نامگذاری بازی: Once upon a time نوزادان سیتا, پخش كردن Arjun, Ashok دارند. امروز آنها در حال تعمید Covid

من فقط به عنوان خوانده شده از یک نوزاد در حال تعمید Covid و من تعجب می کنم که چه نوع از پدر و مادر این کار را انجام دهند. وجود نوزاد دو روز و gurgling در آن گهواره بی گناه و درمانده منتظر بعدی خوراک و مومیایی و پدر و متفرقه بستگان در حال آمدن به این نتیجه رسیدند که Covid فقط حق به طوری لباس نوزاد و ما می توانیم بهتر انجام دهید. سلام وجود دارد, کودک Covid. باید وجود داشته باشد یک قانون در برابر این نوع از چیزی و بیشتر نام باید ممنوع به عنوان Nutella, آنال, ماهی و چیپس (برای دوقلوها) و اسفناج.

شما فکر می کنم که اگر ما به اندازه کافی متمدن ما را نگه دارید و بر روی نوزادان که رسما به نام تا آنها در سنین نوجوانی و پس از آن از آنجایی که آنها آنهایی که گیر با نام مورد و باید با آن زندگی می کنند را انتخاب کنند. سپس آنها می توان به نام Bunty, بابا, کودک مامانی خرگوش Bobby Chintu, Mintu, شامپانی و جهانی بتا.

اگر ما نمی تواند انجام دهد که بیایید یک نام موقت مانند آن را در مشروط شدن در انتظار تایید از سوی فردی که وقت نزدیک است. در سراسر جهان میلیون ها نفر از کودکان در گیر با نام آنها بیزار اما می توانید چیزی در مورد. در این سن از اشکال و گواهی حسن و پان و Aadhaar کارت تغییر نام شما گران قیمت و پیچیده ورزش.

آن را به عنوان وجود دارد این است که روند فعلی به چوب بچه با unpronounceable نام با املای آن را Scripps املا زنبور عسل آمده مانند جیغ وداد بازی کردن در پارک. تا چندی پیش ما تا به حال دو هجا نام مانند سیتا, Geeta ریتا یا مینا,Veena و Reena. پسران بودند راجو, Arjun, Ajay, Ashok دارند و همه خوشحال بود.

در حال حاضر ما Tanmayi, Dwaipayan, Hymavathsay و Mrunmayi. پسر یا دختر تفاوت دارند. آن است که در حال حاضر بسیار رقابتی با هدف ضرب و شتم تمام دوستان و بستگان که نوزادان یا کودکان نوپا در این نامگذاری بازی.

آیا می دانید Munduls نام نوزاد خود را Mriganka.

و Sishtas رفت و با Mrunmayi ما باید برای انجام بهتر فکر می کنم, فکر می کنم, فکر می کنم,

آنچه در مورد Tapasi من نرگس.

نه که دیوان را نوه نام بیش از حد ساده است.

آنچه در مورد Kathyayini?

هممم … بد نیست هر دیگر ،

من آن را عشق زندگی من, اجازه دهید کودک Penchalaiah.

بله که مغلوب ساختن پیشی جستن همه از جمله Venkateshwarans که رفت با Ayusman.

سپس این کودکان و نوجوانان سبب شیوع این برچسب را به جهان گسترده و Kathyayini خواهد بود Kats یا کتی, Tapasi خواهد حجاری را به شیپور خاموشی Mrunmayi خواهد باریک به Micky یا Munnu و Dwaipayan خواهد بود میباشد. خارج وجود دارد در کودک بخش کمی Covid را بزرگ غلغلک شکم او و گفت: سلام helloo, Viddie بتا وجود دارد و ما راست که در آن ما آغاز شده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>