تعداد بازی در هند است که هیچ کس می تواند هر گونه حس

در هند ما در حال برخورد با یک وضعیت عجیب و غریب در حال حاضر — ما به نظر می رسد داشتن یک مشکل عمده با شماره! که تعداد شهروندان قرار به اعتماد ؟ ما می دانیم که اعداد ما نمی توانیم اعتماد رسمی ، که مورد آنهایی که ما را به طور جدی است که آیا ما دور که ما کاملا نادیده گرفتن ؟

آن آغاز شده و با Rs 20 lakh کرور بسته محرک است که هیچ کس می تواند درک عمق حداقل از همه ما وزیر دارایی که نگاه سر در گم هر وقت او خواسته شده بود که به استادانه درست شده در شکل. نخست وزیر در زمان مورد علاقه خود را و موقعیت در موقعیت های روی حیله و تزویر — او قرار داده شده یک انگشت خود را در دهان خود و تغییر موضوع. به زودی همه ما این موضوع را تغییر داد بیش از حد. چه نقطه در کوبیدن در مورد بسته زمانی که یکی نمی تواند قرار دادن سر خود را در اطراف فصل مجموع ؟ آن است که صرفا اسمی? کسی تا به حال آن را دیده ؟ شمارش یادداشتهای ؟

این تعداد بازی در پایان از آن همه است. من اعتراف من به شدت با شماره-به چالش کشیده و به سختی می توانید اضافه کردن 2+2. اما حتی با من بسیار محدود درک بیش ضرب و تقسیم را من می توانم بگویم که sarkari اعداد را اضافه کنید تا. با این دولت, اعداد, به نظر می رسد برای مطرح کردن یک چالش بزرگ است. که بدان معنی است که یکی از دو چیز — FM و سازمان بنادر و دریانوردی احتمالا به اعتقاد ما (بله 1.3 میلیارد دلار از ما) همه duds وقتی که می آید به حساب ساده و یا که آنها باهوش هستند به نصف. سرخپوستان شناخته شده به اکسل در ریاضی — Gujaratis و جنوبی, سرخپوستان در خاص است. شاید راه خود را از عدد خرد متفاوت از هر کس دیگری ؟

در حال حاضر ما در حال چپ خاراندن سر ما در تلاش برای ایجاد حس از بسیاری از شکاف. اکثر سرخپوستان درک یکی از جنبه های مهم زندگی, حتی اگر آنها نمی بصری ریاضیدانان مانند Srinivasa Ramanujan یا “انسان کامپیوتر’ مانند Shakuntala Devi. این مرد در خیابان است گفت: “فراموش ساختگی آمار دولت, من فقط در یک چیز علاقه مند — چرا هیچ پول در جیب من?” هیچ کس پول bro. اما قیمت طلا را عبور 50,000 تومان برای 10 gm این هفته! کسی جایی باید خرید سونا-chandi درست است ؟ نسل من را به یاد بیاورید خرید کل عروسی جواهرات و اشیای قیمتی در طلا برای 50,000 تومان — چه شد خوش به نام “طلا مجموعه’. در طول همان هفته به این اخبار تکان دهنده آمار عناوین ما نیز بخوانید درباره GVK گروه بودن رزرو برای انحراف مسیر تومان 705 کرور. بمبئی دیدنی T2 ترمینال باز در سال 2014 پس از توافق امضا شد و در سال 2006. آن را ساخته شده به ترویج و توسط همان گروه. ممکن است که هیچ کس آگاه بود jiggery-pokery رفتن خیلی پرهیاهو و این همه در حالی که? یا ناگهانی سرکوب نشان می دهد چیز دیگری است ؟ وجود ندارد, تازه, مناقصه های پورنو برای ساخت و توسعه فرودگاه در سراسر هند ؟ این بدان معنا است که بازیکنان جدید ماهیگیری برای این چند دلار قرارداد دریافت خواهد شد اولویت ؟ و همه این بازیکنان جدید به طور کامل حلال در معاملات کسب و کار? کسی را برای رفتن به یک مقدار زیادی از پول!

ما موضوع را با اعداد فراتر از پول است. ما نمی توانیم به نظر می رسد به دقت محاسبه مناطق زمین به عنوان مثال: که خصمانه کشور برداشت چقدر زمین که به حق متعلق به ما — که نوع از چیزی. ما هنوز نمی دانیم که چگونه بسیاری از افراد درگیر در Ladakh بن بست و یا اینکه آیا چنین بن بست صورت گرفت و در همه! نخست وزیر گفت: در تلویزیون ملی که هیچ کس نفوذ به خاک ما و ما نمی مزاحم شدن به کسی. خوب Sirji اگر شما اصرار دارند. ما را ساخته اند آن را به یک عادت برای ضربه ‘حذف’ هنگامی که ما نمی مانند شماره خاصی — که آیا آن را تلفات در مرزهای ما و یا از قربانیان این بیماری همه گیر. بله ما قادر به شمارش bodybags زیرا کسانی که نمی تواند پنهان بماند. برای بقیه مثل تعداد Covid موارد و یا تعداد زیادی از مردم در حال مبارزه برای زندگی خود را حدس می زنم این است که به عنوان خوب به عنوان معدن. اما نگران نباشید, نگاهی به تمام کسانی که رنگارنگ نمودار و ذهن ترا درهم میشکنند گرافیک… سعی کنید و کشف. تمام حدس ها به همان اندازه معتبر.

در بمبئی بوده ایم دستکاری با اطلاعات دیگری که بسیار گیج کننده — جریمه بودن تحمیل راست و چپ در رانندگان و دو چرخ صاحبان ايميل مستند قوانین — که تغییر هر چند ساعت. از 6000 خودرو بودن توقیف را در یک روز به جریمه بین 5,000 تومان و 20 ، 000 تومان در تحمیل کاملا خودسرانه مد ما فقیرانه اول پرداخت و اعتراض بعد. ایضا برای فصل صورتحساب برق. آنچه ما با اطمینان می دانیم این است که ما وزیر و همسرش سوار به Pandharpur فاصله 358km به دنبال Vithoba نعمت در Ashadi Ekadashi روز. اظهار داشت: هدف از سفر او به دعا برای Covid معجزه است. خوب با توجه به Uddhav Thackeray تشکیل یک دولت در ماهاراشترا فقط با 56 MLAs او در حال رفتن به نیاز به یک معجزه به ادامه کار خود را. مردم را از جیبش خود ماشین حساب به کار کردن خرما برای خروج از برنامه. نه این که جایگزین بهتر است. سیاست همواره یک بازی کثیف اعداد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de