لینک های از دست رفته از اسرار موفقیت

محتوای بزرگ در دسترس است برای یک دوستدار کتاب در کمک به خود گالری از هر کتاب فروشگاه. بسیاری از است جذاب و الهام بخش بیش از حد. اما گاهی اوقات برخی از لینک های از دست رفته است که موفقیت فرمولهای ارائه شده در این کتاب نگاه نادرست. در این ستون من در حال حاضر چند جمله تصاویر.

یکی از قدرتمند ترین به نقل از من تا کنون در سراسر است نوشته شده توسط پائولو کوئیلو در کیمیاگر. می گوید: “هنگامی که شما می خواهید چیزی به شدت در جهان توطئه در کمک به شما برای رسیدن به آن است.”

در فرایند یادگیری و آموزش “تفکر مهندسی” من ملاقات بسیاری از مردم که آرزوی زندگی در این نقل قول. من در بر داشت که بسیاری از آنها تا به حال یک تفسیر تجربه با آن است. نه مردم مایل به انکار قدرت این نقل قول و نه آنها انجام هر گونه قانع کننده دست اول تجربه قادر به اعتبار آن!

دوستان من باور دارم که این نقل قول کاملا مناسب است اما وجود دارد برخی از مفروضات اساسی است که یک فرد نیاز به درک. خوب متعال ابرقدرت قطعا التماس کردن تمام نسبی اجزای سازنده برای ایجاد یک وضعیت است که تمایل خود را به حقیقت می پیوندند. پیش شرط این است: نباید احساسی سستی با figments از ناباوری. به عبارت دیگر اگر شما دستور داده اند که تمایل خود را به جهان شما باید عمل جدا شدن تا فکر آشکار. از آن خواهد شد اما تنها زمانی که دوره انتظار است موفق مسالمت آمیز است. واقعیت این است که برای بسیاری از ما آن واقعا دشوار است برای نگه داشتن امید در زمانی که شرایط تبدیل خواستار است.

وجود دارد و در عین حال یکی دیگر گفت که به نظر می رسد به طوری مربوطه در مواجهه با آن است. می گوید: “اگر شما می خواهید چیزی جدید فردا شما باید انجام کاری جدید امروز”. موافقت کرد اما اگر شما بخواهید ده نفر به این نظر اکثریت ممکن است به اشتراک گذاری یک ناخوشایند سخن گفتن. الهام گرفتن این کلمات مردم شروع به آغاز مجموعه ای جدید از اقدامات. آنها دارای مقدار زیادی از امید و خوش بینی اما به نوعی بسیاری از آنها را دریافت نتایج بهتر است. در نهایت آنها توقف در پاسخ به کسانی که کلمات عاقلانه. دلیل همان است که برای اولین بار نقل قول ذکر شده در بالا.

نویسنده در حالی که ساخت نقل قول نگه داشته و کلمات خاص سکوت. در اینجا همان است گفت: تکثیر و همراه با کسانی که ناگفته کلمات.
“اگر شما می خواهید چیزی جدید فردا اول قدردانی و برای همه است که شما باید در حال حاضر و پس از آن شما باید به انجام کاری جدید امروز.”

در روند کار جدید فردا مردم آنقدر درگیر در ‘کار’ است که آنها را فراموش کرده ام و به رسمیت شناختن هدیه آنها در حال حاضر دارای. گفته شده است که “اگر شما ایمان نمیآورند preciousness اول خود را صد روپیه آن را تبدیل به سخت را برای شما برای رسیدن به آینده تقسیم عددی بر مضرب. شما ممکن است مشتاق به عدم روپیه در جیب شما, اما اگر شما بی احترامی و نادیده گرفتن کوچکترین واحد پول در کیف پول خود را ممکن است به چالش کشیدن برای شما برای رسیدن به اهداف بزرگتر.

زمانی که من آدرس جوانان و هدایت آنها را بر جنبه های حرفه ای انتخاب اغلب به نقل تصویر از فیلم “سه احمق’. آنها می گویند, “حرفه ای باید انتخاب شود که در هر یک شور”. شخصیت Farhan در این فیلم پرش مهندسی آموزش و پرورش و سرمایه گذاری برای تبدیل شدن به یک عکاس حیات وحش. نکته این است که به خوبی گرفته اما اغلب غلط توده ها!

آنچه مردم را از دست تحقق است که وقتی که می آید به غیر استاندارد و حرفه ای شانس گرفتن مبهم با متوسط بسیار بالا است. روز دیگر من یک پسر بچه ای که نمی تواند خود را کامل چهار سال دوره های مهندسی. او گفت: “من می خواستم هرگز به دنبال مهندسی به عنوان یک حرفه ای. موسیقی اشتیاق من است و من به آن است. من دو سنت به که اختتامیه جشنواره صنعت چاپ بود: “خوب به آن بروید را با شور و شوق اما مطمئن باشید شما آن را تنها زمانی که شما نمی سازش بزرگی از رویای خود را.” Farhan نه قربانی حرفه ای برای عکاسی حرفه ای با درب فروشگاه! او رفت و به یکی از بهترین عکاسان حیات وحش در جهان است.

شما نگاه کنید به ” زندگی زیبا است اما شرایط و ضوابط اعمال می شود. به همین ترتیب تمام اسرار موفقیت قابل اجرا هستند تنها زمانی که این اعمال در روح واقعی. قدرت در یک ایده زمانی که آشکار خلوص فکر و عزم و اراده از قانون مکمل آن است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>