از سال 1992 “این اقتصاد احمقانه” بوده است شعار انتخاباتی حسن دموکراتیک عمل James Carville. امروز این رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر است که به احتمال زیاد به شکل رای دهندگان محاسبات – هر چند از آن و اقتصاد هستند و در بسیاری از راه های مرتبط است.

در حال حاضر رئیس جمهور تنظیم شده و انتظارات و موقعیت خود را به اعتبار و یا منحرف کردن سرزنش بسته به جایی که همه چیز ایستاده آمده نوامبر. او را به عقب رانده سخت در اخبار و گزارش, که باید به تصویر کشیده و او را به عنوان به کندی پاسخ به اوایل هشدار در مورد ویروس. روزانه خود را در جلسات برجسته اند بی پرده حمله به خبرنگاران در اتاق و “جعلی اخبار” رسانه ها به طور کلی.

این امکان وجود دارد که در ماه نوامبر بهداشت عمومی اورژانس را برانگیخته بود و اقتصاد شروع به بازگشت. اگر که مورد “تهمت می تواند اجرا بر روی بازیابی – ‘صبح در امریکا'” به عنوان رئیس جمهور رونالد ریگان در سال 1984 پس از یک رکود عمیق می گوید: چارلز فرانکلین مدیر Marquette دانشکده حقوق نظرسنجی از رای دهندگان ویسکانسین.

“اما اگر ما در یک رکود طولانی مدت اجازه دهید به تنهایی اگر موج دوم coronavirus در پاییز” او می افزاید: “سپس ما به دنبال در یک وضعیت متفاوت است.”

واشنگتن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرح ادعا را روز دوشنبه که او تصمیم خواهد گرفت که به “باز متحده” موجب سراسیمگی از مقاومت مواجه.

در امریکا غیر متمرکز federalist سیستم فرمانداران در حال رانندگان از سیاست های دولت که حتی تهمت پسند دانشمندان به سرعت اشاره کرد. سفارشات به “اقامت در خانه” در میان همه گیر – بسته شدن مدارس و اکثر کسب و کار – آمده اند از فرمانداران و مقامات محلی و نه رئیس جمهور.

در واقع رئیس جمهور تهمت خود بارها اشاره کرد این را. تنها چند روز پیش او ساخته شده است یک نمایش از صدور سراسر کشور تماس به پناهگاه در محل به عنوان یک بار در طول عمر بهداشت جهانی بحران فرا گرفته و ایالات متحده و کشتن هزاران نفر و مخرب یک اقتصاد قوی. تا کنون بیش از 25000 آمریکایی درگذشت و تحلیلگران می گویند که اقتصاد دهکدهای از دست داد بیشتر مشاغل در یک ماه از ایجاد شده بود پس از رکود بزرگ.

اما این تناقض ظاهری را حس می کند بیشتر در هنگام مشاهده از طریق لنز از بلندی 2020 انتخابات ریاست جمهوری. مثل همه نژادها شامل یک وقت انتخابات به احتمال زیاد به یک همه پرسی آقای تهمت عملکرد ، و او موقعیت خود تحلیلگران می گویند برای طیف وسیعی از حالات بالقوه – به اعتبار اگر همه چیز در حال بهبود و جلوگیری از سرزنش اگر آنها نیست.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

“او یک استعداد برای ایجاد ‘دم شما از دست دادن’ درگیری می گوید:” لی Drutman یک عضو ارشد در امریکا فکر می کنم تانک.

این امکان وجود دارد که در ماه نوامبر بهداشت عمومی اورژانس را برانگیخته بود و اقتصاد شروع به بازگشت.

اگر که مورد “تهمت می تواند اجرا بر روی بازیابی – ‘صبح در امریکا'” به عنوان رئیس جمهور رونالد ریگان در سال 1984 پس از یک رکود عمیق می گوید: چارلز فرانکلین مدیر Marquette دانشکده حقوق نظرسنجی از رای دهندگان ویسکانسین.

“اما اگر ما در یک رکود طولانی مدت اجازه دهید به تنهایی اگر موج دوم coronavirus در پاییز” او می افزاید: “سپس ما به دنبال در یک وضعیت متفاوت است.”

سیاست همه گیر را تنظیم فشار و کشش پویا بین جمهوری خواه رئیس جمهور و استانداران از سخت ترین ضربه متحده تقریبا همه دموکرات ها. برای اکثر آنها به نظر می رسد به کار به خوبی با هم در تهیه تجهیزات مورد نیاز و منابع راه اندازی غیر معمول لحظات متقابل ستایش – مهمترین شامل فرمانداران از کشور دو تا از بزرگترین آبی ایالت کالیفرنیا و نیویورک.

چنین همکاری دو حزبی کمک می کند تا هر دو طرف و نه فقط در پرداختن به نیازهای حیاتی از لحظه ای. برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آن را نگاه خوب به عنوان او در مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد – به خصوص با نوسان رای دهندگان که می تواند نکته انتخابات. برای Govs. گاوین Newsom کالیفرنیا و اندرو کومو نیویورک دوبله شده توسط برخی از این “تهمت نجوا کن” بالا-سیاست رویکرد به مدیریت بحران ممکن است تقویت آرمان برای ریاست جمهوری آینده را پیشنهاد داد.

بسیاری از فرمانداران باید دیده boffo نظرسنجی اعداد در داخل کشورهای خود را در دست زدن به همه گیر برخی به سمت بالا 80% – با نمرات بالا از رای دهندگان جمهوری خواه برای رهبران دموکرات و بالعکس. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل دیدم متواضع اولیه افزایش کلی کار تصویب آن به سرعت پژمرده. نمرات خود را در دست زدن به این بیماری همه گیر است که به طور خلاصه از آن ساخته شده بالای 50 درصد نیز کاهش یافت.

شاید قابل پیش بینی بسیاری از روز سه شنبه به ضرب گلوله آقای تهمت ادعای “کل” اقتدار برای بازگشایی این کشور است.

“ما لازم نیست که یک پادشاه; ما یک رئیس جمهور” فرماندار کومو گفت: در ان بی سی “امروز نشان می دهد.”

آقای ترامپ پاسخ در توییتر: “کومو شده است تماس روزانه و حتی ساعت به ساعت التماس برای همه چیز بیشتر است که باید اند دولت, مسئولیت,” او نوشت.

از سال 1992 “این اقتصاد احمقانه” بوده است شعار انتخاباتی حسن دموکراتیک عمل James Carville.

امروز به نظر می رسد که تنها تا حدی درست است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر نیز قطعا عامل به رای دهندگان محاسبات – هر چند این دو در بسیاری از راه های مرتبط است. تحلیلگران معتقدند آن را بیش از حد به زودی به می گویند که در آن یا اقتصاد و یا همه گیر خواهد ایستاد آمده نوامبر.

اما در حال حاضر رئیس جمهور تنظیم شده و انتظارات و موقعیت خود را برای منحرف کردن سرزنش اگر اقتصادی و بهداشت عمومی بحران هنوز هم مواج آمده نوامبر. او را به عقب رانده سخت در اخبار و گزارش, ترین, جامع, در, نیویورک تایمز, که باید به تصویر کشیده و او را به عنوان به کندی پاسخ به اوایل هشدار در مورد ویروس. روزانه خود را در جلسات برجسته اند بی پرده حمله به خبرنگاران در اتاق و “جعلی اخبار” رسانه ها به طور کلی.

مدل در اواخر ماه مارس نشان داد که بين 100000 240,000 آمریکایی ها در حال مرگ از coronavirus شده اند تماس گرفته شده به عنوان اطلاعات جدید در دسترس تبدیل شده. این مدل نیز نشان داده است که بدون کاهش, بین 1.5 میلیون و 2.2 میلیون نفر می توانست درگذشت.

اگر آن را آقای تهمت مشاور پزشکی که آمد تا با مدل ها و نه رئیس جمهور او هنوز هم قادر به ادعا می کنند به عنوان یک پیروزی هر احتمالی مرگ و میر است که کمتر از آنچه که در ابتدا پیش بینی می گوید: پروفسور فرانکلین.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک استعداد واقعی برای او چگونه ارائه حتی نتایج بد به نوبه خود آن را به نفع خود” آقای فرانکلین می گوید.

قبل از بحران آمار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به هیچ وجه یک shoo-در صورت انتخاب مجدد به رغم رکورد-کاهش نرخ بیکاری و افزایش بازار. حتی در حال حاضر عمیقا قطبی رای دهندگان به نظر می رسد نسبتا منجمد در محل با یک تکه از رای دهندگان نوسان در تعداد انگشت شماری از کشورها به احتمال زیاد برای تعیین نتیجه.

اما انتخابات ماه نوامبر را “بدون شک” یک همه پرسی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آری فلایشر که در خدمت به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و رای دهندگان به شدت در کنار او با پیروان اختصاص داده شده و حریف – معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن – که الهام بخش نیست شور و شوق آقای فلایشر می گوید. آقای بایدن را به تصویر خواهد ماده آمده از سقوط او می گوید: هنگامی که انتخابات به ناچار انتخاب می شود.

و آنچه از آقای ترامپ بحث در مورد بازگشایی این کشور ؟ “او در کنار امید و در کنار مردم چه می خواهند” آقای فلایشر می گوید. “است که کاهش در رئیس جمهور به نفع.”

علاوه بر اشاره دموکرات ها می گویند همان چیزی که. روز دوشنبه فرمانداران در هر دو شرق و غرب سواحل تشکیل ائتلاف های منطقه ای با هدف نگاه به آینده را زمانی که آنها می توانند بازگشایی اقتصاد خود را در راه هماهنگ.

“اگر همه چیز به گزاف گویی خواهد شد [آقای ترامپ] دریافت اعتبار برای که ؟ و اگر چنین است ، می پرسد” کریستوفر Wlezien استاد از دولت در دانشگاه تگزاس در آستین که مورد مطالعه تاثیر شرایط اقتصادی در انتخابات ریاست جمهوری. “که ممکن است بخشی از تفکر خود را در عدم تمایل به درگیر در بسته شدن, اقتصاد, اما مایل به درگیر در بازگشایی اقتصاد است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو