بحث بر سر اینکه آیا آزمون مسابقات باید محدود به مدت چهار روز به جای پنج قوی هستند. جالب است که اکثر بازیکنان گذشته و حال آمده اند در برابر این ایده. آنها بر این باورند که با فرمت مقدس است و نباید با دستکاری. آزمون برش مسابقات با یک روز استدلال تنها اتاق را برای حتی بیشتر شلوغ تقویم و نابود کردن شخصیت کریکت اصلی قالب.

فقط یک زن و شوهر از هفته پیش, Virat Kohli رفت و در تاریخ ثبت می گویند که او متقاعد شده است که شب و روز آزمون مسابقات در حال راه رفتن است. جالب است که او باید احساس این راه برای قوی مورد را می توان ساخته شده برای مسابقات آزمون برای تبدیل شدن به بیشتر تماشاگر پسند و بدون اساسا تغییر شخصیت خود را. بازی در زمان های مختلف از روز نسبتا بدون درد راه ساخت قالب جذاب تر و ممکن است فکر کنید که کسی مثل Kohli که یک محصول مدرن روز کریکت اکوسیستم را افتاده در هر چیزی است که باعث می شود این فرمت بیشتر به صورت تجاری قابل دوام.

در هر نسخه از یک دنیای واقعی تست کریکت نباید وجود داشته باشد. ایده استفاده از پنج روز کامل را به بازی یک بازی است که ممکن است یا ممکن است تولید یک نتیجه است تا به طور کامل در تقابل با راه ما زندگی ما است که این واقعیت است که آن را زنده می کند و بنابراین با سهولت نسبی غیر قابل توضیح است. تست کریکت است که هنوز هم بسیار مهم در فرمت

بازی هنوز هم دیده می شود به عنوان چهره واقعی از بازی. محرومیت کریکت-بازی سازمان ملل بقیه جهان در رابطه با این نسخه از بازی با فرانک حیرت آن را می سازد هیچ حس به مفهوم از ورزش یا مسابقه.

آن را به عنوان کریکت یک بازی برای بیکار – در هر نقطه داده شده در زمان تنها دو یا سه بازیکن در واقع انجام هر کاری و حتی زمانی که آنها فعالیت های فیزیکی درگیر یک حاشیه و سوء نیت طبیعت است. تست کریکت کشیده این عدم فعالیت بیش از 5 روز تمام. و همه چیز را قطعا غریبه نیز وجود دارد یک روز نگه داشته در کنار تعیین شده به عنوان یک روز استراحت. کرکت بازان احتمالا خسته از دو روز از فراغت ambling در مورد زمان خوبی سزاوار شکستن قبل از از سرگیری خود ambling در مورد. به طور کامل نه حتی چند دهه پیش این بود که یک لوکس است که بسیاری از تلقی عجیب و گذشت زمان باید این بازی یک مصنوع از تاریخ است. در یک جهان که در آن چند ثانیه طول می کشد برای کامپیوتر ما به بوت تلقی می شود به عنوان غیر قابل تحمل پنج روز از آنچه به نظر می رسد مانند خواب الود فعالیت به uninitiated باید باعث یک شورش مسلحانه و یا حداقل یک شمع مارس.

غرابت از این قالب و شیوه ای که در آن پخش شد – مسابقات, گاهی, سری, که موفق به تولید ظاهر نتیجه دو جانبه سری که اضافه شده تا به هیچ چیز و عدم وجود هر گونه فشار برای تولید یک نتیجه از این واقعیت است که فرمت های جدیدتر که کریکت اختراع شد خیلی بیشتر تماشاگر پسند باید کشته تست کریکت.

چه توضیح می دهد که تست کریکت توانایی به نگه دارید تا در برابر چنین دلهره آور شانس ؟ البته هیچ قحط و غلا از کسانی که استدلال می کنند که تست کریکت در حال مرگ است اما خبری از مرگ آن به نظر می رسد کمی اغراق آمیز است. مشخص شده است که چیزی باید انجام شود در مورد این قالب و زمان تست کریکت قهرمانی است و تلاش در این جهت است. اما تمام طول می کشد یک سری اخیر خاکستر برای شک و تردید به عقب رفتن به سطح قابل کنترل.

یک تست خوب بازی است که شاید یکی از رضایت بخش ترین عینک در ورزش است. به عنوان یک فرمت این شکل آن اببس و جریان و تساوی ما را به آن داستان سرایی. این واقعیت که چنین مشتاق مسابقات اتفاق می افتد یک بار در در حالی که است که صرفا بازتابی از زندگی واقعی است. کریکت را توسعه داده است به اندازه کافی از فرمت های که تخصص در فشرده سازی غلظت و ساختگی نتایج به حساب برای کاهش سریع در توجه ما دهانه.

شاید از آن است که این تغییر در ما توجه span اجازه داده است که تست کریکت همچنان دست نخورده است. یکی می توانید به دنبال تست کریکت بدون نیاز به تماشای آن. در آن حس می شود مثل همه اخبار دیگر که در حال مصرف همراه با هر چیز دیگری به عنوان یکی از کانال های بسیاری که ما در حال تنظیم به طور همزمان از جامعیتی تست کریکت نمی ایستادگی کردن به اندازه. برای ما همیشه دنبال چیزی در همه زمان ها.

اما چیزی عمیق تر در محل کار. تست کریکت نزدیک است که ما می توانید به ورزش واقع بودن در مقدار بینهایتی از زمان بین بردن هر گونه محدودیت به طوری که ارزش واقعی هر رقیب می تواند سنجیده. این یک نبرد به مرگ, حتی اگر آن را به زردي چشم آن را می توانید مانند یک نا رقص انجام شده توسط سالمندان. آن را اجتناب با استفاده از بیش از حد بسیاری از محدودیت در سفارش به تدبیر هیجان و به دنبال مشتق از هیجان ذاتی ایده از مسابقه خود را. این اجازه می دهد تا برای طیف گسترده ای از مهارت ها برای قرار دادن بر روی صفحه نمایش. زمان مجاز است به هر شکل که آن را می خواهد.

تست کریکت شکست تحمیل از بعد زمان و پول و عینک. آن را نگه می دارد به ویژه ویژه. نه هر بازی دارای یک نتیجه. نه هر نتیجه هیجان انگیز است. مرزهای تضمین شده نیست. و نه اجرا می شود. درها ممکن است سقوط. نه هر بازی می رسد edge-of-the-صندلی اوج. برخی فقط پژمرده دور رقت انگیز. Dreariness ادعای خود اختصاص داده و جایی در زندگی ما است. سرگرمی است نه اعطا وضعیت به عنوان یک حق اساسی است.

طول عمر تست کریکت نیز به ما می گوید که در وجود خودمان و در زمان ما زندگی می کنند, ما می دانیم که آن را به ما می دهد چیزی است که بسیار کوچک دیگری در جهان ما. بنابراین بی میلی بدون توضیح آن زندگی می کند. و هنگامی که پیشنهادات ساخته شده و حتی قطع آن را برای 4 روز به جای 5 ما اعتراض.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de