هند در حال حاضر رتبه به عنوان یکی از 5 بالا ترین هدف سازمان ملل توسط cybercriminals و مداوم همه گیر است و تشدید این چالش است. این برگ بیش از 500 mn افراد بسیار آسیب پذیر به حملات سایبر. به عنوان هر یک Kantar گزارش هند در حال حاضر دارای بیش از 574mn کاربران اینترنت و کاربران اینترنت در مناطق روستایی هند رشد داشته است 45 درصد است که به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین ملی از 24 درصد در سال 2019. حصول اطمینان از ارتباطات از کاربران اینترنت باید از اهمیت زیادی برخوردار است. با توجه به داده ها از وزارت مخابرات هند اینترنت مصرف رسید در طول این مستند. از یک سو ما شاهد هند ظهور به عنوان یک بازیکن بزرگ در نرخ استفاده از اینترنت در سطح جهان در حالی که از سوی دیگر ما همچنان آسیب پذیر به حملات سایبری در سراسر اینترنت زنجیره ارزش.

خیلی از این ناشی از این واقعیت است که اکثر هندی کاربران اینترنت نوپای کاربران که فاقد ابزار مناسب و آگاهی به درک بی شمار طبیعت نامرئی تهدیدات آنلاین. این مستند ساخته شده cybercriminals بیشتر پرماجرا در تلاش خود را به مردم باهم استفاده بسیار کم با تکنولوژی ابزار مانند مهندسی اجتماعی. در حالی که اینترنت یک enabler ماهیت ناشناس همان کمک های مالی به یک ردای نامرئی. با توجه به این واقعیت است که تهدیدات سایبری اغلب منفعل در طبیعت بر خلاف زندگی واقعی تهدید مردم تمایل به چشم پوشی از همان. سال گذشته Netflix ضربه “Jamtara” به ارمغان آورد نور چگونه افراد تحصیل شد قربانیان مهندسی اجتماعی جنایاتی که مرتکب از مناطق دور افتاده منجر به “Jamtara” بودن تعمید به عنوان “فیشینگ پایتخت هند”. مهندسی اجتماعی و جرایم در حالی که جدید نیست آن را غیر قابل درک در زمان به افتراق بین واقعی و سوء قصد در زمینه هایی مانند تلفن و یا شبکه بانکی. با ابزار مانند VOIP و شماره پوشش آن است که غیر ممکن است در زمان برای بسیاری از افراد برای محافظت از خود از راه هایی که سایبر کلاهبرداران را در زرادخانه خود را به گول زدن کاربران است.

بسیار گفته شده و انجام شده در مورد نیاز به مدافع cybersafety برنامه های آگاهی توسط سازمان های خصوصی و دولتی در سطح جهان اما زمان به سطح شیب دار تا تلاش های ما برای اطمینان دیجیتال تندرستی ما کاربران اینترنت است که نیاز به ساعت در حال حاضر. 50 درصد از مردم کمتر از 25 سال سن با تعداد زیادی از آنها بیبهره از حق سایبر اقدامات ایمنی و دانش. یک جوان مردم نیز آسیب پذیر بخش است که ممکن است تبدیل به پاشنه آشیل در هند به طور کلی اینترنت در رشد اقتصادی. در اینجا 3 راه ما باید بررسی کنیم اگر ما به پل شکاف در ایمنی سایبر آگاهی و ایجاد سایبر آگاه افراد است.

  • الزامی ارتباطات آموزش و پرورش در سراسر مدارس و کالج ها: به عنوان هند جوانتر اینترنت جمعیتی سود است و ادامه خواهد داد به قدرت هند مصرف اینترنت در رشد اقتصادی ما باید مستقیم تلاش های ما در آموزش کودکان و نوجوانان/بزرگسالان جوان در سراسر مدارس و کالج ها در مورد تفاوت های ظریف از cybersafety. با توجه به همه گیر ما آموزش و پرورش زیرساخت منتقل شده آنلاین یک شبه با کمی به هیچ پروتکل در محل است که می تواند اطمینان حاصل شود سایبر تندرستی از بچه های ما. دفاع cybersafety آموزش و پرورش موظف به سراسر موسسات آموزشی نیاز جدی به تغییر سیاست در سراسر مسئولان آموزش و پرورش و سرمایه گذاری های قابل توجهی, اما, ایجاد سایبر آگاه افراد نهایی مزایای بیشتر پیشنهاد هزینه های. این نیز نشانی دیگر از چالش ملت ما با آن مواجه است: بهبود نرخ مشارکت در علم و فن آوری گزینه های حرفه ای. با توجه به ماهیت حساس این موضوع یک برنامه آموزشی را توسعه داده است که طرفداران این مسئول استفاده از اینترنت نه تنها دانش آموزان بلکه توسط پدر و مادر خود را.
  • قوی تر همکاری بین سازمان های دولتی و خصوصی: در حال حاضر همه بخش ها اعم از بانکی, تجارت الکترونیک, دولت سازمان هستند تحت تاثیر حملات سایبری. اما با توجه به سیلوهای که بسیاری از صنایع در عمل ما مانع از به اشتراک گذاری دانش در مورد ایمنی سایبر و پیشرو در یک تلاش هماهنگ برای پاسداری اینترنتی ما حضور. صنایع نیاز به درک که مشکل این است که به طور جدایی ناپذیری و حملات سایبری در یک صنعت را یک اثر دومینو در دیگران نیز هست. اجازه بدهید با یک مثال است. حملات فیشینگ در یک بانک مشتریان نه تنها اثرات صنعت بانکداری و همچنین اکوسیستم آنها قدرت از جمله دیجیتال پرداخت سیستم عامل NBFCs آنلاین, بازار و شرکت های که بانک با آنها. در حالی که شرکت های فن آوری از سوی دیگر ممکن است آخرین تشخیص تقلب ابزار در اختیار خود و در عین حال پیچیده از جمله ابزار ضروری باقی می ماند تنها به چند شرکت که باید از این منابع برای ساخت یک. نیاز به ساعت برای موسسات است که برای پیوستن به نیروهای و به اشتراک گذاری بهترین شیوه است.
  • درک چگونه به مقابله با مهندسی اجتماعی: مهندسی اجتماعی می تواند به عنوان تعریف استفاده از فریب و دستکاری افراد به افشای محرمانه و یا اطلاعات شخصی که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد جعلی. ما نیاز به درک که متخلخل طبیعت از اینترنت نیاز ندارد استفاده از ابزار پیشرفته برای انجام حملات سایبری. حملات مهندسی اجتماعی با هدف به سرقت اطلاعات ارزشمند مانند رمز عبور دستگاه خودپرداز پین Otp ها, اطلاعات بانکی, اغلب انجام شده توسط افراد بیش از ابزار ساده مانند تماس های تلفنی, پیام های متنی و ایمیل. هیچ مقدار از تکنولوژی led مداخله کافی خواهد بود برای خنثی کردن تلاش های چنین. اینترنت ساخته شده است در یک پارچه از اعتماد و از جمله تلاش ایجاد یک کمبود در اعتماد ما. مورد در نقطه: با وجود سطح بالایی از آگاهی در سراسر نیجریه کلاهبرداری ایمیل آنها همچنان به دید ما در سراسر صندوق نامحدود. ما اغلب گفته به غریبه ها اعتماد در زندگی واقعی, اما ما نیاز به ساخت چنین دیوارهای احتیاط برای مردم ما در سراسر آمده در دیجیتال (persian) نیز هست. بسیار سیال طبیعت از حملات مهندسی اجتماعی اغلب باعث می شود آن را دشوار برای پیگیری افراد مرتکب همان طریق شماره موقت یکبار مصرف آدرس ایمیل و استفاده از روش های مانند IP پوشش. بهترین راه برای غلبه بر این چالش است که به نگهبانان ما را در شبیه به راه ما رفتار خودمان را در جهان نیست که با جسارت به سرزمین های ناشناخته و با احتیاط از عناصر نابکار. اگر یک پیشنهاد در اینترنت برای تلفن های موبایل بیش از حد خوب درست باشد, سپس به احتمال زیاد آن است.

هیچ نوش دارو در حال حاضر برای cybersafety دیگر از آموزش کاربران اینترنت در سنین پایین. این بیماری همه گیر است تقویت دیجیتال ما حضور جمعی و در عین حال باز کردن جعبه پاندورا از آسیب پذیری ما باید برای محافظت از خودمان در برابر. حملات سایبری تکامل در یک نرخ نمایی بسیار سریعتر از هر ابزار تکنولوژیک می تواند تشخیص دهد. اما با دفاع ایمنی سایبر آگاهی همه ما می تواند به ایجاد اینترنت امن تر و فراگیر فضا برای همه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو