قیمت مالی سرزندگی

سیاست است تا حرارت. انتخابات در بیهار loom در ماه نوامبر با آسام کرالا, Telangana و, West Bengal محکم بسته بندی شده با هم در ماه مه سال آینده فقط پس از سال مالی 2021-22 بودجه.

بیهار باقی مانده روستایی در قلب است. خوشبختانه برای BJP کشاورزی است که ستاره درخشان در اقتصاد هند با انتظار رشد از 3 درصد است. به نظر نمی آید خیلی خوب است ؟ مقایسه کنید و سپس آن را با احتمال انقباض اقتصادی در این سال از بین 5 تا 15 درصد است.

کمی وجود دارد که دولت می تواند انجام دهد برای جلوگیری از این رکود است. برای شروع این اتفاق افتاده است به طور ناگهانی. رشد شده است روند نزولی پس از 2018-19.

اقتصاد جهانی به هم ریخته است با توجه به COVID. و نه جغرافیای سیاسی headwinds augur هست. اگر هر چیزی, عقب نشینی جهانی شدن و افزایش حمایتی دیوار را محدود فقیر اقتصاد.

جالب اینجاست که این چین است و در عین حال دوباره به احتمال زیاد زرد “شوالیه” نجات اقتصاد جهانی در سال مالی 2021-22. “سر و صدا” در مورد luring سرمایه گذاری خارجی ترک چین به هند به نظر می رسد حواس پرتی نه یک فرصت کسب و کار واقعی.

هند نیاز به پیدا کردن مسیر خود را برای خروج از رکود است. آن روزها هنوز زود است. اما قرار دادن یک کاغذ سفید ممکن است یک ایده خوب به ما می گوید که چگونه برای مقابله با این غیر ممکن تثلیث – (1) تقاضا گرسنگی صنعتی رکود کار مرتبط با ضرر و زیان (2) چگونه به اصلاحات یک آور دولتی بخش مالی – بالاگرفتن رسوایی و ناکافی نظارت RBI و دولت و در نهایت در (3) نسخه قابل چاپ آبی برای اصلاح حکومت است که باقی می ماند به دام افتاده در فرآیندهای کاملا همگام با آرمان از بالا, مشترک رشد اقتصادی و اصلاحات اجتماعی.

یک ملت یک جیره کارت یک مثال عالی از آرمان ملی برای حمایت اجتماعی از فقرا است. به طور مشابه, GST پرچم قدرت یکپارچه بازار است. ما باید بیشتر مانند دنیای واقعی و فیزیکی یادآوری از “هند نامحدود”, بهترین های نشان داده شده توسط جهانی شمول مالی و “قابل حمل” شماره تلفن همراه برای هند 1 میلیارد دلار بالغ تلفن مشتریان است.

یک گام در زیر سطح بالا مفاهیم شناسایی قبلا دروغ نگرانی های عملیاتی که در آن استراتژی دولت همچنان نامشخص است.

برای اولین بار است که این استراتژی به هند رقابتی تر و مولد. ما هنوز متعهد به نگه داشتن تعرفه واردات کم است زیرا آنها به طور خودکار اصلاح چاق-کردن تولید کنندگان داخلی و حفظ تورم پایین است ؟ یک “قوی INR” رفتن برای ما باقی می ماند استراتژی نام تجاری و یا آیا ما می دانیم که تنها یک “رقابت” در نرخ ارز می تواند تسهیل صادرات و ارائه حمایت به تولید کنندگان داخلی?

دوم چگونه خواهد دولت تنظیم اجتناب ناپذیر premium برای “اعتماد به نفس”- که ترجمه را به قیمت های بالاتر در صورت محلی تولید کالاهای با کیفیت فقیر در مقابل “جهانی وابستگی متقابل” است که باعث کاهش هزینه کالا و خدمات برای مشتریان اما ما در معرض خطر جهانی اختلالات?

اتفاقا دوره های رشد اقتصادی همزمان با رشد صادرات. اما تجارت جهانی روند را به پایین تر از جهانی نرخ رشد اقتصادی. ما نیاز ژئوپولیتیک جدید روابط با بازارهای خارج از کشور به رشد صادرات و تامین کنندگان مهم مواد معدنی, محصولات, تکنولوژی و سرمایه به نگه داشتن ما شبکه با رشد اقتصاد است.

دیوارها کردن چین از هند – قرار دادن بیمار تعریف شده سرمایه گذاری چین از طریق یک فیلتر نظارتی است – و قرار دادن همه تخم مرغ ها در ایالات متحده سبد مخاطره آمیز است. چرا گره خورده به عقب به دنبال تحقق آرزو به جای خرید به آینده – جهانی غالب چین ؟

برش در حال حاضر به هند آخرین سریال پرتی – “رقص هفت حجاب” نشان داد که COVID “محرک های مالی” بیش از پنج قسمت این ماه – دو مطلب حجاب ممکن است هنوز برداشته شود. اگر شما متعلق به اردوگاه که احساس می کند آن را فقط “بیشتر ado about nothing” در نظر است که آن را غیر ممکن است برای تحریک اقتصاد است که هرگز خاموش کردم استروئیدها.

در طول 2008-09 مالی جهانی بحران مالی کسری (FD) در سه سال قبل بود که در 4.3%, 3.6% و 2.8%. در نتیجه بالاتر کسری مالی از 6.4 درصد (2008-09) و 6.7% (2009-10) ارائه مالی افزایش 6.5 درصد از تولید ناخالص داخلی بیش از دو سال است.

شبیه سازی این افزایش را اضافه کنید Rs 7 تریلیون و بالاتر از 8 تریلیون تومان در حال حاضر بودجه برای گرفتن مجموع به 15 تریلیون تومان. این امر افزایش FD به بین 8% (اگر تولید ناخالص داخلی سقوط 5٪) و یا 9 درصد (اگر تولید ناخالص داخلی پایین تر است 15٪). هر دو برآوردها حاکی ناپایدار آینده چون ما می دانیم که هدف قرار دادن مولد سرمایه گذاری دشوار است و بیرون کشیدن از سرمایه گذاری های شکست خورده حتی سخت تر.

در نظر 2009-10 مالی و ریخت و پاش. مالی ضربه بزنید باز مانده است تمام راه را تا 2013-14 با FD سرسختانه بالا در 4.5% در مقابل هدف از 3 درصد است.

کاهش قیمت نفت پس از آن و اخذ تاییدیه دولت اتخاذ FD کاهش به عنوان یک کلید عملکرد متریک آورده FD به 3.4 درصد در 2018-19. اما رکود اقتصادی موجب افزایش به حدود 3.8 درصد در 2019-20. “واقعی” FD بالاتر بود در بالاتر از 5 درصد با توجه به ناشناخته بدهی مانند تاخیر در بازپرداخت مالیات و صورتحسابها و خارج از بودجه پروکسی هزینه توسط شرکت های دولتی.

این بدهی نیاز به تخلیه شود اگر آنها را به مسدود کردن منابع مالی نگران شرکت. در نظر بگیرید که MSMEs متعلق به Rs 4.5 تریلیون دلار است که FM وعده داده شده پرداخت می شود تا 5 ژوئیه سال 2020 است. وجود دارد یک لیبرال-چپ به رهبری اعتراض در برابر نیش مالی و ریخت و پاش. هند اکسپرس 24 مه سال 2020 است. P. چیدمبرم بهترین و شناخته شده به عنوان کنگره حزب اصلاح طلب وزیر دارایی نشان می دهد تزریق تومان 20 تریلیون دلار به عنوان محرک. او قطعا بازی به نخست وزیر مودی امادگی برای دور بزرگ اهداف – $5 تریلیون اقتصاد یا Rs 100 تریلیون دلار سرمایه گذاری در زیرساخت های نمونه هستند.

بعید است برای پیدا کردن هر گونه برجستگی با بی باک بوروکرات ها در وزارت مالیه. آنها باید به جای تصویب باتوم به دولت آرامش خود را FD محدودیت از 3 ٪ تا 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی. که باعث می شود در دسترس اضافی تومان 4 تریلیون قرض گرفتن.

اتحادیه دولت در حال حاضر مجموعه افزایش استقراض هدف از Rs 12 تریلیون دلار در این سال — 50% بالاتر از بودجه Rs 8 تریلیون دلار و در نتیجه بالا, اتحادیه FD بین 6.2 تا 6.9 درصد از تولید ناخالص داخلی با توجه به اینکه تولید ناخالص داخلی سقوط 5 یا 15 درصد است. با متحده استقراض 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی کل FD خواهد بود 11.5 درصد از تولید ناخالص داخلی در مقابل بودجه را به 6 ٪ — و نه به عطسه در هیچ جناس در نظر گرفته شده.

مهم تر از اندازه یک کیف پول است که چگونه این حجم عظیم الجثه از پول استفاده خواهد شد. خیلی بستگی به سیاست که مواضع دولت تصویب جهانی ادغام داخلی رقابت اصلاحات در اداره کار و مقررات محدود کننده دستورالعملهای عملیاتی استاندارد به صورت غیررقابتی شرکت ها و جارو دور گرفتاری از بخش مالی.

نخست وزیر مودی و استراتژیست ارشد, صفحه اصلی, وزیر شاه هنوز چهار سال تا بعد از انتخابات. آنها باید اختصاص این سال مالی و بعد به اصلاحات عمیق. پس از همه, Bihar ممکن است به پای صندوقهای رای اگر جامعه گسترش COVID بومی باقی مانده است. در هر صورت نگه داشتن بیهار در دست در هزینه های مالی ادامه بی ثباتی کم رشد و ضعیف رقابت به نظر می رسد بیش از حد بالا قیمت به پرداخت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>