه دارو به آنها ممکن است به فوریت نیاز.

بسیاری از کشورها اجرا شده اند محدودیت های مسافرتی در آخرین بازدید کنندگان برای چین است که بیش از 99 ٪ از جهان گزارش شده عفونت.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. نویسندگان AP ماری یاماگوچی در ژاپن; Sopheng Cheang در سیهانوکویل کامبوج; اعطای پک در بانکوک; Maria چنگ در لندن و محققان لیو ژنگ و یو بینگ در پکن کمک به این گزارش. مواد از زمان و کوارتز مورد استفاده قرار گرفت در این گزارش است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im