“مقاله” رقص اژدها

قدیمی, چینی, داستان با عنوان “گرگ Zhongshan” مذاکرات در مورد یک گرگ که به ضرب گلوله کشته شده بود توسط یک شکارچی. آن را به عنوان در حال اجرا به دور مجروح این ملاقات یک نوع دل کسی را نجات گرگ از شکارچی. پس از شکارچی چپ گرگ گفت به نوعی دل فرد “شما من را نجات داد. در حال حاضر من گرسنه هستم. پس شما باید این راه کمک به من اجازه دهید من به شما غذا خوردن.”

چرا چین دومین اقتصاد بزرگ جهان به طور ناگهانی شروع انعطاف پذیری عضلات خود را? چرا آنها باز کردن بسیاری از جناحین با بسیاری از کشورها به طور همزمان باشد. است, اقتصادی, سیاسی و یا ارضی موضوع که مطرح شده با چند کشور تقریبا به طور همزمان. چه چین امید به انجام زمانی که اقتصاد خود را ویران شده است توسط ووهان Virus

از زمان بسیار قدیم, جهان, رهبران تحت فشار به دلیل اقتصاد ضعیف یا ضعف موقعیت سیاسی را تکان داد پرچم و امنیت ملی انجام می شود سابر تند برای منحرف کردن توجه خود را از چالش های داخلی. ما شاهد همان در چین امروز ؟

بیایید نگاهی به چالش چین روبرو است:

1. اعتبار چالش: چین دارای اعتبار جدی موضوع را با بقیه جهان با وضعیتی وخیم تاثیر کرونا بیماری همه گیر. رهبران سیاسی در سراسر جهان را آغاز کرده اند سرزنش چین برای عدم شفاف در مورد منشاء این ویروس. آنچه باید نگران چین است که فرد متوسط در هر کشور عصبانی است با چین و اولین واکنش خواهد آمد در برابر “ساخته شده در چین” کالا. این یک عاطفی و احساساتی واکنش و پس از ریشه دار خواهد بود دشوار است برای تغییر در یک زمان کوتاه است. تماس برای جلوگیری از خرید محصولات چینی و حتی به حذف برنامه های چینی باید دلیلی برای نگرانی جدی در چین است.

2. دیپلماتیک چالش: زمانی که وجود دارد این است که زمانی که وجود دارد این است که فشار و دیپلماسی به طور معمول می آید به نجات.

یک. این درحالی است که واکنش با تهدیدات به عنوان دیده می شود در توقف واردات از استرالیا.

b. آنها شده اند تهدید تایوان وجود دارد و دلیلی برای نگرانی در تایوان در مورد چین تصمیم می گیرد به طور یک جانبه اقدام نظامی.

c. اخیر اصلاح امنیت ملی قانون به حکومت هنگ کنگ یکی دیگر از مورد در نقطه است.

d. نژادپرستانه و نظرات خود را در برابر مردم آفریقا در بخش هایی از چین منجر به یک واکنش از آفریقا است.

e. در نهایت دولت چین مقامات آگاه هستند که ما در انتخابات دور گوشه و بنابراین طبعا فن بیان بالا خواهد بود و با صدای بلند. این زمانی است که آنها نیاز به نگه داشتن آرام و منتظر انتخابات بود. به جای مقامات چینی هستند و شما صدور تهدید به اقدامات تلافی جویانه به آمریکا زمانی که آنها نظر و یا حمایت از هنگ کنگ یا تایوان.

3. جغرافیایی و ارضی چالش: چین همیشه می خواستم به گسترش مرزهای خود را با تلاش برای گرفتن بیش از اراضی کشورهای دیگر است که آن را ادعا می کند.

یک. در جمع تعدادی از پرسنل نظامی در مرز هند و بالا بردن ارضی و مسائل مرزی در این نقطه از زمان یکی بیشتر پهلو که چین می تواند اجتناب شود ، پس از تجاوز به خاک هند, چینی یافت که بر خلاف گذشته هندی سیاسی حل و فصل شد و ارتش هند تحت فشار قرار دادند. این منجر به برخی از fisticuffs هر چند بدون آسیب انجام شد دیگر نسبت به نفس است.

به زودی پس از آن چینی ها رهبری شروع به موج صلح پرچم.

b. این جزایر اسپراتلی است یک موضوع بحث انگیز در دریای چین جنوبی است.

c. چین و پاکستان کریدور اقتصادی که می رود از طریق سرزمین های هندی خواهد بود که اولین تلفات.

d. یکی از گروه یک جاده (OBOR) پروژه نیز تبدیل به یک علامت سوال در بسیاری از کشورها. شهروندان این کشورها انتظار داشتند که سرمایه گذاری های بزرگ به کشور خود را اما آنها می توانید ببینید که آنها هیچ چیز را دریافت کنید. چین در حال ارسال تجهیزات خود را خود را و مردم خود را به این مواد برای جاده ها است. حتی مواد غذایی خود کارگران خوردن از چین می آید!

4. چالش اقتصادی: چین طراحی شده راه خود را به هر کشور داده می شود مالی آن ممکن است و در طول این همه گیر آن شرکت های پشتیبانی شده توسط نهادهای دولتی به دنبال ارزان, خرید از سود شرکت ها در سراسر جهان است. این برداشت شده است من بسیاری از کشورها و محدودیت های در حال تحمیل شده به اطمینان حاصل شود که شرکت های خوب به فروش می رسد نیست چرا که این بیماری همه گیر.

یک. هزینه های مالی از این ویروس به اقتصاد جهان متفاوت بوده و بین 5 تریلیون دلار به ایالات متحده$ 9 تریلیون. برخی از کشورها تهدید به بهبود این از چین است. در حالی که بعید است که هر گونه جبران خسارت خواهد بود پرداخت احساسات پشت این ادعای مهم تر است.

b. اکثر شرکت های بین المللی در چین شروع به ارزیابی آنها چگونه خواهد re-مهندس زنجیره تامین خود را به طوری که آنها کمتر وابسته به تولید محصولات خود در چین است. این خواهد شد که تاثیر جدی در چین است که متکی بر تولید انبوه است.

c. چین راه اندازی کرده است یک محاکمه دیجیتال یوان در شنژن سوژو و چنگدو و منتظر مى جدید منطقه است. آن جالب خواهد بود برای دیدن واکنش دولت آمریکا به عنوان آن را ببینید این حرکت به عنوان یک تهدید به دلار تنها ارز جهانی است. تنها کسی که تا به حال به چالش کشیده دلار زمانی که او شروع به معامله نفت در یورو بود که صدام حسین.

هیچ کس دوست دارد یک پسر قلدر و هیچ کس را دوست دارد به تهدید شود. تجارت و بازرگانی همیشه یک خیابان دو طرفه است. وجود دارد می تواند عدم تعادل در تجارت بین کشورها و این می تواند اصلاح شود. هیچ کشوری نمی تواند توقف خرید از دیگری و فرض کنیم که وجود خواهد داشت نه یک واکنش از کشور دیگر است.

چین قدرتمند است چرا که جهان شروع به خرید محصولات خود را با قرار دادن پول در دست شهروندان چینی در نتیجه تأمین انرژی خود به خود اقتصاد است. اگر کارخانه جهان توقف فروش محصولات خود تاثیر در این کشور روشن است و واضح.

رئیس جمهور چین خواسته است تا کشور خود “را به روانی و مواد آماده سازی برای تغییرات در محیط خارجی است که در گذشته یک دوره نسبتا طولانی از زمان است.”

این می تواند معنی است که چین خواهد شد تهاجمی تر و مقابله با چالش های خود را با مقابله به مثل به جای آشتی و همکاری است.

اتحاد چین رو با خود اعتیاد به مواد مخدره از داشتن یک اقتصاد بزرگ (که آهسته) از داشتن یک بزرگ به خوبی تغذیه و راضی ارتش (که می تواند تمایلی به مبارزه) و یک رهبر شکست ناپذیر (که می تواند در مواجهه با چالش های جدی از درون)?

فقط زمان خواهد شد بگویید.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>