Sangita Iyer است National Geographic explorer و بنیانگذار صدای فیل آسیایی جامعه است. او برنده جایزه مستند ‘خدایان در قید’ نشان داد سمت تاریک از کرالا پر زرق و برق معبد جشن که بهره برداری از فیل ها برای سود. او به Tulika ای در مورد اینکه چرا فیل ها مهم هستند برای حفظ تعادل در اکوسیستم:

چگونه ‘خدایان در قید’ اتفاق می افتد ؟

دین به ما می آموزد به مهربان نسبت به دیگر موجودات زنده اما ما نمی بینیم که در هر یک از جشنواره های مذهبی. استفاده از فیل ها در معبد آنها می گویند ادای احترام به شیوه های فرهنگی قدمت 300 سال است. اگر آنها می گویند آن است که “باور فرهنگی” پس چرا آنها شارژ پول ؟ این اتفاق می افتد در کرالا در خاص است که 500 اسیر فیل ها. و همین دلیل است که من احساس نیاز به افشای حقیقت و این که چگونه خدایان در قید’ آمد.

در سال 2012 وقتی که من تعداد بازدید کرالا من گرفته شد به معابد شاهد وضعیت فیل. خون تراوش از مچ پا خود را گسترده تومور در آنها هیپ بسیاری از آنها را کور و بسیاری تا به حال اشک جریان پایین چهره خود درد. من جمع شده بودند حدود 25 ساعت فیلم.

رسانه ها همچنین دارای برخی از مسئولیت آن نقش مهمی در تشکیل نظرات مردم است. ما نیاز به آگاهی جمعی.

چگونه خوب بودن از فیل ها بر حیات وحش و انسان ؟

فیل به این سیاره آمد 2 میلیارد سال پیش انسان ها تنها شده اند در اینجا 2,00,000 یا 3,00,000 سال است. فیل ها بسیار نفس زندگی است. آنها تنها دو شغل به خوردن و پو. آنها سرگردان در سراسر جنگل 16-18 ساعت در روز می خورند و سپس پو و کود دانه می باشد. زمانی که آنها راه رفتن در اطراف آنها پراکنده کردن دانه در سرگین و این دانه تبدیل به درختان.

حدود 40-80 درصد از دانه که فیل ها رها جوانه زده. فیل ها در حال ضروری در شرایط ساده. اگر آنها وجود ندارد و سپس اکوسیستم جنگل به طور کامل سقوط.

چگونه ما تعادل افزایش جمعیت انسانی با حفاظت از فیل ها ؟

فیل ها در حال از دست دادن زیستگاه خود از آنجا که بیشتر و بیشتر مردم در حال تجاوز به زیستگاه خود. و با توسعه کل جنگل های در حال تکه تکه. از طریق جنگل آنها در حال ایجاد راه آهن و بزرگراه ملی کاملا بدون توجه به این حیوانات شده اند که زندگی می کنند وجود دارد برای میلیون.

بنابراین جنگل را تبدیل به جنگل تکه و در این تکه فیل ها تنها می توانند از خوردن خیلی از آنها وجود دارد را به حرکت به یکی دیگر از جنگل. اما به منظور به حرکت بیش از آنها ممکن است گاهی اوقات عبور مسیر راه آهن است که ساخته شده در خود را مهاجر مسیر و از آنجا که فیل را از جمله مهم خاطرات خود را در مسیر ریشه دوانده در ذهن خود. شما نمی توانید بگویید فیل ها چگونه به تصویب ما تنها می تواند به تغییر رفتار ما. این یک مشکل بزرگ در غرب بنگال ما در حال کار با جنگل اداره به آدرس.

همه گروه ها باید با هم کار کنند. راه آهن و حمل و نقل جاده توسعه شهری بخش جنگل اداره – همه آنها را به گرد هم می آیند و این آدرس های دسته جمعی.

چقدر ما رسیده در حفاظت از این گونه در معرض خطر?

که دور نیست – به دلیل نقاط ضعف قانونی و عدم دقیق enforcements و فساد است. خارج از حدود 40000 فیل آسیایی در تمام جهان 29,000 در هند هستند. مشکل این است که آنها انسان است تجاوز. وجود دارد یک گزارش اخیر منتشر شده توسط حیات وحش اعتماد از هند که در آن راهرو اعداد را از افزایش 86 در سال 2005 به 101 در سال 2015. راهروها عبور که در آن فیل راه رفتن از یک جنگل پچ دیگر. این دالان ندارد و حقوقی حرمت و حمایت نمی کنند. پس چه اتفاقی می افتد این است که حتی اگر وجود دارد این دالان انسان دست درازی این فضاها و ایجاد خود را حل و فصل و زمانی که فیل مسیر پیاده روی که آنها استفاده می شود به راه رفتن بدیهی است که آنها روبرو می شوند انسان و انسان-فیل درگیری رخ می دهد. و آن است که همیشه فیل است که مقصر است.

اما یک چیز است که نگه می دارد فیل هندی هنوز هم محافظت شده است احترام در قلب روستاییان.

چه شده است تاثیر استرالیا bushfires در دنیای حیوانات?

بیش از یک میلیارد حیات وحش را نابود شده است و حدود 30 انسان کشته شدند و بسیار آسیب دیده. با وجود این, نخست وزیر استرالیا حاضر به توقف نفت یارانه. سیاستمداران پس از تثبیت در تنها یک چیز – توسعه است. اما که باید متعادل با حفاظت و که اتفاق می افتد نیست.

دکارتی جهان در نظر طبیعت به عنوان یک ماشین اما حیات وحش احساسات است. همه در اطراف جهان طبیعی چه می بینید همزیستی. آن است که بقای ترین تعاونی. یک درخت به خودی خود یک اکوسیستم کل شما باید, باکتری, میکروب – شما باید همه چیز را.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im