قدرت قصد در انتخابات و چگونه آن را ساخته اند می تواند تمام تفاوت در دهلی نو برای کنگره!

آنها می گویند هرگز از حریف خود را به آرامی. این اولین قانون رقابت است. وقتی که کاسه اجرا می شود تا چین های رودخانه اندازه نوسان طول زايمان و حتی زبان بدن از کاسه برای ارزیابی تحویل – بدون توجه به آنچه در این رتبه بندی از کاسه! شما نمی توانید هزینه را به مخالفان خود را به آرامی – و نه فقط در ورزش و حتی سیاست! و این به من زده در حالی که گوش دادن به خانه وزیر هند در یک پلت فرم پست-بی جی پی را در دهلی افتضاح که با وجود کنگره را کامل نشان می دهد در پایتخت آن باقی مانده است تنها حریف BJP می خواهد در مورد مراقبت است و با احتیاط از!

اما چه چیزی باعث BJP هنوز هم تا اندازه کنگره حتی اگر آن را جامع AAP پیروزی در دهلی نو! این است زیرا کنگره تنها حزب ملی با یک پان هند حضور تنها یکی واقعا قادر به چالش کشیدن بی جی پی برای موقعیت خود را از قدرت و از این رو worthiest حریف. و این دقیقا جایی است که کنگره نیاز به پیدا کردن قدرت خود را!

البته اصلاح

به جای فلوتینگ هر شعارهای اجازه دهید به من نشان می دهد برخی از عمده عملیاتی تغییرات ساخته شده است که خود واضح ترین پست-دهلی انتخابات است. یکی از اولین این است که بیشتر از یک یادآوری است. غير قابل اجتناب و نیاز به شناور موضعی مسئله مبتنی بر مبارزات. کنگره در حال حاضر انجام این کار در گذشته در چتیسگر و حتی در هاریانا دلیل بیم و مزایای غنی. فقدان این ماژول ساخته شده دهلی کمپین unfocused – فاقد زمین اتصال آرام سازمانی قدرت و متاسفانه نشان داد که قابل مشاهده نبود از قصد! بلکه همان کمپین ماژول اعمال شد توسط هر دو AAP دادن به آنها مورد نیاز نتایج(شما نمی توانید به دور از واقعیت است که با وجود پایان در یک تک رقمی مخالف بی جی پی را مدیریت برای افزایش رای خود را به اشتراک بگذارید).در واقع کنگره بوده است در قدرت در دهلی قبل از AAP و تا به حال طرح های توسعه – هر دو در ماکرو و میکرو سطوح برای به رخ کشیدن در حالی که در چتیسگر آن شده بود 15 سال-طولانی خشک جادوها و در عین حال آن موفق به دستیابی به موفقیت! چگونه؟!

بله وجود یک فرمول

در Chhattisgarh, کنگره متمرکز aspirational رای دهندگان; آن را به مردم پلت فرم به صدای آرمان های خود را از طریق بیانیه فریم مبارزات انتخاباتی و پس از آن به نمایش گذاشت تحقق این آرمان. با وجود فقدان یک سانتی متر در مجمع انتخابات کنگره سوار بازگشت به قدرت, زبان, زبان از, امید, قصد, زمین اتصال و آرمان. این ورزش و به امید پیروزی که به دنبال آن تایید این واقعیت است که رای دهندگان می خواهد به شنیدن آنچه که در فروشگاه برای او/او را در دستور کار خود و با پسوند چگونه معتبر می تواند به شما انتقال همان. بنابراین پیام و مسنجر است که از بیشترین اهمیت در یک دموکراسی است. به نظر فروتن من از sureshot فرمول برنده است که دارای رزونانس در هر مورد زمین اتصال سخت کار کردن و صحبت با مردم در یک زبان سیاسی آنها درک بهترین – امید!. یک نگاه اجمالی از این فرمول قابل مشاهده بود و حتی در هاریانا که در آن تحلیلگران سیاسی بود پافشاریای نوشته شده در کنگره حزب قرار دادن حزب در صندلی راننده با 31 کرسی است. چه کنگره را در چتیسگر و هاریانا انجام شد توسط AAP در دهلی نو – هیچ علم موشک وجود دارد!

اگر شما می خواهید برای رفتن سریع ، اگر شما می خواهید برای رفتن به آنجا بروید با هم.- ضرب المثل آفریقایی

دوم این است که اجتناب ناپذیر و نیاز مبرم به تقویت ساختار سازمانی. کنگره تا به حال هیچ کدام در دهلی نو. هر دو AAP و BJP حال تثبیت ساختار در جایی که کمک در بسیج زمین اتصال حتی اگر AAP مورد نیاز حرفه ای مدیریت کمپین کمک به پر کردن شکاف. BJP در دیگر موفق شد در ایجاد این توهم که این حزب در حال بازگشت به قدرت در دهلی نو-صرفا بر اساس این بسیج. چه ایستاده در کنگره را تار و مار بود خودنمایی میکند عدم وجود سازمانی قدرت – را فراموش کرده ام در مورد غرفه در سطح آن نیست و حتی قابل رویت در بالاتر صفوف. اما پس از آن دوباره این نبود مورد در چتیسگر و راجستان و یا حتی Madhya Pradesh و هاریانا.

گام پایین برج عاج

سوم این مبارزات باید به طور موضعی و عمومی مشارکتی راه حل مبتنی بر آنهایی که! تعاملات در هر سطح سود درو-رفته اند روز از برج عاج سیاسی وجود دارد. رهبر به منجر شود اما به عنوان یکی از خود را!

آخرین کلمه

نه در نظر گرفتن این واقعیت است که وضعیت در دهلی نو است شدید تر است و خواستار! از 40 درصد سهم در سابق سانتی متر در اواخر. شیلا Dikshit زمان به 4 درصد در اخیر مجمع انتخابات کنگره ضربه پایین سنگ. اما چیزی که با ضربه سنگ کف است که شما تنها بالا رفتن از وجود دارد – ارائه شده شما متوجه آن است که در واقع سنگ پایین! و تنها راه مثبت است قصد کار سخت زمین اتصال راه حل-محور مبارزات موضعی برای حزب کنگره به اندکی!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im