روحی و روانی تاثیر مستند در هزینه های مصرف کننده

زمانی که مستند اعلام شد, به سوی پایان, مارس, من آوازی حامی از همان. و به نظر می رسد به کار کرده اند و با ما در مورد اعداد بسیار کوچک در مقایسه با جمعیت ما صرف نظر از مجموع تست. اما بیش از یک دوره از زمان در راه ما تکامل یافته اند به مستند 4 من تبدیل شده اند بسیار بدبینانه است. از رسانه های مختلف گزارش به نظر می رسد که مصرف کننده هزینه ممکن است رها حد 40% با دسته بندی مواد غذایی مانند نوشابه های غیر الکلی, تفریح و سرگرمی, رستوران ها و هتل و لباس و کفش و الکل — همه مصرف گسترده بازدید از حدود 30-50 ٪ در هزینه ها.

ما در زندگی بیشتر در ترس و کمتر در واقعیت است. 79 درصد از موارد ما متمرکز در 30 شهرداری مناطق در 12 متحده تنها. با توجه به این ساده آمار به همین دلیل است که کل کشور در یک مستند? مستند و مهار باید متمرکز به بیشتر به شدت متاثر از مناطق.

بنابراین در حالی که دولت باز است اقتصاد روانی که از ترس عبارت ‘مستند’ ایجاد می سازد تا یک منفی متوقف می شود که مصرف کننده از هزینه های. ما مراکز شهری. از آنجا که ما در یک مستند مسکونی ما جوامع و RWAs هنوز هم اجازه می دهد خدمتکاران و یا رانندگان به کار می کنند. و یا حتی تحویل روزنامه ها. این مانع از این به حاشیه رانده مردم برای به دست آوردن یک زندگی و در نتیجه آنها را نگه دارید در هزینه.

و یا مورد مهاجرت نیروی کار. حتی اگر صنایع مختلف در حال باز کردن و شغل می تواند شروع به آمدن مهاجر کارگر می خواهد به بازگشت به زادگاه خود در محل. ما در حال انجام هیچ چیز برای تقویت اعتماد به نفس خود را تا آنجا که او نگران است که او رنج می برد در طول مستند و مستند هنوز هم ادامه دارد.

دولت است که به دنبال در ادامه با ملی مستند زیرا آنها می خواهند به آن بازی امن و هشدار می دهند که خطر هنوز وجود دارد. اما ما می دانیم که این بیماری همه گیر در حال رفتن به رفتن به زودی. تمام پیش بینی های مسطح منحنی هستند که تحت فشار قرار دادند به صورت دوره ای. خواهد شد بنابراین ما همچنان در lockdown mode برای چند ماه است ؟

دولت باید نگاه منفی روانی تاثیر ادامه با مستند. نگه داشتن گارد ، تمرکز شهرداری ها و مناطقی که دارای نقاط و که سوپر پخش. اما به نظر نمی آید در مستند از ملی و یا حتی دولت چشم انداز زمانی که آن را می توان در یک منطقه شهرداری و یا سطح. با تاثیر روانی از مستند کاهش می یابد به طور خودکار هزینه های مصرف کننده و فعالیت های اقتصادی را انتخاب کنید تا. ما هنوز هم ممکن است قادر به نجات چیزی از Covid ظروف سرباز یا مسافر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>