حضور نخست وزیر در معبد رام بومی پوجان تنها ‘طبیعی’

بود

آدرس دهی به دعوت پس از سنگ پایه گذاری رام مندیر در Ayodhya نخست وزیر گفت که حضور او در این مراسم ‘طبیعی’ بود. این احساس و بیان آن توسط رئیس اجرایی کشور معنی بزرگی را نشانه می دهد. پرسش های قابل توجهی مطرح شده بود در پذیرش او از دعوت برای مراسم bhoomipoojan وجود دارد – استدلال اصلی بودن به عنوان رئیس حکومت او باید اجتناب از بودن در تابع که صرفا مذهبی بود. بسیاری از استدلال ها نیز به نفع پذیرش دعوت او بیش از حد با استناد به چنین سوابق و توجیه تصمیم خود را به در تابع قرار داده شد.

با طبیعی بودن حضورش، او این موضوع را خیلی ساده و گاه به گاه کرد. اما چگونه حضور او طبیعی دیده می شود؟ ممکن است سه بعد از این احساس وجود داشته باشد که باید در یک دیدگاه مناسب و بدون تعصب دیده شود :–

نخست وزیر یک هندوی مذهبی است که اعتقاد اصلی و افتخار خود را به بودن تا. یکی نمی ریزد و نباید اصول اصلی را که تعیین و هدایت کل اتوس خود را از رهبری سفر زندگی خود را، تبدیل شدن و تخلیه مسئولیت های خود را به عنوان نخست وزیر این کشور بخشی از سفر بزرگ زندگی خود را ترک کند. قبول نکردن و عمل نکردن بودن و باقی موندن به هسته و تظاهر به دیده شدن در غیر این صورت به سادگی ریاکاری است.

Narendra Modi – the person – must be seen to be honest feeling proud of his ethos, ethics and course, of his religion which only shape his personality to becoming a true-hearted and committed Chief of executive of the country. از بسیاری جهات، در طول زمان تصدی خود تا به امروز، او تناقضات و کعنه رهبران ی که به عنوان سکولار و غیر دینی و در غیر این صورت در حال هاردکور بودن و حتی دنبال کردن سیاست شکاف و نفرت در میان شهروندان دیگر را در معرض دید قرار داده است.

راهول اگر شروع به بازدید از معابد کند و در جریان انتخابات به یک جانودری براهمن تبدیل شود، رهبران کنگره و نخست وزیران پی در پی نیز همچنان سکولار باقی می مانند و از معابد بازدید می کنند، و به دنبال سادوس و عمل به توصیه های آنها عمل می کنند اما نارندرا مودی تنها به این دلیل که می خواهد به عنوان او دیده شود از این امتیاز محروم است.

دو، نارندرا مودی آر اس اس پراچارک بوده است، یک تابع بی جی پی که تنها او را قادر می کرد به کشور تبدیل به بالاترین عملکرد کشور خدمت کند. او آمده است تا جایی که او با تنها و تنها با توجه به تعهد اصلی خود را به محکومیت شخصیت خود و به طور کامل خود را به خواست خدمت به ملت خود. او هرگز یک قدرت یا قدرت یا قدرت بود – قدرت فقط به او در چاپلوسی به عنوان ساکرامنت از بی اعتبار و ریاضت او آمد. و حالا وقتی سازمانی که او برای آنقدر بی خود و خستگی ناپذیر کار می کرد می خواست به یک مرحله بزرگ و طولانی دست یابد، خیلی طبیعی بود که او نه تنها بخشی از بلکه مهمان افتخار این مناسبت که در زندگی شخص نادر می آید، مفتخر شود.

سه، ساخت معبد نتیجه حکم دادگاه راس زاویه دار در مورد پرونده ای است که از ابدیت در انتظار بود. مردم فقط فکر کردن به هر قطعنامه را ترک کرده اند – دعوای بی پایان با دادخواهی تغذیه تا دادخواهی. بسیاری از حکومت ها همین الان رفتند، دادگاه های پی در پی هم بودند. در طول حکومت نارندرا مودی بوده است که دادگاه می تواند حکم ی را ی حل اختلاف سنی ارائه دهد. هر حکومتي به دستاورد شافتخار مي کند و از شکوه و عظمت در دست داشتن در مقام و مقام در زمان تاريخي به اندازه اين ها لذت مي برد. اگر کنگره در زمان قدرت بود، حکومت و حزب شکوه را از هر دو دست گرفته و می شد بسیاری از hypes و هوادار رویداد عمومی این به عنوان دستاورد بزرگ خود را ایجاد کرده است. هر رئیس اجرایی احساس افتخار می شود بخشی از این رویداد شدن در دوره حکومت خود را ممکن است. Narendra Modi شده است کاملا متوسط در حالی که حضور در تابع و به نظر نمی رسد گرفتن اعتبار از نشان می دهد.

ساخت معبد رام در محل تولد او یک رویداد ملی از لحظه تاریخی است و هر چند لرد رام، اتفاقا متعلق به سنت هندو از ایمان و عبادت، میراث تا حد زیادی بیشتر از فرهنگ هند باقی مانده است. معبد خواهد بود یکی دیگر از نماد میراث غنی و تمدن بزرگ ما در سراسر ادیان و مذاهب. Ayodhya, with this temple, would become one of many such places in the country signifying our relationship with great ancient proud past and civilization uniting and embracing all of us.

هر گاه از یک فرد ایده آل صحبت می کنیم، از رام و هر زمان که به فکر یک حالت ایده آل بود، از رام راجیا تصور می کنیم. Mahatma از آن صحبت بیش از حد اغلب بسیاری از فلاسفه دیگر. بنابراین معقول خواهد بود که نتیجه گیری کنیم که رام یا رام راجیا به عنوان یک ایده آل برای رسیدن به باقی می ماند و بسیار کم است با مذهب و ایمان اصلی هندو. این تنها عاقلانه و محتاطانه خواهد بود که ما پیش رو حرکت می کنیم و این رویداد و معبد را به عنوان پیشرفت آرمان های جامعه ما که کشور برای آن ایستاده است. نخست وزیر هم در حین صحبت در این مراسم به همین احساسات استناد کرد. برای او معبد ‘میراث غنی از فرهنگ هند را منعکس خواهد کرد و ‘الهام بخش کل بشریت تا ابدیت’. همچنین قابل توجه بوده است که BJP، کاملاً قابل درک، از هرگونه تبلیغات غیرضروری خارج از این رویداد خودداری کرده و از هرگونه نمایش در اطراف این رویداد اجتناب می کرد.

خلق و خو در Ayodhya شده است بیش از حد صاف و همدمی و جوامع دیده شده است به راحتی. کل جمعیت محلی در حالت جشن مشاهده شد. این احساس به خوبی توسط اقبال انصاری فرزند حشیم انصاری، یکی از دادخواهی های پرونده تاریخی، که در این رویداد حضور داشت و گفت که سرانجام ‘برادران هندوما با ما هستند و ما در لحظه شادی آنها با آنها همراهیم’ ابراز شد. عاقلانه خواهد بود اگر غیر خارجی ها ایمان بین جامعه را در محل خراب نکنند. برخی از نظرات و واکنش ها خام و ظالمانه مانند ساجد رشیدی، رئیس انجمن امام تمام هند بوده است که مسجدی پس از تخریب معبد ساخته می شد. برخی از هندو ‘روشنفکران’ بیش از حد پیش رفت با نظرات اجتناب ناپذیر به خامی نه حتی این رویداد بلکه ساخت و ساز معبد خود را. آن را به زیبایی مذهب هندو و پزشکان آن باقی می ماند که چنین نظرات نه تنها تحمل بلکه احترام بیش از حد.

تاریخ هند در حال حاضر با نفرت بیش از حد مذهبی علیه هندوها توسط مددکار خارجی ها، تاریخ نگاران در میان به اصطلاح لیبرال دموکرات ها آن را بیش از حد از دیگران به خوبی می دانم. بهتر است همیشه اجازه دهید حقایق زشت و مبهم در زیر آوار تاریخ باقی بماند و زخم ها را باز نکند. از بین رفته اند روزهایی که “مردم” ممتد توسط مفکران و فلاسفه خوداعلام ی خود به مبادرت می کردند. هندی های نسل حاضر قادر ند حقوق و نادرستی های تاریخ و همچنین تحولات کنونی وقایع شکل بخش تاریخ را برای خود مشاهده و درک کنند. ساخت معبد نقطه عطف تاریخی حذف هر چیزی اشتباه در گذشته است. همه در کشور از دادخواهی تا سیاستمداران تا عموم مردم به طور مداوم و مکرر عهد کرده اند که احترام و رفتن با حکم دادگاه. روز حکم دیوان عالی کشور محترم بزرگترین شهادت اتاهابدی برادری در میان ماست وقتی که تمام بخش های مردم، در سراسر ادیان و مذاهب، از این حکم استقبال کرده و به جامعه ای متحد تر و پویاتر امیدوار بودند. که روح و احساسات باید احترام گذاشته شود و به جلو گرفته شود. اجازه دهید ما سعی نمی کنیم مردم را از روز تاریخی عقب برگردیم و آنها را تسهیل نگاه جلوتر با امید های جدید و آرزوهای مثبت!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im