شاهزاده و روستایی

به منظور اضافه کردن فکری هوش من نقاب شب پیاده روی من را به گوش شاهزاده توسط Nicolo Machiavelli, در حالی که عجله برای تکمیل اجباری 10,000 مراحل. خوب من اعتراف می کنم! من فقط نیاز به آماده برای کلاس. من چشمان خسته بودند امتناع از منافذ بیش از متن دیگر; کتاب صوتی یک تعمیر سریع.

این باعث می شود من به یاد عزیزترین Ma – اصرار, coaxing و حتی reprimanding من در برابر خواندن تحت کم نور یا نور ناکافی زمانی که جوان بودم. لجبازی bookworm بود که من نمی خواهد توجه; در حال حاضر من زین با محو شدن بینایی! اجازه دهید این خدمت به عنوان یک درس برای هر جوانی خواندن این وبلاگ. لطفا گوش دادن به بزرگان خود را, حتی اگر آن است که دیگر در رواج است.

پس وجود من بود یک روستایی, راه رفتن با شاهزاده زمزمه قطعا نه چیز شیرین به گوش من.

من راوی استادانه درست شده پس چگونه قدرت به دست آورد غصب نگهداری ادامه داد و سپس برخی از. به من گوش درک و جذب آنچه که گفته شد من تا به حال ظهور همراه با خبري. آن را به من رخ داده است که ما برجسته روشنفکران که ممکن است یا ممکن است تصدیق Kautilya خود سهم نسبت تخمگذار پایه و اساس جمهوری ما و یا خود منی Arthashastra قطعا آمده اند و در سراسر شاهزاده یا سیاسی متون شبیه به آن. من ممکن است به جرم تعمیم هنوز نیست و همه ما به تماشای آنها را نقل و استناد خارجی رساله ها و متون در تلویزیون در ادبیات گلشیری در گردهماییهای و بیشتر ؟

من فکر چگونه می تواند چنین روشنفکران به خوبی آشنا در سیاست به عنوان یک موضوع را از خود به دور جنایات موج اول استعمار به هند است. چه نوع کمک هزینه تحصیلی آنها را رنگ سیاسی ضرورت از مهاجمان به عنوان نوعی از انسان, Ganga Jamuni Tehzeeb fusion? من احساس وحشتناکی فریب خورده.

من دانشگاهی تاخت و تاز کردن به علوم انسانی بسیار اخیر و در عین حال من می تواند شناسایی یک الگوی است که ما برجسته روشنفکران ظاهرا نمی تواند. اما چگونه ممکن است که چاشنی روشنفکران نمی تواند ببینید که چه من یک تازه کار می تواند? نمی خواهد یک توضیح محتمل بود که آنها را انتخاب کنید نه به انجام این کار? اگر چنین است چرا که آنها نه ؟ چه ساخته شده آنها را به رنگ یک تصویر گلگون گوری سیاست از یک دوره که شاهد جنایات غیر انسانی مستند توسط مورخان?

آیا این چیزی است که ایده های خود را از هند شده است همه چیز در مورد ؟

بسیار به کرات از, تخیلی, فکری, اعلام و تقویت ایده از هند سوار بر ما تمدن باستانی و فرهنگ! هنگامی که این شروع من تعجب می کنم! از آن پس از یک کتاب با همین نام منتشر شد و در اواخر 90s? من نیاز به پیدا کردن. شاید شما بیش از حد خواننده عزیز.

چگونه ما اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد ؟ وجود دارد هیچ روشنفکران سخنرانان و رهبران و نویسندگان, هنرمندان, استعداد و صدای از میان کسانی که ریشه در ما بومی هندی اخلاق? کجا هستند افرادی که متعلق به ما بومی تمدن – هر دو از نظر فکری و عاطفی? که در آن افراد با افتخار از داشتن ارث طولانی ترین extant تمدن در شکل اصلی خود را? آنها حذف شده از جریان اصلی روان به دلیل استعداد خود را هرگز مجاز به burgeon?

مشغول به کار از نزدیک با بسیاری از نویسندگان در گذشته تاسیس شده و من بلافاصله فکر زمینه چاپ و نشر. من conceptualised و اجرا ابتکاری راه آوردن آن نویسندگان به جلو که نوشتن چرا که آنها چیزی از اهمیت به بیان و نه به این دلیل آنها اتفاق می افتد به نفوذ و ارتباط با کسانی که کنترل آنچه که منتشر می شود.

چشمانتان را ببندید و فکر می کنم واقعا “عالی” نویسندگان از زمین ما. کاملا چند از آنها به نظر می رسد هیچ تفاوتی از شهروندان مشترک از امروز. البته کسانی که نویسنده شد وقف با ویژگی های غیر معمول و عمق آگاهی است. Maharshi والمیکی, Ved Vyas جی, Goswami Tulsidas نوشت: آنچه که به اعتقاد من مقدس, ادبیات. آنها مردم فوق العاده ای به زندگی در میان مردان و زنان عادی. تصور کنید که قدرت و عمق قدرت و نفوذ خود را در نوشتن است که حاکم در سراسر قرن!

ما تا به حال یک سنت قدردانی revering و venerating فکر بیان شده از طریق کلمه نوشته شده است. Ramayan دارای یک معنی متفاوت برای افراد متفاوت است. شما می دانید آن را به عنوان بسیار به عنوان شما شناخته شده خود را. اگر رویکرد شما آن را با یک ذهن باز و قلب پاك و مشتاق به کشف شما را پیدا خواهد کرد لایه ها و لایه های پنهان این معنی که شما کشف لایه ها و لایه های درون خود را که پوست کنده. که کسی که با گذشته یک Ratnakar می تواند شرکت را به عنوان والمیکی و خلقت او برگزار شد در نفس نشان می دهد که آن را هرگز اهمیت برای ما که در نوشتن بود. آنچه اهمیت آن را به عنوان باید چه نوشته شده بود.

این مقایسه با آنچه که ما امروزه شاهد. تنها چند را انتخاب کنید و با نفوذ لازم و به معنی تحت فشار قرار دادند پس همه جا بی خبر ، خوانندگان ممکن است به نظر می رسد برای انتخاب لوس اما هستند ؟ با تنها یک نوع از نوشتن و گرفتن صدای تقویت شده را ساده لوح توده ها تا کنون متوجه آن است که تنوع افکار انداز, خلاق, روش و سبک نوشتن که اشکال بازار ؟ این نفوذ از یک خیلی-راحت-در-آن-راه های تنظیم می کند که.

بیا به آن فکر می کنم وجود دارد نمونه های مشابه بسیار در رشته های مختلف!

هنگامی که ما از خواب بیدار به این واقعیت است که این foisted ایده از هند نمی, هرگز باور در حفظ و نگهداری و حفاظت و توسعه و مهمتر از همه تداوم تمدن هندو در هند است که بهارات.

این ایده از هند فاقد انتقادی C فرهنگی اتصال منجر به تداوم تمدن ما; یک نگرانی است که می تواند خطاب هنگامی که این ایده از هند می دهد راه را برای ایده شاخص که معتقد است در بهارات بازپس شکوه آن است.

در اینجا به این امید که همه ما الهام بخش برای پیش بینی, بیان, آغوش گسترش و ساخت ضریح بومی این ایده از شاخص است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>