ما در حال آماده کردن خود برای ورود به مرحله بعدی بحران و مبارزه با فرآورده های آن است. در حالی که مردم را با نقشه راه رهبر وجود خواهد داشت مقدار زیادی باید انجام شود فراتر از نقشه راه مهار این بیماری همه گیر. ما تا کنون انجام شده است خیلی خوب داده شده وضعیت ما قابلیت ها و محدودیت ها. آمار و ارقام اما موجی راه خود را با بسیاری از تفاسیر از آن در حال وزش در مواجهه با اقدامات انجام شده به طوری که ایجاد احساس ارقام از کسانی که آلوده شده اند ممکن است در منطقه هشت بوردو به علاوه. داشتن متقاعد شده از این نیز ما در حال از دست دادن مردم ما هر روز و عفونت بیش از حد در این مایه سرعت. سریع تست تجهیزات برنامه ریزی شده به ما رسیده در هفته گذشته هنوز زمانی را که می توانست شتاب, تست, تشخیص و درمان کسانی که نیاز به آن است. در این میان بسیاری از کشورها در حال حاضر به تمدید مستند در انتظار تصمیم از مرکز است که همچنین ممکن است پا همان خط حداقل برای زمان حال.

اما مهم تر از عوامل ممکن است بسیار خوب متفاوت تر از گذشته مستند و تمرکز بیش از حد ممکن است لازم باشد در بسیاری از جهات مختلف توجه بسیاری به همان اندازه مهم دیگر مسائل درگیر است. ما باید در ذهن کاملا واضح است که جنگ با Covid است برای رفتن به یک طول کشیده نبرد و ما باید خودمان را خوش شانس است اگر ما قادر به خلاص شدن از شر آن در چند سال پایین خط.

اولا به عنوان نخست وزیر, احساس, اخلاق در حال حاضر ممکن است ‘Jaan با جهان’ بیش از حد. در واقع زندگی نیز به طور جدی وابسته به امرار معاش و دولت قرار است به منظور تسهیل این بیش از حد. هر روز مشاهده می کنیم مردم ما قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر برای امرار معاش خود را – می شود آن را ورود به تخلیه سوراخ بالا رفتن از دیوار multistoried ساختمان غرقه شدن در تولید و پردازش خطرناک محصولات – عمدتا بدون هر گونه امنیت چرخ دنده ها. وجود تصادفات منجر به مرگ در این فعالیت ها و هنوز هم آنها را بدون هر گونه اصلاحات آنچه روزمره رفتن را از طریق همان خطرناک راه امرار معاش.

ثانیا سازمان های اجرای قانون به ویژه پلیس نمی تواند به طور دائم مستقر به نگه داشتن مردم در خانه ها و در ادامه به اطمینان حاصل شود که آنها نمی آیند. این سازمان به معنای بسیار بیشتر بزرگتر وظایف و هر چه زودتر آنها را از چپ به انجام شغل خود را بهتر است. این قابل اجتناب فشار بر دولت است و نه مطلوب برای دوره طولانی تر است. البته آنها باید وجود داشته باشد برای ادامه به ما کمک کند.

ثالثا ما باید یاد بگیرند به زندگی با این بیماری همه گیر برای مدتی در حال حاضر بدون کمک از دولت است. ما را عادت به بیرون رفتن تنها در فوریت و با اقدامات احتیاطی مناسب. در حال حاضر قرار است ما را به یاد گرفتیم درس است و ما باید تمرین آنها را برای مدتی در حال حاضر. در غیر این صورت نیز ما نیاز به محافظت از خودمان را از بسیاری از بیماری های دیگر و تاسف eventualities بیش از حد.

چهارم, اجازه دهید ما برای جلوگیری از بودن در حالت وحشت حتی در مواجهه با شایعات بی اساس و دروغ. آگاه تر میان ما هستند باید بیشتر از دادن آگاهی به شهروندان – به ویژه کمتر-awares و نه awares. که در حال رفتن به ایجاد یک تفاوت بزرگ.

Fifthly اجازه دهید ما یادگیری به عنوان آنجا که می توانیم و تا آنجا که ممکن است. ما باید به یاد بگیرند که بیشتر تعاونی به مردم ما بیشتر از ما بوده است. ما باید برای باز کردن بیشتر به خارج بیشتر است. به کمک برخی از کمک های همیشه لازم است از همه ما برای بسیاری از ما است. بودن در خانه به این معنا نیست که به خود تنها. این همچنین به معنای تسهیل دیگران با آنچه که آنها ممکن است نیاز دارد و آنچه که ما ممکن است مقدار زیادی از.

مهمتر از همه ما شناخته شده است به خدا اعتقاد به خدا ترس و خدا دوست داشتن مردم است. همه خدایان را آموزش ما از با هم بودن و همدلی است. این زمان به پایبندی به خدایان ما و موعظه. ما پیچ خورده و دستکاری خدایان ما بیش از حد و شاید این زمان واقعی به واقعا در خط با ما راه خدایان می خواستند ما را به بر.

سیاستمداران باید اجتناب از بازی سیاست برای برخی از زمان است و باید به دنبال ‘Rashtra دارما” فراتر از خود انتشار است. اجازه احزاب سیاسی اتخاذ جویانه در راه کمک به دولت بیرون آمدن از این بحران همه ما به. ما باید زمان کافی برای مطالعه و تجزیه و تحلیل و انتقاد از دولت اگر آن را سزاوار ، در غیر این صورت نیز ملی انتخابات بیش از حد و اینکه دولت نمی خواهد هر چیزی هزینه جانبی برای هر یک از احزاب سیاسی.

در تاریکی از بحران وجود دارد قابل مشاهده روشن سلیمان تعالی – چند دولت govts قابل توجه Odisha و بسیاری از کارمندان پلیس رسمی و شرکت شهروندان انجام داده اند بسیار خوب و تعالی خود باید به رسمیت شناخته شود و تکرار. آنها نمونه برجسته از مردم ساخت سیستم ما نه تنها کار به سادگی و محتاطانه اما ما احساس افتخار از سیستم ما. ما بیش از حد اغلب به انتقاد از سیستم ما و اجازه دهید عالی لحظات رفتن تا حد زیادی ناشناخته. اجازه دهید ما هم آوازی در کف ما مردم اختصاص داده شده از هسته ای از قلب ما.

اجازه دهید ما متوجه است که دولت بیش از حد است که در عبور از جاده ها و همچنین به آمده تا دیده انجام عدالت به آن چند tasking البته حفاظت از این مردم که مهم ترین است. تنها ممکن است ما را یا mar تلاش دولت ما. ما به خوبی می تواند سبکبار کردن دولت ما از چیزهایی که ما خودمان را به خوبی قادر به انجام است. اجازه دهید ما می آیند تا توان یکپارچه و ارائه نقاط قوت ما نزد خودمان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو