کلیسای مورمون انباشته 100 میلیارد دلار. آن را به بهترین راز نگه داشته در جهان سرمایه گذاری.

نمایی از دریاچه نمک معبد که متعلق به کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

عکس: لیندسی D’Addato برای وال استریت ژورنال.

سالت لیک سیتی

برای بیش از نیم قرن کلیسای مورمون بی سر و صدا ساخته شده است یکی از بزرگترین صندوق های سرمایه گذاری. تقریبا هیچ کس در خارج از کلیسا مورد آن را می دانستند.

برخی از رمز و راز است که تبخیر در اواخر سال گذشته زمانی که یک کارمند سابق نشان داد در یک whistleblower شکایت با سرویس درآمد داخلی است که این صندوق به نام پرچمدار قله مشاوران به حال انبار 100 میلیارد دلار. موسس همچنین ادعا شده که این کلیسا تا به حال استفاده نادرست برخی از پرچمدار قله بودجه. مقامات کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران محاوره شناخته شده به عنوان کلیسای مورمون رد آن ادعا.

آنها نیز کاهش یافته است به نظر در چقدر پول خود را سرمایه گذاری صندوق کنترل. “ما سعی کرده ایم تا حدودی ناشناس” راجر کلارک رئیس پرچمدار اوج گفت: از شرکت چهارم-کف اتاق بالاتر از یک سالت لیک سیتی دادگاه مواد غذایی. پرچمدار قله به نظر نمی رسد که در ساختمان میباشد.

مصاحبه با بیش از یک دوجین از کارمندان سابق و شرکای کسب و کار ارائه یک نگاه عمیق تر در داخل یک سازمان است که ballooned از یک بند کفش عملیات در 1990s به یک کرگدن رقابت وال استریت بزرگترین شرکت های.

راجر کلارک رئیس پرچمدار قله مشاوران.

عکس: لیندسی D’Addato برای وال استریت ژورنال

دارایی های خود را در مجموع حدود 80 میلیارد دلار به 100 میلیارد دلار از سال گذشته برخی از کارمندان سابق گفت. است که حداقل دو اندازه از دانشگاه هاروارد وقف و به عنوان بزرگ به عنوان اندازه SoftBank چشم انداز, صندوق, بزرگترین تکنولوژی-سرمایه گذاری صندوق. آن منابع عبارتند از $40 میلیارد دلار از سهام ایالات متحده تیمبرلند در فلوریدا تکدی و سرمایه گذاری در برجسته صندوق های تامینی مانند بریج همکاران LP با توجه به برخی از فعلی و سابق صندوق کارکنان.

کلیسا مقامات اذعان اندازه صندوق محکم برگزار شد که به گفته آنها بود چرا که پرچمدار قله بستگی به کمک های مالی شناخته شده به عنوان tithing—از کلیسا 16 میلیون نفر در سراسر جهان عضو دارد. کلیسای تحت هیچ تعهد حقوقی به عموم گزارش منابع مالی خود را.

اما خلاف کاران—گزارش ظ توسط دیوید نیلسن سابق پرچمدار قله مدیر نمونه کارها—دارای انباشته فشار بر کلیسا به شفاف تر در مورد آن منابع مالی چیزی کلیسا خودداری کرده است که برای چند دهه.

این شرکت را بگویم شرکای کسب و کار چقدر پول آن را مدیریت غیر معمول عمل در وال استریت. پرچمدار قله کارکنان ثبت عمر توافق محرمانه. اکثر کارکنان فعلی دیگر گفت: این شرکت در مجموع دارایی های تحت مدیریت با توجه به برخی از کارمندان سابق; چند کارکنان درک آنچه پول در نظر گرفته شده است.

کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران دارای 16 میلیون عضو در سراسر جهان.

عکس: لیندسی D’Addato برای وال استریت ژورنال

در اولین مصاحبه در مورد پرچمدار قله عملیات آقای کلارک و مقامات کلیسا که نظارت این شرکت گفت: این یک بارانی-روز حساب برای استفاده در زمان دشوار اقتصادی. به عنوان کلیسا همچنان به رشد در مناطق فقیر جهان مانند آفریقا که در آن عضو نمی تواند کمک به همان اندازه به آن نیاز خواهد پرچمدار قله منابع به صندوق کمک به عملیات اساسی آنها گفت.

“ما نمی دانیم که زمانی که بعد از سال 2008 در حال رفتن به محل” گفت: Christopher Waddell, یک عضو کلیسا بازو که نظارت پرچمدار قله شناخته شده به عنوان ریاست اسقفان. با اشاره به سقوط اقتصادی 12 سال پیش او افزود: “اگر چیزی شبیه به آن اتفاق دوباره ما نمی خواهد که برای جلوگیری از کار.”

در آخرین بحران مالی آنها نمی لمس ذخایر پرچمدار قله انباشته بود, کلیسا, مقامات گفت. به جای کلیسا قطع بودجه.

یک کارمند سابق و افشاگر اطلاعاتی در گزارش خود گفت: آنها شنیده ام آقای کلارک اشاره به دوم آمدن عیسی مسیح به عنوان بخشی از دلیل برای پرچمدار قله وجود دارد. مورمون ها معتقدند قبل از بازگشت عیسی وجود خواهد داشت یک دوره جنگ و سختی.

آقای کلارک گفت: کارکنان باید اشتباه خود را به معنای. “ما معتقدیم که در برخی از نقطه نجات دهنده باز خواهد گشت. هیچ کس نمی داند که” او گفت:.

زمانی که دومین آینده اتفاق می افتد “ما نمی هر گونه ایده در این که آیا دارایی های مالی خواهد شد که هر مقدار در همه,” او اضافه شده است. “مسئله این است که چه اتفاقی می افتد قبل از آن نه در آمدن.”

در حالی که دانشگاه موقوفات به طور کلی یارانه هزینه های عملیاتی با سرمایه گذاری و درآمد پرچمدار قله می کند مخالف است. سالانه کمک های مالی از کلیسا اعضای بیشتر را پوشش می دهد و کلیسا را بودجه. مازاد می رود به پرچمدار قله. اعضای این دین باید به 10 درصد از درآمد خود را هر سال به باقی می ماند در ایستاده خوب است.

دین دیویس یکی دیگر از اعضای این کلیسا که بازوی نظارت پرچمدار اوج گفت: کلیسا نیست برای عموم به اشتراک گذاری دارایی های خود را به دلیل “این بودجه مقدس” و “ما نمی جولان دادن آنها برای بررسی و نقد.”

آقای کلارک گفت: او معتقد بود رهبران کلیسا نگران بودند که دانش عمومی صندوق ثروت ممکن است دلسرد tithing.

“پرداخت tithing بیشتر از یک حس تعهد از آن است که کلیسا نیاز به پول” آقای کلارک گفت. “به طوری که آنها هرگز می خواستم به در یک موقعیت که در آن مردم احساس مانند شما می دانید آنها نباید سهم.”

برخی از اعضای در حال حاضر پرسیدن که چرا جزئیات بیشتر در مورد این صندوق شده اند و محکم برگزار می شود برای مدت طولانی چه پول است و اینکه آیا tithing خیلی به کلیسا هنوز هم باید عمل استاندارد.

کارولین هومر یک عضو کلیسا زندگی می کند که در ویرجینیا به حل و فصل عشر کمتر و بیشتر به دیگر سازمان های خیریه و پس از او شنیده در مورد پول و مدیریت پرچمدار قله. یک موضوع از کتاب مورمون او گفت این است که خدا را محکوم کلیساها که مراقبت بیشتر در مورد ثروت از تغذیه ضعیف است. “وقتی که من شنیدن اعضای کلیسا بگو: آن را در هیچ یک از کسب و کار شما چگونه ثروتمند هستیم که به من بازتاب بسیار مقدس ما حرمت و نه در یک راه خوب است.”

کلیسای مقامات و آقای کلارک کاهش یافته است به فاش اندازه کلیسا بودجه سالانه و یا می گویند چقدر پول می رود به پرچمدار اوج داد اما تخمین می زند برای آن زمینه هزینه است که در مجموع کل حدود 5 میلیارد دلار.

اکثر پول های برگزار شده توسط پرچمدار اوج است از بازده سرمایه گذاری های موجود و نه عضو کمکهای مالی به گفته آقای کلارک. در سال های اخیر این صندوق به دست آورده در حدود 7 ٪ در سال است.

کارمندان سابق ارائه اطلاعات بیشتر از پرچمدار قله عملیات. در طول بازار گاو نر از دهه گذشته برخی از آنها گفت: این صندوق رشد از حدود 40 میلیارد دلار در سال 2012 به 60 میلیارد دلار در سال 2014 به حدود 100 میلیارد دلار توسط 2019. حدود 70 درصد از پول مایع یکی از کارمندان سابق گفت. به عنوان دارایی های آن دارای عقاید, پرچمدار اوج رشد بیشتر مرموز گفت: برخی از کارمندان سابق.

شرکت نمی کند و قرض گرفتن پول–کلیسا هشدار اعضا در برابر رفتن به بدهی. آن را نیز نمی سرمایه گذاری در صنایع که مورمون ها در نظر اعتراض—از جمله الکل و نوشیدنی های کافئین دار و توتون و قمار. آقای کلارک گفت: صندوق کشیده است برخی از پول خود را از یک شرکت سرمایه گذاری به نام فیشر سرمایه گذاری پس از شرکت موسس Ken Fisher ساخته شده از اظهارات سال گذشته که آقای فیشر در یک ستون روزنامه به نام “نامناسب است.” یک سخنگوی فیشر کاهش یافته است به نظر.

یک تماس

کلیسا تاسیس سرمایه گذاری بخش که بعدها تبدیل به پرچمدار اوج در دهه 1960 در طول یک دوره سختی های اقتصادی برای ایمان است. در سال 1969 ساخت و ساز در کلیسا ساختمان اداری متوقف شد زمانی که پول برای ساخت و ساز زد.

تنوع

پرچمدار اوج سرمایه گذاری در سراسر جهان در همه انواع دارایی. در اینجا مجموعه ای از برخی از سرمایه گذاری های قابل توجهی:

مدیران پول

  • ماساچوست همکاران–صندوق های تامینی
  • فیشر سرمایه گذاری–سرمایه گذاری مدیر

سهام فردی

  • Apple Inc.
  • شورون Corp.
  • ویزا, Inc.
  • جی پی مورگان چیس
  • صفحه اصلی انبار
  • گوگل

منبع: اوراق بهادار براده و وال استریت ژورنال گزارش

رهبران کلیسا بود بلند گفت: اعضای دور قرار داده مقررات برای زمان های سخت است. ناتان Eldon تنر یک مشاور اول ریاست جمهوری که بالاترین سطح از رهبری کلیسای گفت: کلیسا خود را باید همان را انجام دهید.

در ابتدا سرمایه گذاری بخش تا به حال فقط سه کارمند و یک کلیسا را بالا سه تن از رهبران تا به حال به تصویب هر تجارت است. اواخر دهه 1970 بخش موفق شده حدود 1 میلیارد دلار با توجه به ثروت صندوق موسسه.

سرمایه گذاری بخش گزارش ماهانه به نظارت بدن به نام سرمایه گذاری کمیته که شامل رهبران کلیسا. آنها را مقایسه بخش عملکرد در برابر بازار معیار.

“اگر ما در انجام این کار نه به عنوان آنها می خواهم بپرسید” چگونه آمده است؟'” یکی از کارکنان سابق گفت.

در سال 1997 سرمایه گذاری بخش بود چرخید به پرچمدار قله مشاوران نهاد قانونی جداگانه پس از نام تپه ای که مشرف به مرکز شهر سالت لیک. اوج خود اهمیت: در سال 1847 بریگهام یانگ و دیگر مورمون پیشگامان مدرج آن به بررسی این دره به عنوان یک پتانسیل استقرار در محل.

آقای کلارک بود که شنود گذاشته به رهبری شرکت و به اتهام “آوردن گروه سرمایه گذاری به قرن 20” یک کارمند سابق گفت.

قبلا آقای کلارک کار کرده بود به عنوان استاد در دانشگاه بریگهام یانگ که متعلق به کلیسا. او در حال اجرا یک شرکت سرمایه گذاری در لس آنجلس هنگامی که ریاست اسقفان به نام او.

“این قطعا نیست, جذاب ترین های مالی دفتر” آقای کلارک گفت. “اما شما می خواهید برای ایجاد یک تفاوت در زندگی خود را…این یک فرصت بود.”

این شرکت به طور پیوسته رشد کرده تحت آقای کلارک تصدی. هنگامی که بحران مالی 2008 و آمار “ما whacked مانند هر کس دیگری” آقای کلارک گفت. پرچمدار اوج رفت و به استخدام یخ اما به زودی از سر گرفته و با اضافه کردن کارکنان.

آن را در حال حاضر در مورد استخدام 70 نفر است. در حدود یک در هفت زن هستند آقای کلارک گفت.

در بسیاری از جهات پرچمدار قله دفاتر نگاه بسیار شبیه به کسانی که از هر گونه سرمایه گذاری دیگر شرکت است. CNBC پخش در تلویزیون با ورودی و روزنامه های پراکنده در سراسر یک لابی جدول.

اما دیوار اشاره در پرچمدار قله های مذهبی طبیعت است. نقاشی های به تصویر کشیدن صحنه هایی از کتاب مقدس و مورمون تاریخچه از جمله چند که مجسم پیشگامان که مهاجرت در 1800s به آنچه که در حال حاضر ایالت یوتا است.

کارکنان نیاز به یک معبد توصیه—یک افتخار است که اجازه می دهد تا آنها را برای ورود به ایمان جنش فضاهای آن فراهم است به همه اعضای به کار در پرچمدار قله. آنها کسب درآمد به مراتب کمتر از آنها در وال استریت. یکی از کارکنان سابق گفت: آنها را کمتر از 150.000 دلار در سال کسری از بخت و اقبال ممکن است در امور مالی.

“آن بود و نه پر زرق و برق و یا مذهبی 99.9% از زمان” یکی از کارمندان سابق گفت. برای بسیاری از کار در این شرکت بود “مذهبی خواستار” او گفت:.

مدیران مورد استفاده قرار گیرد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد دارایی های تحت مدیریت با کارکنان. که در سال های اخیر تغییر; در حال حاضر چند کارکنان به صراحت گفت: این تعداد با توجه به آقای کلارک و برخی از کارمندان سابق.

انجیل انباشته شده در داخل یک کلیسا اتاق کنفرانس.

عکس: لیندسی D’Addato برای وال استریت ژورنال

این شرکت همچنین ایجاد یک سیستم از بیش از یک دوجین شرکت های پوسته خود را از سهام سرمایه گذاری سخت تر برای پیگیری با توجه به کارمندان سابق و آقای کلارک. این طراحی شده است برای جلوگیری از اعضای کلیسا از تقلید چه پرچمدار قله انجام شد برای محافظت از آنها را از mismanaging و وجوه خود را با اطلاعات کافی به گفته آقای کلارک.

Neuburgh مشاوران LLC یکی از شرکت های پوسته برگزار شد صدها نفر از سهام از جمله Apple Inc. سهام به ارزش بیش از 175 میلیون دلار و آمازون.com , Inc. سهم به ارزش بیش از 70 میلیون دلار با توجه به های اخیر نظارتی تشکیل پرونده.

از زمان به زمان رهبران کلیسا در کلیسا بازو که نظارت پرچمدار قله مرتب ناهار جلسات با پرچمدار قله کارکنان. در طول Q&A جلسات در پایان کارکنان گاهی اوقات پرسید که چه پول ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای به گفته یکی از کارمندان سابق که حضور داشتند.

رهبران کلیسا در پاسخ گفت: آنها می خواستند بدانند که بیش از حد با توجه به این فرد است.

“پس از آن بود آمورف” کارمند سابق گفت. “این بود که همیشه وقتی ما جهت از پیامبر است.’ همه در انتظار آن بودند به جهت از خدا.” حضرت رئیس جمهور از کلیسا.

آرام غول

پرچمدار قله مقیاس رفت و نسبتا ناشناخته در وال استریت. این شرکت را بگویم شرکای کسب و کار چقدر پول آن را مدیریت غیر معمول سطح پنهان کاری در جهان مالی است.

یکی در خارج از کارشناس گفت: صنعت مالی مشکوک نیست ممکن است آن را نزدیک به 100 میلیارد دلار. “مردم فکر آن را بین $30 و 40 میلیارد دلار,” گفت: Michael Maduell رئیس جمهور از ثروت صندوق موسسه که آهنگ های استخر بزرگ از پول است.

کارکنان در صندوق به ندرت مشترک با خارجی ها بیشتر از آنچه که آنها حتی به دوستان خود در همان خط ، کسی که مشغول به کار در مدیریت پول شرکت گفت که این شرکت به دنبال سرمایه گذاری از پرچمدار قله مسئولان مورمون صندوق کاهش یافته و به سهم چقدر پول آنها اداره می شود. پرچمدار اوج گفت: این فرد که یک سرمایه گذاری کوچک برای صندوق خواهد بود حدود 30 میلیون و یک سرمایه گذاری بزرگ در حدود $350 میلیون.

صندوق سرمایه گذاری محافظه کارانه آقای کلارک گفت: در بخشی به دلیل آن است “یک بلندمدت افق” از بسیاری از شرکت های دیگر. در سال های اخیر آقای کلارک توسعه کمی و معاملات سهام برنامه ترکیب یکی از داغترین روند اخیر در امور مالی.

در دفتر قفسه کتاب آقای کلارک نگه می دارد و یک کپی از “اصول” توسط ری Dalio, بنیانگذار بریج همکاران. او گفت: Bridgewater نمایندگان را در گذشته بازدید کرده و آقای Dalio شرکت “به ما کمک کرد فکر می کنم در مورد چه نوع از در اقتصاد گسترده تر.” ماساچوست کاهش یافته است به نظر.

آقای کلارک از پرچمدار اوج نگه می دارد و روم باستان سکه در دفتر کار خود با اشاره به داستان کتاب مقدس از بیوه کنه که در آن یک بیوه فقیر اهدا به معبد خزانه داری.

عکس: ایان Lovett/وال استریت ژورنال

آقای کلارک نیز نگه می دارد یک باستان رومی سکه در دفتر کار خود با اشاره به داستان کتاب مقدس از بیوه کنه که در آن یک بیوه فقیر اهدا به معبد خزانه داری.

“این فقط یک یادآوری از هدف بودجه,” او گفت:. “بسیاری از وجوه آمده از افرادی که لازم نیست مقدار زیادی از پول.”

یک بحث است که آغاز شده

در دریاچه نمک

در میان رتبه و فایل از اعضای کلیسای whistleblower گزارش unleashed یک بحث شدید در مورد tithing و چگونه کلیسا با استفاده از آن منابع گسترده.

در اخیر برفی یکشنبه در شهر سالت لیک meetinghouse, اعضای, گفت: آنها اعتماد رهبران کلیسا با پول خود را و ادامه خواهد داد برای اهدای 10 درصد از درآمد خود را. “آنها با استفاده از آن را به خوبی” گفت: Lasi Kioa یک زن 61 ساله مهاجر از تونگا و مادام العمر عضو کلیسا. “آنها افراد دیگر کمک کند. آنها در ساخت کلیسا.
به اعتقاد من در آن است.”

اما سام Brunson, یک عضو کلیسا و قانون مالیات استاد در دانشگاه لویولا گفت: او خواست مقامات کلیسا را با استفاده از 100 میلیارد دلار برای کمک به کسانی که نیاز امروز است.

“آنها می تواند یک راه خوب برای از بین بردن مالاریا و یا رفع پورتوریکو برق, شبکه,” او گفت:. متناوبا, او گفت:, کلیسا می تواند تغییر آن را در نظر tithing اجازه می دهد کاربران را به 10 درصد از درآمد خود را به موسسه خیریه و نه به کلیسا خود را.

آقای Waddell عضو کلیسا بازو که نظارت پرچمدار اوج گفت که با بیش از 16 میلیون عضو وجود دارد که همیشه برخی از اختلاف نظر اما اکثریت قریب به اتفاق اعضای “ابراز قدردانی و برای موفقیت ما در مدیریت امور مالی است.”

دین دیویس چپ و کریستوفر Waddell, راست, در حال اعضای کلیسا بازو که نظارت پرچمدار قله. جرالد Causse, مرکز, است ریاست اسقف.

عکس: لیندسی D’Addato برای وال استریت ژورنال

آقای نیلسن گزارش که اولین گزارش واشنگتن پست این بحث دامن زده. در این گزارش اتهام این صندوق هیچ کمک های خیریه با وجود اینکه گنجانیده شده به عنوان مالیات معاف خیریه. صندوق و مقامات کلیسا گفت: آنها نیست هر گونه نقض قوانین مالیاتی و کلیسا سازمان به عنوان یک کل که پرچمدار قله بخشی قرار می دهد نزدیک به 1 میلیارد دلار در سال به سمت بشردوستانه علل و موسسات خیریه. IRS که نه متهم کلیسا از هر گونه تخلف گفت: آن را نمی خاص در نظر خلاف کاران ادعا می کند. آقای نیلسن نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

مالیات متخصصان آشنا با IRS برنامه whistleblower گفت: آنها انتظار نداشتند این ادعا در برابر پرچمدار قله موفق باشد. این برنامه را دریافت بسیاری از ادعا می کند از آن عمل می کند و آن را در طول تاریخ شده است و تمایلی به پیگیری مسائل مالیاتی مربوط به کلیساها که در وضعیت خاص تحت کد مالیاتی. اگر خلاف کاران ادعا می کنند موفق است که فرد دریافت می تواند تا 30 درصد از درآمد حاصل جمع آوری شده توسط IRS.

موسس نیز متهم پرچمدار قله های غیر قانونی با استفاده از مالیات معاف کمک های مالی به قید وثیقه از دو کسب و کار سرمایه گذاری در طول بحران مالی—بیمه عمر شرکت کلیسای مالکیت و ساخت و ساز از شهرستان نهر مرکز سالت لیک سیتی مرکز در سراسر خیابان را از کلیسا دفاتر. کلیسا گفته به مجله آنها تا به حال ساخته شده است این پرداخت اما رد آنها غیر قانونی است.

جرالد Causse به ریاست اسقف گفت: پرداخت در طول بحران مالی نیست خیریه پرداخت اما سرمایه گذاری است. “این نه یک هزینه,” او گفت:. “فردا ما می توانیم آن را به فروش برساند و آن را دوباره با یک بازگشت.”

در مصاحبه با مجله مقامات کلیسا نگهداری می شود پرداخت نمی شد ساخته شده با tithing وجوه چون آنها گفت: بسیاری از پول در پرچمدار اوج نمی آید به طور مستقیم از tithing اما از بازده سرمایه گذاری.

مالیات وکلای علنا بحث که آیا پرچمدار اوج هر گونه نقض قوانین به عنوان متهم توسط موسس. آقای Brunson, قانون مالیات بر استاد نمی کنم. اما به عنوان یک عضو کلیسا او گفت که او می یابد که عدم شفافیت و خسته کننده و حتی اگر آن قانونی است.

“من ذینفعان در کلیسا و جامعه است و برخی از سهام این کلیسا بیش از حد” او گفت:. “حتی اگر من مایل به عشر کورکورانه من می خواهم برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد با این پول.”

لورا ساندرز
کمک به این مقاله
.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو