برای سالت لیک تریبون کارکنان چند هفته گذشته شده است زمین بسیار مخربی.

مدت کوتاهی پس از آنها شروع به کار در خانه با توجه به coronavirus زلزله آمار ارائه دفاتر خود را غیرقابل سکونت. “این زمانی است که کار ما بسیار مهم است – مطمئن شوید که مردم باید منابع قابل اعتماد از اطلاعات به طوری که آنها می تواند در تصمیم گیری های مهم در مورد مسائل ایمنی می گوید:” ویرایشگر جنیفر نپر-پیرس.

در یک زمان که در معرض خطرات ناشی از اطلاعات غلط محلی نگاری با یک تزریق از حسن نیت. اما در میان ناگهانی کمبود تبلیغات و رویداد درآمد بسیاری از رسانه ها شده اند مجبور به اخراج کارکنان, کاهش پرداخت, کاهش انتشار برنامه و یا تعطیل. اگر وجود دارد یک حرکت صعودی همان بحران است که بشدت تست خود ظرفیت و منابع نیز تأکید بر ارزش خدمات ارائه می کنند. و آن را می تواند کمک به بازگرداندن ایمان در رسانه ها.

“من بر این باور بودند که شماره 1 کار مطبوعات در این کشور است به دست آوردن مجدد اعتماد مردم آمریکا می گوید:” Les Zaitz یک روزنامه نگار برنده جایزه. “اگر ما آن را از طریق این باعث می شود ما حتی محکم تر از یک بخشی از جامعه ما را نسبت به همیشه قبل شده است.”

در روز بی پروا ضد جنگ ویتنام تظاهرات رو به رشد جنبش زنان و ریچارد نیکسون رفت و برگشت از 49 متحده در سال 1972 انتخاب مجدد جف vonKaenel رفت و خانه به فروش فولر براش. همسر آینده خود را, دبورا ردموند زندگی در ماشین خود را.

ایده برای صرفه جویی به اندازه کافی به طوری که آنها می تواند استطاعت به کار برای جایگزین جدید بارگیری در این هفته در سانتا باربارا. به زودی ragtag انتشار کردم محلی منطقه وکیل تحت تعقیب در آورده و جدید قایق از مردم به شورای شهر از طریق خود را تایید. در 46 سال از انتشار alt هفته نامه آقای vonKaenel و همسر خود را هرگز از دست رفته یک موضوع واحد.

تا این ماه است.

زمانی که coronavirus تعطیل کردن کسب و کار محلی و تبلیغات به طور ناگهانی خشک خود را برای اخبار و مقالات نقد و بررسی در رنو نوادا; ساکرامنتو; و چیکو کالیفرنیا. آنها در حال حاضر مرتهن خانه های خود را در اوایل این سال به نگه داشتن چیزهایی که تا ذخایر خود را اساسا از بین رفته اند.

و پس از دستیابی به گردش نرخ به اندازه شش برابر که از سنتی مقاله در همان شهرستانها و خوانندگان به مراتب فراتر از آن است که آنها مجبور به تعطیل – حداقل به طور موقت.

[یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.]

“ما در آغاز این مقاله با پول بنابراین ما در خوب بدانند که چگونه به انجام همه چیز را با منابع کمی می گوید:” آقای vonKaenel که رسیدن به سازمان های مختلف به امید pivoting به یک مدل جدید اقتصادی است که شامل سازمان های غیر انتفاعی و یا خواننده پشتیبانی مانند $100 بررسی کنید که یک خواننده تضعیف تحت چیکو اخبار و نقد و بررسی درب با یک دست نوشته توجه داشته باشید التماس آنها را به ماندن آنلاین. هنوز ناشر می گوید: “من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به آسان به یک ققنوس لحظه ای که وجود دارد بیکاری گسترده.”

در زمان بحران است که در معرض عمیق کسری از اعتماد در دموکراسی آمریکایی و خطرات ناشی از اطلاعات غلط محلی نگاری با یک تزریق از حسن نیت – از جمله از طریق اشتراک و کمک های مالی. اما آن را اغلب به اندازه کافی به را تشکیل می دهند به صورت ناگهانی کمبود تبلیغات و رویداد درآمد. بسیاری از رسانه ها شده اند مجبور به اخراج کارکنان, کاهش پرداخت, کاهش انتشار برنامه و یا تعطیل در دسترس نباشد.

اگر وجود دارد یک حرکت صعودی برای روزنامه نگاری محلی, اما, آن است که همان بحران است که بشدت تست خود ظرفیت و منابع نیز تأکید ارزش خدماتی که ارائه هر دو در داخل و خارج اتاق خبر. بنابراین حتی به عنوان بحران موجود را تشدید مشکلات مالی آن را نیز می تواند سرعت بخشیدن به مدل های جدید برای پایدار روزنامه نگاری است که نشان داده اند نتایج امیدوار کننده در سال های اخیر است. (نگاه کنید به نوار زیر کلیک کنید.)

“من نگران هستم که [بحران] می تواند از بین بردن تمام است که پیشرفت. اما من فکر می کنم وجود دارد همچنین یک نشانه امیدوار است که بخش بشردوستانه دیدن است که قابل اعتماد اخبار محلی ضروری است به یک جامعه سالم” – کاملا به معنای واقعی کلمه می گوید: Steven Waldman از بنیانگذاران گزارش برای امریکا که در اعزام خبرنگاران به رسانه های محلی در سراسر کشور است. “در صورتی که منجر به تغییر در چگونه انسان دوستی می بیند رسانه های محلی پس از آن خواهد بود که در دراز مدت مثبت توسعه است.”

بحران کنونی نیز می تواند کمک به بازگرداندن ایمان در رسانه ها است که دچار میان تعمیق قطب بندی سیاسی.

“من بر این باور بودند که شماره 1 کار مطبوعات در این کشور است به دست آوردن مجدد اعتماد مردم آمریکا می گوید:” Les Zaitz برنده جایزه روزنامه نگار تحقیقی که چرخش از Malheur شرکت در روستایی اورگان موفق بوده که تحویل محلی رفته از مواد غذایی-سبد خرید تور از شهر به 100 مایل رفت و برگشت از شهرستان. “اگر ما آن را از طریق این باعث می شود ما حتی محکم تر از یک بخشی از جامعه ما را نسبت به همیشه قبل شده است.”

همه گیر پس از زلزله

برای سالت لیک تریبون ویرایشگر جنیفر نپر-Pearce, چند هفته گذشته شده است زمین بسیار مخربی.

مدت کوتاهی پس از کارکنان خود شروع به کار در خانه, یک زلزله, Salt Lake City, ارائه دفاتر خود را غیرقابل سکونت. شایعات شروع به گردش در رسانه های اجتماعی که از دیگری بزرگتر زلزله خواهد اعتصاب در ساعت.

“نقش ما این است … به مقامات در تلفن و در ضبط و شوت کردن کسانی که شایعات می گوید:” خانم نپر-پیرس. “این زمانی است که کار ما بسیار مهم است – مطمئن شوید که مردم باید منابع قابل اعتماد از اطلاعات به طوری که آنها می تواند در تصمیم گیری های مهم در مورد مسائل ایمنی است.”

“اگر شما از شنیدن سگ من متاسفم که در مورد” او می افزاید: به عنوان شل پیام دینگ در پس زمینه.

حتی به عنوان ویراستاران ارشد حقه بازی حیوانات خانگی و بچه ها اغلب در خواب کوچک آنها می گویند ماموریت خود را نگه می دارد آنها را به رفتن. اطلاعات غلط در یک زمان مثل این که می گویند می تواند یک موضوع از زندگی یا مرگ.

سالت لیک تریبون آن coronavirus پوشش رایگان به عنوان خدمات عمومی و در عین حال آن را دیده می شود قابل چشم انداز مثبت در خوانندگان و اشتراک سالانه. رسانه های دیگر در سراسر کشور در حال دیدن یک پدیده ای مشابه با افزایش ترافیک به اندازه 10 برابر مشترکین جدید ثبت نام در ثبت رای و خوانندگان ارسال ناخواسته کمک های مالی. یک اهدا کننده را ارائه کرده است نوادا مستقل به $100,000 در تطبیق بدهد. در عین حال برای بسیاری از آن را تقریبا به اندازه کافی برای جبران تبلیغات ضرر و زیان است.

بسیاری از روزنامه ها و به خصوص رسانه های محلی بودند و در حال حاضر عامل در باریکترین حاشیه پس از سال ها از کاهش بودجه و کاهش کارکنان. از سال 2008 تا 2018 تعداد اتاق خبر, کارکنان, کاهش تقریبا نیمی. بحران کنونی است تشدید مالی آن گونه است.

“ما در حال برخورد با مشکلات مشابه در استروئیدها می گوید:” مری لو Nemanic نویسنده فقط-منتشر شد “روزنامه مترو در عصر چند رسانه ای روزنامه نگاری” است که ردیابی پنج اتاق های خبر بیش از شش سال است. “بیش از سال است که من آنها را مطالعه شد واقعا غم انگیز را ببینید که چگونه کارکنان از سه نفر از پنج مقاله کاهش یافت به استخوان لخت” او می گوید: سرزنش “سود شرکت ها.”

گسترده عصری روستایی امریکا تبدیل شده اند “اخبار بیابان” در حالی که در مناطق حومه شهرها دیده می شود کاهش پوشش از مترو مقالات. را Falls Church, Virginia است که کمتر از هفت مایل از واشنگتن ، اما به ندرت می شود پوشش در واشنگتن پست. بنابراین Falls Church News-Press اساسا تنها بازی در شهر می گوید: سردبیر جودی همراهان که یکی از سه وقت سرمقاله کارکنان تبدیل کردن به عنوان بسیاری از اصلی داستان یک روز به عنوان آنها معمولا انتشار در یک هفته – و همچنین به عنوان یک لیست به روز شده ها و رستوران ها باز را خارج و تحویل.

“ما خیلی خوش شانس چهارم و مستغلات در وظیفه در شهر ما!” نوشت: رئیس سابق شورای شهر و عضو بازنشسته روزنامه نگار Phil Duncan 35 سال ساکن این شهر در Facebook داشته باشید.

“این چنین یک داستان بزرگ”

در سال 2018 به عنوان عظیم اردوگاه آتش خروشان از طریق بهشت, کالیفرنیا,, ملیسا, Daugherty رهبری به تپه که در آن او تا به حال بدست او شروع به ضرب و شتم یک خبرنگار سال قبل است. این صحنه بودند ویرانگر است. دو کارکنان در چیکو اخبار و نقد و بررسی که در آن او در حال حاضر به عنوان سردبیر از دست داده بود به خانه های خود. دیگران ممنوع شد از بازگشت به خانه برای یک زمان. در عین حال آنها انداخت قلب و روح به داستان.

پس از نیویورک تایمز و تلویزیون ایستگاه های بسته بندی شده بود و رفته خانه آنها کشف آلودگی در آب به عنوان یک نتیجه غیر منتظره ای سریع داغ آتش – هنوز برخی از آب محلی مقامات گفتن ساکنان آب سالم برای نوشیدن بود. آنها درخواست سوابق و وضعیت آب هیئت مدیره تا به حال نکردن برای ماه اطلاعات مربوط به میزان قابل توجهی افزایش خطرات ناشی از سرطان از نوشیدن آب محلی که در حال حاضر شامل افزايش سطح بنزن.

“هیچ کس این کار را انجام دادند و ما مثل, ‘چرا هر کسی انجام می شود؟” به یاد می آورد خانم Daugherty. “و سپس بعد از ما آن را انجام داد, ما, مانند, ‘این چنین بزرگ داستان چرا هر کس دیگری برداشت تا در این مورد؟'”

در اخیر بعد از ظهر خانم Daugherty – یکی از کارکنان آقای vonKaenel تا به حال به غیر روحانی کردن – رفت و به چیکو اخبار و نقد و بررسی را توقیف دفاتر و 100 دلار چک از خواننده التماس آنها را به حداقل ماندن آنلاین.

مقاله وعده داده شده یک خبرنگار از آقای Waldman گزارش امریکا, سپاه, و او تا به حال امن تطبیق بودجه مورد نیاز از یک جامعه محلی پایه و اساس است. در حال حاضر او در تلاش برای پیدا کردن یک راه به راه اندازی مجدد عملیات قبل از از دست دادن است که خبرنگار.

“من باید همه چیز را حرکت واقعا سریع در اینجا – در زمان خود به عنوان یک داوطلب در اصل” او می گوید و اشاره کرد که بیمه بهداشت و درمان اجرا می شود در پایان ماه.

“من فوق العاده سرمایه گذاری و افرادی از جامعه هستند که واقعا به دنبال من برای پاسخ” می افزاید: خانم Daugherty. “من فقط فکر می کنم در مورد عواقب ناشی از نداشتن یک روزنامه است که به آنچه که ما انجام دهد. این امر می تواند ویرانگر به جامعه است.”

[یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.]

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو