سوال در مقابله با ما: چه هزینه صرفه جویی در زندگی می کند ؟

اگر شما به راحتی جرم و یا ناتوان از بحث ناخوشایند گزینه های مانند زندگی در مقابل امرار معاش که ما در حال حاضر, من می خواهم پیشنهاد شما خواندن این مقاله. همانطور که ما سر به هفته پنجم از مستند با کمی وضوح در آنچه پیش رو نهفته است با این وجود مهم است که به بحث در مورد عواقب فعلی ما را انتخاب کند. ما در حال حاضر انتخاب شده برای قفل کردن کل کشور ما برای محافظت از خودمان را از خطرناک Covid-19 ویروس.

هند مستند است که به عنوان یکی از سخت ترین در جهان است. مورد رشد در هند شده است متوسط است. این منصفانه است که می گویند که این مستند در حال کار تا حد زیادی ما را نجات داد در برخی از زندگی. و پس از زندگی هیچ قیمت بر روی آنها این همه به ارزش آن است. منطق صدا است. اگر زندگی چیز بی ارزش آنها ارزش صرفه جویی در هر گونه هزینه که زمان سرود.

به جز ما سرخپوستان هرگز واقعا اعمال این اصل هنگامی که آن را به صرفه جویی در زندگی از علل دیگر از Covid-19. برای مثال در سال 2019 با توجه به یک گزارش سازمان ملل متحد بیش از 8,00,000 هندی نوزادان درگذشت. کلید باعث شد پیشگیری — تغذیه نامناسب فاضلاب و بهداشت و درمان. اگر ما صرف ‘هر آنچه در آن طول می کشد در این اقدامات ما مطمئنا می تواند صرفه جویی می گویند یک چهارم یا 2,00,000 از این زندگی. اما ما نمی فراموش کنیم ؟

به طور کلی نرخ مرگ و میر نوزادان در هند است که در حدود 3 درصد است. این نرخ مرگ و میر بالاتر است که از coronavirus. بله شانس از یک کودک در حال مرگ به سادگی از آنجا که s/او در هند متولد بالاتر از احتمال از کسی که در حال مرگ اگر آنها قرارداد Covid. بسیاری از این مرگ و میر نوزادان قابل پیشگیری هستند. در جهان توسعه یافته نرخ مرگ و میر نوزادان است که تنها 0.3% یک دهم از سطح. اگر ما مورد حمله و میر کودکان مانند ما در حال حمله به تاج در حال حاضر ما می بینیم نتایج چشمگیر از نظر صرفه جویی در زندگی. در عین حال ما نمی کنند. ما فکر نمی کنم منابع اضافی به ارزش آن است.

در گوراکپور یک اکسیژن تامین کننده به بیمارستان نمی پرداخت مبلغ 60 تومان لاخ با وجود تکرار و یادآوری است. به عنوان یک نتیجه اکسیژن قطع شد. حداقل 30 کودکان درگذشت در 48 ساعت. که ترجمه را به حدود Rs 2 لاخ هر کودک است. چطور ما نمی فکر می کنم که حصول اطمینان از خوب سیستم های پرداخت برای بیمارستان های ما به ارزش آن ؟

پژوهش های مختلف خانه های صنعت و بدن برآورد هزینه تا 10 تومان لاخ کرور به اقتصاد هند با توجه به زمان مستند. ارزش آن را? به خوبی زندگی می کند نمی تواند اندازه گیری. اما اجازه دهید سریع تجزیه و تحلیل مقایسه این اقدامات به دیگران است. اجازه دهید ما می گویند اگر ما نمی انجام هر یک از اقدامات فعلی. از این رو می گویند یک میلیون نفر خواهد بود از دست داد (بسیار اغراق آمیز شکل). اگر ما تقسیم این هزینه این مستند با زندگی نجات می دهد ما یک شکل از اطراف تومان 1 کرور روپیه در هر زندگی را نجات داد. همچنین بسیاری از زندگی ذخیره خواهد شد کسانی که از سالمندان.

در حال حاضر نگاهی به تعداد کل بيمارستان های دولتی در هند است که کمی بیش از 10 ، 000. اجازه دهید ما می گویند دولت به 10 تومان کرور روپیه برای هر یک از آنها برای ارتقاء امکانات/استخدام پزشکان. کل لایحه برای این خواهد بود Rs 1 لاخ کرور. اگر با این منابع اضافی هر بیمارستان می تواند فقط صرفه جویی در صرف 2 زندگی می کند هر هفته (بسیار بالاتر خواهد بود در واقع) آن را به مقدار 100 زندگی ذخیره شده در هر سال در هر بیمارستان و یا یک میلیون نفر را نجات داد به طور کلی. در هر زندگی ذخیره اساس آن می آید به 10 کرور در هر بیمارستان تقسیم 100 یا 10 تومان لاخ یک دهم از آنچه در آن هزینه های به صرفه جویی در زندگی مبارزه با تاج. این محافظه کار تخمین می زند. در واقع حتی صرف Rs 1 لاخ می تواند صرفه جویی در زندگی گاهی اوقات و یا یک صدم آنچه در آن هزینه های به صرفه جویی در زندگی از Covid.

به نظر می رسد بی عاطفه به بحث در مورد زندگی در شرایط پول است. اما دولت ها در سراسر جهان را چنین دشوار روزانه. یک زندگی ممکن است بی بها اما سخت-آمار در آنچه در آن هزینه های به صرفه جویی در زندگی است. هزینه مقایسه نیست فقط در بهداشت و درمان. جدید footbridges در بمبئی محلی و ایستگاه های قطار می تواند به نجات بسیاری از زندگی است. ما تصمیم به آنها را — به عنوان ما فکر نمی صرفه جویی در آن زندگی می کند به ارزش هزینه. نفر کشته شدند. ما همیشه نمی صرف ارتقاء کیفیت آب یا هوا — هزینه های درگیر و زندگی را نجات داد به نظر نمی رسد ارزش آن.

عمده رکود اقتصادی است و هزینه های دیگر بیش از حد. بیکاری و ورشکستگی منجر به افزایش همه از زیر — افسردگی و خودکشی و نرخ خشونت خانگی جرم تروریسم است. این همه به طور مستقیم هزینه زندگی اگر نه فقط بزرگ اقتصادی سختی و درد. به عنوان ما همچنان در مستند بسیاری از موارد بیماریهای قلبی, سرطان, دیابت, در حال رفتن غیر قابل تشخیص است. این هزینه زندگی بعد از آن بیش از حد.

دیوانگی رسانه ها در اطراف تاج خود ما وحشت در مورد این بیماری تمایل به دیده می شود به عنوان یک مسئول کشور در چشم جامعه بین المللی در حال ساخت ما در تاج متفاوت تر از تقریبا هر چیز دیگری ما در گذشته است. قطعا وجود دارد یک اصل اساسی قصد محافظت از سرخپوستان از این بیماری است. اما ما نمی توانیم چشم پوشی از واقعیت های اقتصادی کشور ما و ما مشکلات موجود در مقابل بقیه جهان است.

صرف احساسات نمی توانید این درایو کنه. ما باید به تعادل ما نگرانی در مورد کرونا با زشت مبادلات اقدامات ایجاد خواهد کرد. شاید یک طرح با تا حدودی کمتر اقدامات سختگیرانه ممکن است بیشتر پایدار. آن را ممکن است همه ما می توانیم به عنوان یک ملت به هر حال. همانطور که ما همچنان با این مستند آن است که زمان ما, باز کردن ذهن ما و ببینید این مشکل از هر چشم انداز قبل از اینکه ما تصمیم بگیرید که چه باید بکنید بعد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>