خطر ناک انتخاب معترض در طول coronavirus

خواننده عزیز:
 
هزاران نفر از مردم آمریکا به راهپیمایی در شهرهای بزرگ در روزهای اخیر در اعتراض به خشونت پلیس و سال از اجرای قانون مربوط به قتل از آمریکایی های آفریقایی تبار.
 
در انجام این کار آنها افزایش خطر موج جدیدی از کروناویروس شیوع بیماری با درگیر شدن در فقط مرتب کردن بر اساس جرم جمع آوری است که مقامات بهداشتی به ما هشدار داد که برای جلوگیری از به عنوان متحده به آرامی بازگشایی از COVID-19 خاموش شدن ناگهانی?
 
این یک نظر بر روی تظاهرکنندگان’ هدف. نظارت بر نویسندگان را تحت پوشش معنا و بافت تاریخی از اعتراض انفجار در بسیاری از داستان های دیگر پس از آنها آغاز شد.
 
اما تنها چند هفته پیش آمریکایی ها تجمع در سواحل گرفتن خجالت در رسانه های اجتماعی. جمعیت که تبدیل شده اند تا در واشنگتن, نیویورک, لس آنجلس و دیگر شهرهای این روز بزرگ و پر بسته بندی شده. اجتماعی فاصله در این زمینه است که تقریبا غیر ممکن است – هر چند ماسک هستند کمک کند.
 
Dr. Anthony Fauci – احتمالا معروف ترین اپیدمیولوژی در امریکا – همچنان هشدار می دهند در برابر مجامع عمومی هر چند او را متوقف کوتاه از صحبت کردن در مورد جورج فلوید تظاهرات به طور مستقیم. در ژوئن 2, مصاحبه با مجله انجمن پزشکی آمریکا یک پرسشنامه با اشاره به اعتراض زمینه اما دکتر Fauci منتقل تمرکز کمی در پاسخ او.
 
“تصاویر, عکس و کلیپ تلویزیونی از مردم بسیار جمع بدون ماسک هم بسیار نزدیک جمع در تفرجگاهی در ساحل, سکس در استخر, شده است و همچنان به عنوان یک نگرانی برای من” دکتر Fauci گفت.
 
برخی دیگر از کارشناسان بهداشت و سیاستمداران باید گفت که سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس هستند و همچنین بهداشت عمومی را تهدید و در نتیجه آن را قابل فهم است که مردم را مستقیم از مستند به خیابان.
 
اگر هیچ چیز دیگری, این جدی بهداشت عمومی پیام چالش با اشاره NBC سوزی Khimm در توییتر ژوئن 3. از یک طرف مقامات گفته اند که برای ماه ها به عنوان جدا شده به عنوان امکان پذیر است. از سوی دیگر به طور ناگهانی آن را OK به رفتن به انبوه حوادث – اما تنها برخی از آنهایی که.
 
همه چیز اشاره می کند که به جای همه-یا-هیچ چیز رویکرد امریکا ممکن است نیاز به یک راه میانه برای مدیریت خطرات ذاتی در زندگی در طول یک بیماری همه گیر.
 
“خط پایین این است که ما فقط نمی دانم چه COVID-19 خطرات ناشی از این اعتراضات هنوز. ما باید یک ایده بهتر در چند هفته” می نویسد: خانم Khimm.
 
اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر در [email protected]

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>