آجیل و پیچ و یکپارچگی در انتخابات آمریکا

آب و هوای گرم از انتخابات سال وارد, ایالات متحده بدون معمول تب و تاب دموکراسی است. تور اتوبوس تظاهرات و طناب خطوط تمام در خود نگه دارد. حزب نامزدی در شک هستند. که ممکن است خبر خوش برای برخی از. نظر سنجی در سال های اخیر نشان داده اند که دو سوم از رای دهندگان فکر می کنم در انتخابات به مراتب بیش از حد طولانی است. اولین نامزد وارد جریان انتخابات ریاست جمهوری 1,194 روز قبل از روز انتخابات – دو بار به عنوان اوایل به عنوان اولین نامزد چهار سال پیش. در ژاپن مبارزات محدود توسط قانون برای 12 ماه.

این بیماری همه گیر را اختلال عادی کمپین فعالیت بیشتر تیز حزبی تنور مسابقه است. همچنین نگرانی در مورد صداقت از انتخابات ماه نوامبر. یک بار عادی و سالم برخوردهای بین نامزدها و رای دهندگان بازی کردن در شور و جذابیت طنز و gaffes اند راه به اغراق آمیز barbs در رسانه های اجتماعی و تبلیغات سیاسی. چشم انداز پست الکترونیکی-در رای گیری گفته می شود جمهوری خواهان و دموکرات ها در واشنگتن حتی به عنوان برخی از فرمانداران از هر دو طرف آن را در آغوش.

در زیر همه که coronavirus بحران تأکید انعطاف پذیری بسیاری از دموکراسی در زمانی که ایده آل از خود دولت به نظر می رسد متزلزل در سراسر جهان است.

یک گزارش منتشر شده توسط دانشگاه کمبریج در ماه ژانویه بر اساس 3,500 کشور نظرسنجی از سال 1973 تا به امروز یافت می شود که محبوب نارضایتی دموکراسی رسیده بود بالا جهانی با شروع سال 2020 به خصوص در توسعه دموکراسی. سپس همه گیر آمار و متضاد واکنش های دولت را برجسته همان عوامل که تحت تاثیر قرار چگونه مردم را نمایش دموکراسی است. کمبریج گزارش یافت عمومی بالا با رضايت نهادهای سیاسی هستند که شفاف و پاسخگو و عاری از فساد در طول یک دوره شوک.

در اروپا و سوئیس و دانمارک و هلند به ایستادگی کردن. لیست گسترش به بسیاری آسیایی, دموکراسی که دیدم قوی اعتماد به نفس عمومی در چگونه دولت در پاسخ به COVID-19. این کشورها ملاقات همه گیر با ظرفیت نهادی علم شفافیت و شفقت است. عامل کلیدی می نویسد: محقق فرانسیس فوکویاما در اقیانوس اطلس است که “آیا شهروندان اعتماد خود را به رهبران و اینکه آیا این رهبران ریاست صالح و موثر دولت است.”

آن درس نباید از دست داد در آمریکا در طول مبارزات انتخاباتی به شکل چالش COVID-19. اخیر پیو نظرسنجی نشان می دهد که نزدیک به 3 از 4 رای دهندگان احساس می کنند که اعتماد کم در دولت و در یک دیگر – باعث می شود آن را سخت تر برای حل فوری مشکلات عمومی.

حتی بدون معمول مراسم مبارزه با 2020 انتخابات هنوز هم فراهم می کند ضروری فرصت به تأیید ابزار است که تقویت دموکراسی آمریکایی و درمان بهداشت عمومی بحران. انتخابات چگونه برگزار می شود ممکن است به عنوان مهم به عنوان کسی که برنده است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>