The postman always rings twice بار دوم با سبزیجات

هنگامی که آخرین باری که شما را دیدم یک پستچی? اگر شما در شهرستان زندگی می کنند شما ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به یاد داشته باشید مگر اینکه شما به تازگی دریافت گذرنامه خود را. من احساس خوشحال است که من ممکن است قادر به دیدن پستچی به زودی به عنوان Tamil Nadu, باغبانی, بخش, بسته کردگی با هند پست برای ارائه میوه ها و سبزیجات.

به صورت نه چندان جوان مثل من که می خواهد خانه آوردن برخی همیشه سبز خاطرات بیش از حد. پستچی است که احتمالا یکی از شخصیت ها که پیدا کرده است یک جایگاه ویژه ای در ادبیات و سینما و از همه زبان ها و فرهنگ ها است. در ‘Il Postino’ (1994), پستچی تنها مشتری است که پابلو نرودا معروف شیلی شاعر عشق و ناامیدی است.

تصویر: Shinod Akkaraparambil

‘پت پستچی’, 1980s, انگلیسی, توقف حرکت, متحرک, مجموعه تلویزیونی بود که برای کودکان قبل از مدرسه اما پت کلیفتون رسالت خود را بیشتر به بزرگسالان در نظر گرفتن سپاه از آنها را بر روی یک نوستالژی واقعی سفر.

هندی, فیلم پستچی حدودا به روستاها نه تنها ارائه نامه اما خواندن آنها را به مخاطبان و نوشتن پاسخ نامه از طرف آنها. Rajesh Khanna به عنوان پستچی در ‘Palkon کی Chhaon Mein’ ساخته “Dakiya daak laya” آهنگ immortal. تامیل بازیگر-مدیر Bhagyaraj شناخته شده است به همان اندازه برای cameo به عنوان یک پستچی در ‘Vidhi’ (1984) به عنوان خود را بزرگتر ،

برای کسانی که متولد قبل از سال 1980 پستچی شد منادی شادی (نه زمانی که او آمد با یک تلگراف در مرده شب) رسول عشق. من می دانستم که پستچی از دوران کودکی در زادگاه تا آنجا که من می دانستم که من همسایه است. من منتظر ورود او در طول تعطیلات تابستانی به من نامه رد و بدل با یک دختر در من شهریه کلاس.

ما نوشت feverishly که توصیف کلاغ در حیاط خلوت من و حرف مفت زدن از خواهرزاده جوانش پر به عنوان بسیاری از ورق های کاغذ به عنوان 50-paise پست پوشش می تواند نگه دارید. پستچی تحویل خواهد بود او نامه ای از یک بعد از ظهر پس از من خواهد بود نوشتن یک بیان پاسخ به طوری که آن را می تواند به قرمز نامه قبل از پستچی پاک آن را در 1.15 ساعت پس او پاسخ روز بعد.

بعد از کار در حیدرآباد من غلبه احساس غربت نوشتن برای من, خواهر در تریواندروم پر foolscap مقالات با هزار کلمه و هر طرح از مناظر دیدم در شهر minars. هر وقت من یک نامه من را تجسم ما پستچی در آن پیراهن خاکی با چیز ساییده قلاده و چشمان خندان تحویل آن به خواهر من. و مدتی در سال 1996 آن را متوقف کرد. من تا به حال فقط یک اکانت Hotmail.

ایمیل را ترک کرده است خدمات پستی در سراسر جهان تقریبا منسوخ شده است. 500 ساله سلطنتی بریتانیا ایمیل بازمانده در بسته اما آینده آن همچنان نامشخص است. خدمات پستی ایالات متحده که کمتر از نصف و سومین غیر نظامی کارفرما (633,188 کارگران) پس از دولت فدرال و خارج بیش از حد در یک بحران.

مورخ فیلیپ F روبیو نوشت: در اقیانوس اطلس در ماه گذشته که USPS که ارائه 48 درصد از جهان را در ایمیل به 60 میلیون خانه كوچك شده آن تحویل با یک سوم پس از رمان coronavirus خود را آغاز ویرانگر مارس. USPS است که انتظار می رود برای از دست دادن 22 میلیارد دلار در 18 ماه آینده. آن را نمی ممکن است خیلی به نوشتن صفحه اصلی درباره به خصوص با رئيس جمهور که معتقد است “اداره پست یک شوخی است”.

هند پست بزرگترین از دست دادن-ساخت PSU در کشور با یک کسری درآمد بیش از ₹`15,000 کرور. آن سعی شده است که همه چیز را از کالا به آستان بانکی اما فایده ای نداشت. پستچی با سبزیجات است که یک کسب و کار پیشنهاد آن را یک سرویس با دلتنگی. زمانی که من پستچی ارائه می شود هویج, ماسک خود را ممکن است به پنهان کردن خود را به لبخند وادارید. اما پس از آن postmen باید چشم های خندان آنها نیست ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>