با وجود شهرت خود را به عنوان یک گود منطقه Mahoning دره اوهایو شرقی مشتاق به تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان ولتاژ دره یک hub برای ایالات متحده در صنعت خودرو الکتریکی. یک باتری گیاهی در راه است و lore city Motors است راه اندازی خواهد شد که ساخت تمام برقی کامیون وانت در سابق جنرال موتورز کارخانه.

اما یک شکاف در حمایت از دولت را تهدید می کند شتاب. اکثر کشورهای در حال راه پشت کالیفرنیا در اجرای از ایستگاه های شارژ. و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بعد از nixing گسترش وسیله نقلیه الکتریکی (EV) اعتبار مالیاتی می خواهد برای کشتن یک برنامه وام است که می تواند به نفع lore city Motors.

آن چیزهایی که در یک زمان هنگامی که EV صنعت مسابقه به قیمت آن شکاف سنتی با اتومبیل های بنزینی. تنها 1.4 درصد از تازگی به فروش می رسد ایالات متحده در وسایل نقلیه به طور کامل الکتریکی است. و در تولید طرف خودروسازان در آسیا و اروپا در حال رقابت برای رهبری است.

“ما به خوبی تاسیس تاریخ چگونه شما می توانید این رونق-رکود هنگامی که شما ارائه مشوق و سپس آنها را برداشت و ارائه آنها را دوباره می گوید:” کریس Nelder از کوه های راکی موسسه. “قوام است آنچه شما نیاز دارید اگر شما می خواهید به طور پیوسته و به سرعت در حال رشد میباشد.”

Lore City, اوهایو

استیو می سوزد و می ایستد در کاورنو گیاه است که پس از نورد هزاران Chevy cars هر ماه و زمین, پیام مبارز امید: این زنگ کمربند منطقه خودرو اوج در واقع ممکن است در آینده است.

آقای برنز توسط مدیر عامل lore city Motors است که شروع به تبدیل این سابق جنرال موتورز کارخانه به یک کارخانه مونتاژ برقی کامیون وانت برای مشتریان تجاری و برای اولین بار در.

کارشناسان می گویند که وسیله نقلیه الکتریکی (EV) صنعت آینده ای روشن است. افزایش نگرانی در مورد تغییر آب و هوا به معنی برق است که به طور گسترده ای به عنوان اجتناب ناپذیر است. اما در زمان ولرم مصرف کننده تقاضا و کمتر فدرال یارانه هیچ کس نمی داند تا چه حد است که غول EV بازار است و کسی که آن را کنترل خواهد کرد و اینکه آیا یک اوهایو راه اندازی یک شات.

“ما نمی خواهیم فقط یک محصول ما می خواهیم به یک جنبش است. و آن را به یک جنبش” آقای برنز می گوید یک بازدید گروهی از خبرنگاران و رهبران منطقه ای. “ما کمی داوود و جالوت است.”

حتی برای شرکت های بزرگتر مانند جنرال موتورز و فورد و EV-متخصص تسلا وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که ایالات متحده خواهد بود یک رهبر در صنعت به عنوان رقیب در چین و جاهای دیگر نیز مسابقه را به برق اتومبیل ها و کامیون ها.

آقای برنز و دیگران در اینجا به این امید که این گوشه ای از اوهایو خواهد شد بخشی از یک پر جنب و جوش ایالات متحده میباشد. هنگامی که شناخته شده به عنوان جراحی دره Mahoning ولی در حال حاضر دارای یک باتری الکتریکی آزمایشگاه تست و رشد کسب و کار متمرکز بر انرژی است. جنرال موتورز و کره جنوبی LG Chem در حال ساخت یک باتری گیاه درست در کنار lore city Motors (هر چند باتری نخواهد بود سازگار با آن استقامت وانت). حامی دانشگاه دولتی است که ایجاد یک مرکز آموزشی برای دانش آموزان علاقه مند به همکاری برای راه اندازی.

رهبران محلی در حال حاضر در تلاش برای نام تجاری جدید تعریف منطقه به عنوان ولتاژ دره. و lore city برنامه ای برای ساخت 20,000 برقی کامیون در سال 2021 با هدف های آینده از 420,000 وسایل نقلیه در سال است.

اما این حرکت بستگی به حمایت دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عقب استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای و nixed کلیدی EV-مالیات اعتباری توسعه در اواخر سال گذشته. همچنین پیشنهاد بودجه که کشتن یک انرژی بخش برنامه وام که سوخت تسلا افزایش – که lore city Motors شده است چشم دوخته اند.

حتی به عنوان هزینه اتومبیل, باتری, کاهش یافته است, EVs هنوز هم هزینه بیشتری نسبت به بنزین-طراحی اتومبیل ها و کامیون ها به همین دلیل است که این صنعت نیاز به جزوه های دولت. استقامت است و انتظار می رود که هزینه $52,000 قبل از اعتبار مالیاتی.

“ما همه ایستاده در این مرحله به دلیل تسلا درست است ؟ اما آنچه راه اندازی تسلا بود گردن کلفت دولت وام می گوید:” آقای برنز که به استخدام چندین سابق تسلا مدیران.

“قوام است آنچه شما نیاز دارید”

متولد در پی بحران مالی 2008, EV اعتبار مالیاتی تسریع رشد این صنعت. تسلا و جنرال موتورز به تازگی با پیشی گرفتن از 200,000-فروش خودرو, نشانگر, که بدان معنی است که خود را EVs دیگر واجد شرایط برای اعتبار کامل. هر دو شرکت لابی ناکام برای بلند کردن کلاه در سال گذشته کنگره بودجه لایحه.

استیو Fecht/جنرال موتورز/AP

جنرال موتورز نورد طرح برای 13 جدید وسایل نقلیه الکتریکی در طول پنج سال آینده به refashion خود را به عنوان یک اینده شرکت با تکنولوژی به رقابت با تسلا. در اینجا نشان داده شده GM جدید پلت فرم مدولار و باتری سیستم Ultium نشان داده شده است در طراحی گنبد در جنرال موتورز فناوری پردیس مرکز در وارن میشیگان در تاریخ 4 مارس سال 2020 است.

“ما به خوبی تاسیس تاریخ چگونه شما می توانید این رونق-رکود هنگامی که شما ارائه مشوق و سپس آنها را برداشت و ارائه آنها را دوباره. سازگاری این چیزی است که شما نیاز دارید اگر شما می خواهید به طور پیوسته و به سرعت در حال رشد صنعت می گوید:” کریس Nelder که مدیریت Rocky Mountain موسسه EV-شبکه ابتکار.

چین نیز معرفی خودرو الکتریکی یارانه ها حدود یک دهه پیش. زمانی که دولت کمرنگ اعتبار آن در ماه ژوئیه گذشته, خرید و فروش کاهش یافت و در حال حاضر این کاهش در حال بازنگری شود.

مایک Carr از EV درایو ائتلاف یک صنعت گروه لابی گری می گوید: سیاست ایالات متحده نیز باید حمایت شده است. “بازار نیست ارزش صفر انتشار مزایای. آن را نمی کند ارزش مزایای آب و هوا. آن را نمی کند ارزش تمام مزایای اجتماعی که آورده شده توسط این وسایل نقلیه” او می گوید.

بالاتر برچسب قیمت یک نقص هر چند برخی از کارشناسان پیش بینی شکاف می تواند بسته در چند سال. مانع دیگری است که شارژ زیرساخت: در خارج از کالیفرنیا زیادی است که ساخته شده است. به عنوان یک نتیجه ایالات متحده EV بازار است که هنوز هم تنها 1.4 درصد از فروش خودرو جدید که در صدر 17 میلیون در سال 2019.

چگونه سابق جنرال موتورز کارگران احساس

شک و تردید در بالا هستند و حتی در میان محلی خودکار از کارگران که برای دهه ها ساخته شده است شورلت خودروی سواری در این جامعه 3200 نفر از مردم است. ایالات خودکار کارگران مخالف فروش این مجموعه است که کار نزدیک به 1500 نفر از کارگران به lore city Motors.

آقای برنز تعهدات اتحادیه گیاه و می گوید اولویت خود را به استخدام سابق جنرال موتورز کارگران در دستمزد رقابتی با خودرو دیگر گیاهان است. اما بسیاری از این کارگران یا انتقال و یا بازنشسته زمانی که جنرال موتورز بسته گیاه است.

“من خواهد بود علاقه مند در رفتن در آن وجود دارد و کار ؟ من شک از آن می گوید:” مت مورهد که مشغول به کار در lore city جنرال موتورز کارخانه از سال 1995. “من می تواند انجام این کار, اما فقط با همه چیز است که اتفاق افتاده است – به کار گرفته شد و از من دور و من قصد ندارم برای رفتن به عقب برای نیمی از حقوق و دستمزد.”

آقای مورهد تنها نیست. هر کس در منطقه می داند کسی که مشغول به کار در lore city گیاه. در یک اتحادیه هال یک مایل از کارخانه کارگران می گویند که آنها تنها می دانم که دو یا سه نفر از همکاران سابق که برای اعمال شغل در retooled گیاه.

در نهایت lore city Motors’ موفقیت ممکن است بستگی دارد که آیا رقبای مانند تسلا تصمیم گیری آینده آن نهفته است در آمریکا می گوید آقای یابند. اگر مونتاژ نهایی از وسایل نقلیه مهاجرت به چین یا اروپا تولید کنندگان به دنبال خواهد داشت و بدون فن آوری خود را, آن را سخت برای دیدن آینده ای روشن در اینجا برای یک برق hub.

“صنعت این است که در یک نقطه عطف [در ایالات متحده],” او می گوید. “ما در معرض خطر از دست دادن حرکت و در نتیجه سهم بازار به چین است.”

آقای برنز قصد دارد به استخدام 400 کارگر اواخر تابستان و تا سطح شیب دار از عملیات وجود دارد.

“این کارخانه می تواند به تولید بیشتر وسایل نقلیه از تسلا. آن را دو برابر اندازه. آن را بسیار توانایی است,” او می گوید در یک مصاحبه تلفنی. “من فکر می کنم میانه کارگران هستند که قادر به هر کسی در جهان در ساخت ماشین. ما فکر می کنم ما باید یک دستور عالی و تقاضا برای یک وسیله نقلیه شبیه به این. اما آن را به کار سخت است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im