بعدی آرنا: هند باید نیست چرت زدن در دریا در برابر چینی طرح

چین نیت vis-à-vis هند ساخته شده اند ساده آن آخرین ادعای اینکه نیروهای نظامی مشارکت تکمیل شده در اکثر نقاط همراه LAC. این است که به دور از حقیقت به رغم برخی عقب نشینی در اصطکاک مناطق چینی هنوز به تخلیه اسپرز همراه Pangong Tso و نفوذ در مناطق Depsang. به عبارت دیگر پکن تمایلی به بازگرداندن وضع موجود حول و حوش. نه عجیب جدید ادعای ارضی در هند تا آنجا که در کوچک بوتان که مختصات امنیتی خود را با هند نشان می دهد که پکن در نظر دارد به نگه دارید تا استراتژیک فشار است.

در این زمینه به عنوان یک مقام ارشد نیروی دریایی افسر نشان داده است بعد از عرصه رویارویی ناچار خواهد شد اقیانوس هند (IOR). چین بیشتر یا کمتر تاسیس آن تسلط بر دریای چین جنوبی منطقه با وجود 2016, دیوان دائمی داوری حاکم به وضوح رد چین گسترده ادعا می کند بیش از این آب. یک نیروی محرکه چین تهاجمی نیروی دریایی مانور آن نگرانی است که کشورهای رقیب می تواند بلوک بحرانی تنگه مالاکا که از طریق آن تقریبا 80% از چین واردات نفت حمل و نقل. سازگار با پکن اشتها برای قدرت های جهانی طرح می خواهد آن را به خداوند بیش از کل کشش از اقیانوس هند از طریق تنگه مالاکا به غرب و جنوب اقیانوس آرام.

نیروی دریایی هند به نتیجه درستی پا تا فعالیت در IOR و در کوتاه مدت باید در یک موقعیت برای interdict, چینی, منابع نفت اگر چین باید حمله هند در سراسر لاک. در دراز مدت اما چینی ها نیروی دریایی حرکت خواهد کرد و در راه به آبهای اطراف هند است. پس از همه, چین در حال حاضر به دست آورد بنادر گوادر در پاکستان Hambantota در سریلانکا است و به دنبال انتخاب سهام در بندر جاسک بندر در ایران و دیگر بنادر در منطقه به آن گزینه “رشته مروارید” خفگی هند است.

دهلی نو باید نیست چرت زدن دوباره به آن شده است که در لاک. به فعالانه تعادل در برابر چین حرکت می کند باید آن را تقویت قابلیت های نظامی خود را در, Andaman and Nicobar Islands که چشم پوشی کانال به تنگه مالاکا. آن را نیز باید بر انگیختن چهار گروه به تبدیل شدن به چیزی بیش از یک صحبت فروشگاه شامل کشورهای بیشتری به آن را چهار به علاوه نهاد و استرالیا روی مالابار تمرینات نیروی دریایی. تشکیل یک ائتلاف گسترده ای از دوستانه و دموکراتیک در مقایسه با دارایی های هند و اقیانوس آرام منطقه برای مقابله با چین تجاوز یادآور قرن 19 قدرتهای امپریالیستی ضروری است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im