مثبت از افزایش تست داده

مجموع تعداد تست های انجام شده برای تشخیص رمان coronavirus بیش از نیم میلیون نفر از این هفته. برای قرار دادن این تعداد در چشم انداز در آستانه مستند اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در آخرین هفته مارس هند به اتمام بود در حدود 15000 نفر آزمون. افزایشی آزمون باید بر روی پاشنه از یک افزایش شدید در تعداد روزانه آزمون به حدود 35,000.

بسیاری از آزمایشات انجام شده بر روی افراد نشان داده اند که نشانه ای از داشتن قرارداد coronavirus. این اخبار دلگرم کننده است که با وجود افزایش در مقیاس تست تعداد زیادی از مردم تست مثبت شده است ثابت برای مدتی در حدود 4.5%. این آشنایی اعتبار به دولت در مورد انتقال شده است نمایی.

این نیز نشان می دهد که ممکن است به شروع یک مبهوت خروج از مستند در مارس 4, منوط به پروتکل که حفظ یک درجه فاصله فیزیکی. همچنین فعالیت های اجتماعی و اقتصادی و مذهبی که شامل گردهمایی های زیادی را می توان به تعویق افتاده ، این راهی هند می تواند سرمایه گذاری در دستاوردهای مستند و به طور همزمان کاهش هزینه های اقتصادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>