شرکت های عمومی است که وام کسب و کار کوچک

روت کریس گروه هتلداری ترین coronavirus کمک های اولیه در $20 میلیون. بیست از 103 شرکت که با دریافت وام های تحت SBA برنامه اشتغال بیش از 500 نفر است.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

این بود که فقط روت کریس یا Shake Shack کردم که coronavirus کمک از دولت ایالات متحده. ده ها تن از داد و ستد عمومی شرکت دریافت بخشایش وام با مجموع بیش از $380 میلیون از اداره کسب و کار کوچک را چک حفاظت از برنامه با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل.

Shake Shack, Inc. بزرگترین دریافت کننده سرمایه بازار در حالی که اموزش نوازی, گروه , Inc. ترین وجوه در $20 میلیون—با استفاده از مقدار حداکثر از طریق دو شرکت تابعه. بیست از 103 شرکت ها استخدام بیش از 500 نفر است. بیست و نه گزارش شده بیش از 100 میلیون دلار درآمد سالانه خود در آخر سال مالی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید دولت فدرال تغییر معیارهای آن در تعیین واجد شرایط بودن برای موج بعدی کوچک-کسب و کار امداد وجوه ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

اما بسیاری از دریافت کنندگان هر چند عموم معامله هستند کوچک-کلاه سهام. ميانه شرکت در این مجله تا به حال تجزیه و تحلیل بازار سرمایه از $38 میلیون از 20 آوریل. نیمی شاغل کمتر از 153 نفر است. متوسط مبلغ وام بود $2.8 میلیون, مجله یافت.

350 $میلیارد برنامه ای که ارائه کمک های مالی در درجه اول برای پوشش حقوق و دستمزد و جلوگیری از اخراج فرار از بودجه دو هفته پس از آن آغاز پذیرش وام. مجلس سنا روز سه شنبه تایید اضافی $320 میلیارد در بودجه برای این برنامه.

“هدف از این پول را به صورت عمومی شرکت هایی که دسترسی به سرمایه” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز سه شنبه گفت. او گفت: دولت خواهد انتشار دستورالعمل که بیشتر به وضوح توضیح داد که چگونه شرکت می تواند گواهی برای بودجه. “ما می خواهیم برای اطمینان از این پول در دسترس برای کسب و کار کوچک” او گفت:.

بیش از 1.6 میلیون برنامه های کاربردی مورد تایید قرار گرفت اما بسیاری از شرکت های کوچک نمی دریافت پول در تامین بودجه اولیه. Shake Shack روز دوشنبه گفت: این امر بازگشت یک مبلغ 10 میلیون وام میان انتقاد که کوچکتر رستوران اپراتورها از دست رفته را به عموم معامله زنجیر.

در اینجا این است که نگاهی به لیست شرکت های عمومی است که باید افشا PPP وام. (نه دیدن جدول اینجا را کلیک کنید.)

برای اولین بار در خط

شرکت هایی که باید افشا دریافت چک های برنامه حفاظت از وام

کارمند و درآمد داده ها به عنوان آخرین سال مالی گزارش SEC. بازار کلاه از 20 آوریل.

براده SEC

نوشتن به Inti Pacheco در [email protected] و تئو فرانسیس در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>