مرحله بعدی خرده فروشی آخرالزمان: فروشگاه Reborn به عنوان E-Commerce انبارها

زمانی که Litisha توماس شنیده طریق شایعات آسیاب که توقیف سام باشگاه که در آن او می خواهم کار را برای 11 سال ممکن است بازگشایی در روستایی کارولینای شمالی هملت او بلافاصله شروع به پریدن کرد بر روی اینترنت کار هیئت مدیره برای دیدن اگر آن را به استخدام. آن بود اما این نبود معمولی بازگشایی.

باشگاه سام تخفیف خرید باشگاه نام بنیانگذار Walmart , Inc., WMT -0.35% در حال تغییر بود که چگونه آن را کسب کند. غول خرده فروشی فرعی تبدیل کل ساختمان که بازگشایی در مارس 2019 به یک e-commerce, تحقق, مرکز که در آن دستورات از samsclub.com خریداران در سراسر جنوب شرقی در حال برداشت شده و قرار داده شده در کامیون که آنها را به حمل و نقل دیگر مراکز.

Litisha توماس بازگشت به کار در باشگاه سام ساختمان که در آن او تا به حال به کار گرفته شده برای بیش از یک دهه. این روزها یک مرکز پاسخگویی.

عکس: Litisha توماس

خانم توماس—که می خواهم قبلا رانده لودر به عنوان یک شبه از دریافت دیپلم در باشگاه سام در لامبرتن, N. C., جمعیت 20,000—پشت در پشت چرخ از یک کامیون هر چند در حال حاضر او یک مدیر نظارت بر هشت سایر کارکنان.

این ساختمان که در آن او کار می کند به نظر می رسد در مورد همان در خارج بلکه در داخل به جای گسترده ای راهرو پر از خریداران هل دادن چرخ دستی های خود را از کف تا سقف قفسه های بسته بندی شده تر و پر تر از همیشه با بودن کالا توسط کارکنان و رفت به تسمه نقاله.

با وجود عدم خریداران و ثبت پول نقد کل اشتغال است و در واقع تا: قبلا فروشگاه شاغل 164 کارگران حدود یک چهارم از آنها پاره وقت می گوید: خانم توماس. در حال حاضر نزدیک به 300 کارمند تمام وقت در سراسر سه شیفت.

خوش آمدید به مرحله بعدی “خرده فروشی آخرالزمان است.” این تبدیل که باشگاه سام نیز تکمیل شده و پنج تن دیگر فروشگاههای جعبه بزرگ در سراسر کشور—بخشی از یک روند رو به رشد است که در آن فضاهای خرده فروشی از تمام اندازه ها در حال تبدیل به e-commerce تحقق مراکز. جهانی و همه گیر ممکن است داشته باشد توربوشارژ با این تغییر از آجر و ملات خرده فروشی به خرید آنلاین, اما نرخ تبدیل retail به فضاهای صنعتی شده است تسریع در سال می گوید: Matthew Walaszek دانشیار مدیر صنعتی و تدارکات پژوهش در CBRE Group ,Inc. بزرگترین تجاری املاک و مستغلات خدمات شرکت درآمد.

فقط-تکمیل CBRE تجزیه و تحلیل نشان داد که پس از سال 2017, 60 جدید خرده فروشی به صنعتی تبدیل پروژه های وارد شده حداقل preplanning مرحله از مجموع 94 از جمله پروژه های تکمیل شده و یا در حال پیشرفت در دهه گذشته است. پروژه های شروع و یا تکمیل شده پس از سال 2017 تبدیل شده 14 میلیون فوت مربع از سابق فضای خرده فروشی به 15.2 میلیون فوت مربع از فضای صنعتی از آن برای تجارت الکترونیکی توزیع شده است. که هنوز هم نسبتا کوچکی از 14.5 میلیارد فوت مربع صنعتی املاک و مستغلات در ایالات متحده آمریکا

Ohi مشتریان می توانید تحویل به مشتریان در منهتن در یک ماده از ساعت یک کلید استفاده به عنوان تقاضا برای تحویل سریع را افزایش می دهد.

عکس: Malike Sidibe برای وال استریت ژورنال

“ما نمی گویند [این تبدیل] در حال حرکت سوزن کاملا رتبهدهی نشده است, اما این یک روند است و ما در حال رفتن به دیدن این گسترش به آینده قابل پیش بینی” می گوید: آقای Walaszek.

انبارداری راه اندازی Ohi است که قطعا در آن شمارش. این شرکت در عمل یا عملیاتی را فراهم می کند نرم افزار برای میکرو-انبارها برای e-commerce تحقق در اندازه گرفته از چند صد تا چند هزار فوت مربع در 80 شهرستانها در سراسر ایالات متحده

یکی از آن مکانهایی است که در سابق فضای اداری در غرب 38 خیابانی در منهتن پوشاک منطقه. که غیر معمول—e-commerce تحقق هاب به طور معمول در حومه اشغال تا یک میلیون فوت مربع. Ohi انبار استفاده می شود هر دو مارک های خوبی تاسیس شده و مستقیم به مصرف کننده آنهایی که با هدف رسیدن به نسبتا خوبی برای مصرف کنندگان در شهرستانها. این راه اندازی با استفاده از Ohi را تحقق مراکز فروشگاه محصولات خود را به مصرف کنندگان اجازه می دهد برای همان روز تحویل می گوید: این شرکت بنیانگذار و مدیر اجرایی, بن جونز.

E-commerce انبارها در حال ظاهر شدن در مکان های آنها به ندرت دیده شده است قبل از. این Ohi تسهیلات در غرب 38th خیابان استفاده می شود ،

عکس: Malike Sidibe برای وال استریت ژورنال

Ohi مدیر عامل شرکت بن جونز در دفتر خود در میدتاون منهتن.

عکس: Malike Sidibe برای وال استریت ژورنال

برندها با استفاده از Ohi انبار شامل Olipop که تبلیغ آن “پربيوتيک درخشان تونیک ها” به عنوان جایگزین سالم برای سودا.

“ما کشتی در سراسر کشور از مونتانا اما در رحمت فدرال اکسپرس و یو پی اس, می گوید: “استیون Vigilante, Olipop رشد مدیر بازاریابی. در حال حرکت در شهر نیویورک تحویل مشتری به Ohi را منهتن تحقق مرکز برش متوسط هزینه های حمل و نقل در نیمه و زمان تحویل از 1 تا 2 هفته به عنوان کمی تا دو ساعت او می افزاید.

بین این دو افراط و متوسط اندازه خرده فروشان غذا به درآمد متوسط آمریکایی که بسیاری از آنها به دنبال اضافه کردن e-commerce تحقق به خود موجود در فروشگاه. تعدادی از مواد غذایی بزرگ زنجیره ای در سراسر جهان از جمله Albertsons Cos., Wakefern مواد غذایی Corp. و فرانسه کارفور SA این دسته قرار می گیرند. آنها در حال استفاده و یا برنامه ریزی برای استفاده تقریبا به طور کامل خودکار میکرو تحقق انبارها یا در درون موجود در فروشگاه و یا در مجاورت فضاهای خرده فروشی می گوید: حداکثر Pedró از بنیانگذاران و رئیس جمهور برخاست فن آوری فراهم می کند که آنها را با سیستم های خودکار.

برخاست 10000 فوت مربع میکرو تحقق مراکز نگه داشتن بخشی از یک نمونه فروشگاه مواد غذایی است که نشان دهنده بیشتر از فروش آن و یا در اطراف 15,000 انواع مختلف مورد. آنها را به استفاده گسترده از رباتیک و اتوماسیون برای بازیابی مواد غذایی از قفسه و بنابراین نیاز به کمی در راه از نیروی کار انسانی به کار گیرند تا مراحل نهایی در هر سفارش.

به اشتراک گذاری افکار خود را

انجام خرید بیشتر از نیمکت خود را? به ما بگویید که در مورد یک نوع از محصول شما را خریداری کرده ام آنلاین برای اولین بار در این سال در نظرات زیر.

این سیستم های خودکار به معنای جمع آوری و بسته بندی سفارشات مؤثرتر از کارکنان رومینگ راهرو و یا بازدید از stockrooms و نگه داشتن مرکز پاسخگویی بعدی به فروشگاه دارای مزایای اضافی یادداشت های آقای Pedró. هر دو می تواند resupplied از همان کامیون ها و کارکنان می توانند در میان این دو به عنوان تقاضا شیفت بین آنها و نزدیکی خود را به مشتریان می تواند به صرفه جویی در برخی از خرده فروشان هزینه های تحویل.

بسیاری از خرده فروشان بزرگ از جمله خارج, هدف Corp. و در آن آینده فروشگاه های مواد غذایی, آمازون. com, Inc., مصرف مرتبط اما مجزا رویکرد: حمل و نقل به طور مستقیم از فروشگاه. حتی فروشگاه ها را آغاز کرده اند که ارائه منظقه وانت در میان همه گیر هستند و در راه تبدیل شدن به بخشی از این روند است.

هر کسب و کار است که تصمیم می گیرد فضای خرده فروشی ممکن است بهتر مورد استفاده قرار گیرد برای پر کردن تجارت الکترونیکی سفارش می کند تا برای خود دلایل اما دو متقاطع روند نقش مهمی است. فروشگاه های خرده فروشی و مراکز خرید بستن حساب رو به کاهش ترافیک پا حتی قبل از این بیماری همه گیر به عنوان e-commerce ادامه gobbling آجر و ملات بازار خرده فروشی به اشتراک گذاری مانند Pac-Man chomping ارواح. از ماه مارس و آغاز stay-at-home سفارشات در ایالات متحده روند تنها شتاب.

تجارت الکترونیکی به ایجاد مشاغل بیشتر از بسته شدن از آجر و ملات مکان های گرفته شده در سال های اخیر با توجه به یک مطالعه. بالا prepping برای تحویل در Ohi.

عکس: Malike Sidibe برای وال استریت ژورنال

در ضمن برای اجاره e-commerce تحقق و دیگر فضاهای صنعتی در حال بالا رفتن با توجه به این که افزایش تقاضا است. فاصله بین عالی خرده فروشی اجاره و پایین انبارداری اجاره بسته است می گوید CBRE آقای Walaszek.

فضای اداری نیز می تواند تبدیل به میکرو-تحقق مراکز و Ohi تعیین کرده است تا حداقل یکی از کوچک خود را تحقق انبارها در چه زمانی ، به عنوان شرکت های تجدید نظر کند که آیا آنها همیشه می خواهید کارکنان خود را به بازگشت به دفاتر بیشتر از این نوع از املاک و مستغلات می تواند همچنین در دسترس خواهد بود.

به عنوان آمریکایی ها تغییر از خرید چیزهایی که در فروشگاه به خرید آنها حاضر همه کسانی که کالا را به حمل شود از جایی. سریع تر از ما تقاضای آنها به ما نزدیک آنها را ذخیره می شود که مستلزم بیشتر تجارت الکترونیکی انبارها از همیشه و در مکان های آنها به ندرت دیده شده است مانند مراکز شهرستان.

بیشتر کلمات کلیدی

  • تکنولوژی موتور در قلب هالیوود محتوای کارخانه جولای 11, 2020
  • تحریم کردم Facebook توجه اما واقعی ثابت است که هیچ جا در چشم 2 ژوئیه سال 2020
  • آیفون نیست گاو پول نقد آن را یک بار بود. اپل نمی باشد نگران است. ژوئن 20, 2020
  • چه آن را به داخل خانه احساس امنیت دوباره 12 ژوئن 2020

یک اقتصاددان است که در نگاه این روند نتیجه گیری کرده است چیزی تعجب آور: زمانی که شما شامل تمام مشاغل در تحقق تحویل و مرتبط با نقش تجارت الکترونیکی به ایجاد مشاغل بیشتر در بین سال های 2007 و ژانویه 2020 از آجر و ملات خرده فروشان از دست داده می گوید: مایکل مندل رئیس استراتژیست اقتصادی در مترقی موسسه سیاست یک مخزن فکر می کنم. از ژانویه اشتغال در این بخش کاهش یافته است اما دکتر مندل معتقد است که به عنوان مصرف کننده صرف بازیابی خواهد شد و اشتغال در این منطقه است.

در حالی که آن را آسان برای دیدن این روند به عنوان گسترده انتزاعی آنها نیز به همین دلیل خانم توماس—مادر دو زندگی در یک شهر جنوبی—دارای یک شغل و افزایش حقوق.

هر روز او می رود به همان ساختمان او کار می کرد برای بیش از یک دهه قبل از آن بسته شده در ژانویه 2018. برخی از تفاوت وجود دارد. این علامت می گوید: Samsclub.com به جای باشگاه سام او می گوید: و پارکینگ پر است از تراکتور-تریلر کامیون. در داخل همه چیز تغییر کرده ، وجود دارد بیشتر کالا, جدید تسمه نقاله حمل و نقل منطقه است. “گاهی اوقات من خودم راه رفتن روی زمین و به تصویر کشیدن آنچه در آن استفاده می شود” او اضافه می کند.

سام باشگاه مشتریان هنوز هم خرید با این شرکت—این درست است که مانند بسیاری از ما آنها را در حال حاضر انجام می دهند آن را از صفحه اصلی. اگر ادامه روند و سپس از نظر شغل املاک و مستغلات مصرف الگوهای زنجیره تامین و استفاده از زمین به عنوان لامبرتن N. C. می رود این کشور است.

—برای اطلاعات بیشتر, وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و سرفصل ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.

نوشتن به کریستوفر در میمس [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im