قیمت قطعیت: قیمت نفت افت قیمت زیر $0

بانکوک

بازار نفت سقوط بیشتر در روز سه شنبه بیش از نگرانی از سقوط در تقاضا به عنوان همه گیر برگ کارخانجات اتومبیل و هواپیما idled در سراسر جهان است.

این نوسانات شدید در بازارهای انرژی برجسته سرمایه گذاران نگرانی در مورد مدت از شیوع کروناویروس و تاثیر آن بر اقتصاد است. که در نوبه خود وزن در بازارهای مالی به طور گسترده تر از جمله سهام است.

معیار و آمریکا قرارداد پایین بود $4.78 فقط $15.65 در هر بشکه در روز سه شنبه, داشتن معامله به عنوان کم به عنوان $11.79 در هر بشکه در یک نقطه.

قطره می آید یک روز پس از قیمت آتی نفت سقوط به زیر صفر در روز دوشنبه تا حدودی با توجه به عوامل فنی به عنوان معامله گران منتقل شده از یک قرارداد آتی را به دیگری. ایالات متحده نفت قرارداد برای تحویل در ماه مه و در منفی $37.63 در هر بشکه در روز دوشنبه نشان می دهد که سرمایه گذاران نمی خواهید به سمت چپ نگه داشتن نفت در زمانی که ذخیره سازی امکانات تقریبا کامل و تقاضا است و در پایین ترین سطح خود از اواسط 1990s.

التهاب در بازار نفت نشان دهنده عدم اطمینان بیش از آن اقتصاد جهان را سر به عنوان دولت شروع به شل کنترل اعمال شده شامل coronavirus.

“ما می تواند صرفا در چشم طوفان به عنوان فاصله از آن خشم باقی می ماند و در اطراف محور و تقاضا ویرانی و عرضه بیش از حد نفت خام” استفان Innes از AxiCorp. گفت: در یک تفسیر.

“حداقل قیمت نفت خواهد بود که آخرین کلاس دارایی برای بهبود یافتن از مستند” و تنها زمانی که محدودیت های مسافرتی در حال برداشته است.

قیمت نفت خام برنت در این استاندارد بین المللی به عنوان کاهش یافته است از $45.72 به $19.85 در هفته های اخیر.

“تاریخی کاهش قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت است نشانه ای از فشار رو به پایین است که بسیاری دیگر از نفت خام نمرات می تواند با توجه به عرضه بیش از حد وضعیت” Sushant گوپتا از وود مکنزی گفت: در یک گزارش.

نوسانات در بازارهای انرژی بی قراری بازارهای سهام و همچنین. با آلمان داخ شاخص سهام از دست دادن 3.3% به 10,319 و CAC 40 در فرانسه ریختن 3.2% به 4,384. بریتانیا FTSE 100 کاهش یافته است 2.6% به 5,664.

وال استریت راه انداخت و برای ضرر و زیان با قراردادهای آتی برای شاخص S&P 500 به پایین 2.1 درصد در حالی که این قرارداد برای داو صنعتی از دست 2.5%.

در حالی که قیمت سهم باید به تدریج تثبیت شده بعد از نوسانات در اوایل سال جاری عدم اطمینان بیش از تعداد رو به رشد از coronavirus موارد در ژاپن و در برخی از کشورهای جنوب شرق آسیا ترک کرده است سرمایه گذاران با احتیاط در مورد امواج جدید از عفونت.

گزارش های تایید نشده سهشنبه که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در وضعیت شکننده بعد از عمل جراحی اضافه شده به وحشت. اما دولت کره جنوبی گفت: آقای کیم به نظر می رسد به اداره امور دولت را به عنوان معمول است.

توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص سهام کاهش یافت 2 ٪ در سه شنبه 19,280.78 در حالی که شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 2.2% به 23,793.55. کره جنوبی Kospi تضعیف 1% به 1,879.38.

استرالیا S&P/ASX 200 کاهش یافت و در رقم 2.5% به 5,221.30 و شانگهای کامپوزیت شاخص داد تا 0.9% به 2,827.01.

در نشانه ای از ادامه احتیاط در بازار اوراق قرضۀ دولتی باقی مانده بسیار کم است. عملکرد 10 ساله خزانه داری به تضعیف 0.57% از 0.62% اواخر دوشنبه.

در معاملات ارز, دلار لبه پایین به 107.40 ین ژاپن از 107.63 در روز دوشنبه. یورو کاهش یافت و به $1.0831 از $1.0862.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>