جدید فورد F-150 با هدف دو برابر به عنوان یک نورد دفتر

فورد است که موقعیت خود را 2021 F-150 به عنوان یک اتاق بر روی چهار چرخ.

عکس:
فورد

Ford Motor Co. تبدیل آن مهم ترین وسیله نقلیه—F-150—به یک نورد کاری یک شرط می بندم که امروز وانت خریداران طلب تکنولوژی و موجودی تسلی آنجا که نیروی عضلانی.

این Dearborn, Mich.-بر اساس خودرو ساز در روز پنج شنبه رونمایی کرد اولین بار طراحی مجدد در شش سال ملت-فروش خودرو.

کامیون را به یک اتصال باند پهن و مسطح سطح بین صندلی های جلو برای استفاده به عنوان میز موقت این شرکت اعلام کرد. آن است که قادر به دست زدن از راه دور به روز رسانی نرم افزار—به نیشگون گرفتن و کشیدن ترمز یا فرمان به عنوان مثال—و برخی از مدل ها می تواند ضربه برق به اندازه کافی به قدرت یک سایت ساخت و ساز آن را گفت.

F-150 در حال حاضر کمک به فورد تسلط بر سودآور تجاری-خودرو بازار با هدف قرار دادن دامداران و پیمانکاران و دیگر صاحبان کسب و کار که نیاز به دوام کامیون برای کار—و کسی که به طور فزاینده ای می خواهید تکنولوژی برای کمک به آنها را انجام دهد.

در حال حاضر به عنوان شرکت با این نسخهها کار به معکوس سه سال راست از کاهش سود آن است که ساخت حتی بزرگتر فشار به وسایل نقلیه تجاری به عنوان بخشی از یک چندین ساله برنامه چرخش که تا کنون نا امید برخی از سرمایه گذاران و تحلیلگران.

با بسیاری از کارگران امروز انجام شغل خود را از راه دور, فورد مدیران امیدوار کارگر پسند کابین را اضافه کرده اند درخواست تجدید نظر در زمینه Covid-19 گیر همانطور که بیشتر مردم به دنبال خصوصی کاری.

فورد نیز مقابله با رقابت جدید از چندین راه اندازی به دنبال کرک سودآور وانت-کامیون در بازار از جمله تسلا Inc., که در حال توسعه یک اینده به دنبال Cybertruck. میشیگان-بر اساس Rivian خودرو در نظر دارد به رول برقی وانت در سال آینده است و یک قرارداد برای ساخت تحویل وانت برای آمازون.com , Inc.

فورد است که در حال توسعه خود را برقی وانت در سال 2022 است سرمایه گذاری در Rivian.

یکی دیگر از تازه وارد اوهایو بر اساس lore city Motors Corp. است با هدف قرار دادن کار-کامیون فضایی با برقی وانت, برنامه ریزی برای بیرون آمدن تابستان آینده. راه اندازی در روز پنج شنبه نشان داد اولین خودرو برقی وانت در یک رویداد با حضور معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“شما رو غیر متعارف کامیون بازیکنان در حال آمدن به بازار است که همه در مورد آینده کامیون گفت:” کارل Brauer یک تحلیلگر با تحقیقات خدمات Kelley Blue Book. “فورد به دفع چهار یا پنج بازیکن که وجود ندارد چند سال پیش.”

هیچ مدل مهم تر به فورد تلاش به نوبه خود در اطراف کسب و کار نسبت به F-150. کامیون برای دهه برگزار می شود سرب در آمریکا طولانی در حال اجرا وانت نبرد با رقیب General Motors Co. ساز شورولت Silverado و GMC سیرا و فیات کرایسلر‘s افزایش رم از برند دیرین شماره 3 است که به دست آوردن زمین در آن رئیس رقبا.

کامیون شمارش

فورد سعی خواهد کرد برای حفظ آن منجر شود در کامیون وانت با یک بازنگری شده F-150.

2019 فروش آمریکا از اندازه کامیون وانت

Ford F-Series

896,526

GM Chevy Silverado/GMC Sierra

807,923

فیات کرایسلر Ram

633,694

تویوتا تندرا

111,673

نیسان تیتان

31,514

Ford F-Series

896,526

GM Chevy Silverado/GMC Sierra

807,923

فیات کرایسلر Ram

633,694

تویوتا تندرا

111,673

نیسان تیتان

31,514

Ford F-Series

896,526

GM Chevy Silverado/GMC Sierra

807,923

فیات کرایسلر Ram

633,694

تویوتا تندرا

111,673

نیسان تیتان

31,514

Ford F-Series

896,526

GM Chevy Silverado/GMC Sierra

807,923

فیات کرایسلر Ram

633,694

تویوتا تندرا

111,673

نیسان تیتان

31,514

منبع: بخش هوش

هر سال فورد به فروش می رساند در حدود 900,000 F-سری کامیون F-150 و خود را بزرگتر همتای Super Duty—حسابداری برای بیش از یک سوم از آن در ایالات متحده فروش و حدود 70 درصد از آن جهانی سود بارکلیز تخمین می زند.

حتی قبل از همه گیر ضربه فورد در تلاش برای بهبود کسب و کار خود را دو سال به یک میلیارد دلار طرح تغییر ساختار توسط مدیر اجرایی جیم هاکت که به دنبال اصلاح حقوق و مزایای کارگران شیفت سرمایه گذاری بیشتر به بالاتر سود کامیون ها و Suv ها و معکوس پول-از دست دادن عملیات در اروپا و آمریکای جنوبی است.

تجاری-فروش خودرو در حال سودآور بازار تو رفتگی در دیوار برای دیترویت ماشین سازان که به مدت طولانی تخصصی کامیون و وانت مورد استفاده توسط کشاورزان تحویل شرکت ها و کسب و کارهای دیگر. کسانی که وسایل نقلیه کوچکتر تمرکز برای رقبا مانند Toyota Motor Corp

وانت-کامیون خریداران تمایل به شدت وفادار چسبیده با یک نام تجاری برای سال های بسیاری است. مدل های مانند F-150 نیز بالا سود-ژنراتور با قیمت های مختلف از حدود 30 ، 000 $برای یک کار اساسی کامیون به بالا $70,000.

جیم فارلی منصوب در ماه فوریه به عنوان رئیس عملیات و به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان نامزد پیشرو برای موفقیت آقای هاکت ساخته شده است گسترش فورد سرب در کامیون های تجاری در اولویت است. او معتقد است فورد دارای مقیاس شبکه فروش و روابط با مشتری به رشد است که کسب و کار به عنوان آن می افزاید: این نوع از بهروز خدمات و امکانات است که باید با کمک تسلا موفقیت است.

جیم فارلی در حال حاضر فورد عملیات رئیس در سال 2018 است.

عکس: برندان mcdermid/ایسنا

“وجود دارد فقط کل این اکوسیستم است که به عنوان فوتی و فوری تسلا مدل کسب و کار و خاص به این مشتریان” آقای Farley در مصاحبه ای گفت:.

دیترویت کامیون سازان در طول تاریخ سعی در شکست دادن یکدیگر بر معیارهای مانند اسب بخار و ظرفیت بکسل. اما به طور فزاینده آنها در حال رقابت در تکنولوژی و لمس لوکس.

رم به دست آورده سهم بازار در سال های اخیر پس از رسم سپاس از منتقدان و مشتریان برای شیک کابین از جمله بزرگ چند رسانه ای صفحه نمایش لمسی است.

جنرال موتورز را مورد ضرب و شتم فورد به بازار با آن خود را از راه دور نرم افزار-قابلیت refresh در آن نگهداری خط بزرگ ورزش-ابزار وسایل نقلیه از جمله شورلت حومه.

جدید F-150 خواهد بود فورد جریان اصلی خودرو قادر به دریافت به اصطلاح بیش از حد هوا به روز رسانی توانایی پرتو رفع و ویژگی های جدید به این خودرو شبیه به یک گوشی هوشمند به روز رسانی. که قابلیت های ارائه شده در تسلا خودرو برای سال و در حال حاضر نورد از سنتی شرکت های خودرو.

جدید F-150 شامل یک سطح است که به مقدار یک on-the-go میز.

عکس:
فورد

کامیون نیز به طور کامل عقب و جلو جلو صندلی دراز کشیده و شبیه به یک کسب و کار کلاس صندلی هواپیما. فورد مدیران می گویند مشتری پژوهش نشان داد صاحبان صرف زمان بیشتری را مشغول به کار در وسایل نقلیه خود را در حالی که پارک شده—نزدیک به یک سوم پک دور در لپ تاپ های این شرکت می گوید.

برای مشتریان تجاری با ناوگان کامیون گرچه امکان کاهش هزینه های عملیاتی با دانلود یک نرم افزار تعمیر به جای داشتن به تعمیر در نمایندگی می تواند یک نقطه فروش قدرتمندی گفت: Rhett Ricart صاحب یک نمایندگی فورد در کلمبوس, اوهایو.

“برای این کسب و کار” آقای Ricart گفت: “زمان پول است.”

نوشتن به مایک Colias در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>