میلز خدا همچنان به سخت کار کردن!

…….اما با آشنا قیدهای, “به آرامی و خیلی کوچک است”. این کلمات از پلوتارک فیلسوف یونانی (1 AD) در حال حاضر به عنوان ضرب المثل در Moralia. تا حدودی شبیه به آنچه که ما امروز احساس می کنید. او بود از ساختن یک مرجع به یک زودتر به گفته یک فیلسوف ناشناخته که بیشتر قابل قبول گفت: “میلز خدا خرد کردن دیر اما آنها سخت کار کردن خوب است”. وجود دارد بسیاری از مراجع به این خطوط به سوال و یا به اطاعت خدا را در نظر گرفتن مشکلات به عنوان یک بخش ضروری از زندگی است. این ضرب المثل در استفاده مکرر در پروتستان. در میان بسیاری از اشاره از ضرب المثل کردن تاریخ Henry Wadsworth Longfellow, شرح و تفصیل “هر چند میلز خدا خرد کردن به آرامی و در عین حال آنها سخت کار کردن بیش small; هر چند با صبر و شکیبایی او می ایستد به صبر با عینیت اتومبیل او تمام است.”

تاریخچه مواجه اند باید بیشتر تلاش بار اما قدر صبر تم برای تحمل سختی ها تنها می تواند دیده می شود زمانی که یک تراورس از طریق یک. چهارم ماه پایین خط از درد و رنج عوارض مرگ و میر فرضی استفاده از تمام اقدامات و داروهای ما هنوز هم نمی تواند در قرعه کشی دقیق خط از ابتدا تا غیر منتظره گسترش ما در حال حاضر. هر ماجراجو و یا فرصت طلب به شروع به پریدن کرد به استخر. هر روز یک واکسن جدید پلاسما درمانی از قبل از آلوده دهنده (نقاهت پلاسما) HCQ ب ث ژ واکسن باید سعی شده است اما بسیار در انتظار اثبات احمق آزمایشی است که هنوز هم در انتظار به دست کشیدن از درهای متعدد “اتاق کنترل” و کمیته اتاق.

نهایی جهانی تعداد به عنوان در حال حاضر رسیده است 1.50, 000 مرحوم و نزدیک به سه برابر تعداد تست مثبت — یک شکل ذهن حاضر به تجزیه و تحلیل–فقط بی حس.

اجتماعی فاصله دست پاک کننده و ماسک و قرنطینه تنها اقدامات است که باید پایین آورده ، هند چهره های غم انگیز اما تا حدودی قابل قبول پایه تقریبا کمتر از 15,000 مثبت و نزدیک به 5,00 مرحوم.

این یک تصمیم بزرگ برای رفتن برای یک ملی مستند در یک کشور از 135 CR تلاش برای تراز کردن آن در اقتصاد حاکم صندلی قرار داده و زندگی قبل از کم مقرون به صرفه اقتصادی بار. با دولت مواد غذایی-رسانه های خود آغاز انسان غرفه. دوم محرک 1.7 لاک CR اعلام کرد و به طور مستقیم در پرداخت کشاورز حساب باید در حالی که آخرین امیدوارم تا جزر و مد تبدیل شده است.

با دو برابر شدن نرخ پایین رفتن از 3 روز تا 7 روز است. یکی برای گرفتن یک رقم از 15 روز است که در قرنطینه دوره است. در این مرحله اعداد رفتن به قرنطینه خواهد بود همان کسانی که بیرون آمدن. که خواهد بود که برای اولین بار در آستانه شرایط بقا و بسیار مورد نیاز نیروی انسانی است. سپس توسط امیدوارم گردش اعداد نیز ممکن است کاهش می دهد.

این سرکوب در حال حاضر تمدید تا مارس 3rd آورده پایین بسیار مورد نیاز و انضباط در مردم و همچنین به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و مجریان قانون. مردم صف 5-6 پا دور در شیمیدان شمارنده بدون معمول روزانه اصطلاحات و هیچ نقطه گذاری به عنوان یک تقسیم است که چگونه مردم رفتار شده است باید در غیر این صورت. این محدودیت ها در سوريه و اقدام تنبیهی در تف باید ادامه یابد.

در دهلی پلیس بوده است و معصوم. در حرکت PCR, وانت, یک پلیس مخفی پشت قطب سریع به کتاب شما قبل از چراغ قرمز حتی اگر هیچ کنترا ترافیک دیده می شود برای بسیاری از متر.

حس خود – تحمیل نظم و انضباط است که به خوبی درک شده است.

جوان پزشکی رزمندگان داشته اند سازمان ملل متحد تصور موانع. طبیعی آموزش یک جوان ساکن در عمل از یک کلینیک با دستیاران توان آن را به یک بیمارستان و یک مرکز اصلی و یا یک اردوگاه. با متهم کردن شرایط هراسی ذهن به عنوان آنها در ابتدا می توان آن را در راه بهتر است. پزشکان می توانید راه اندازی یک محافظت اردوگاه با تمام است که لازم است برای جمع آوری و حفظ نمونه. یک para کارکنان پزشکی یا پرستار ممکن است مواجه تحت حفاظت پلیس به ساکنان معلوم خاص هر شرکت و ثبت نام کنید و پس از آن خواسته برای آمدن به مرکز جمع آوری. این کار بهتر از یک نیازی را بترساند. انطباق بهتر خواهد بود و کسانی که داده اند نمونه ممکن است آنهایی که برای متقاعد کردن دیگران به دنبال یک مالی روش.

کسانی که موفق به نوبه خود ممکن است اجازه خواسته که نمونه جمع آوری می شود در آستان شکست که متوجه باشد در خدمت, با هر چه پیامدهای قانونی از جمله هر گونه شیوع این بیماری در منطقه و یا خانواده است.

کمبود پول نقد هند با سوراخ در جیب آن اعلام کرد و با جسارت است که نمی توان آن را وابسته به خارجی رسانه های اساسی آن نیاز دارد. بسیاری از سخت افزار الکترونیک, مخابرات مبتنی بر سرمایه گذاری های خارجی و منابع شمع ممکن است به عنوان بیش از حد از درآمد به بخش علاوه بر بالا بردن یکی دیگر خصمانه جبهه رهن آن زمین و زیرساخت ها به یک خارجی ،

اعتماد به نفس کلید عادلانه و به خوبی درز روابط خارجی. این درست است “را در هند” تعریف. به نوعی به عنوان طولانی به عنوان مواد ارزان می رسد مرحله درب خود را را فراموش کرده ام برای اجرای آشپزخانه خود را. با محدودیت هایی در FII, دولت می اندازد سختی هر چند سازمان ملل متحد قابل اجتناب چالش در هند, Inc. همین امر پایه داروسازی تحقیقات واکسن واحدهای پژوهشی و راه اندازی استاندارد جهانی API واحد است. (فعال داروسازی عنصر).

با اتحاد با generic غول به عنوان Teva دیگر شرکت های چند ملیتی, شرکت داروسازی نوارتیس و هند به عنوان خورشید Intas کار می رود abegging.

Roald ریگان کلمات معروف بعد از استفاده PM مرد Mohan, ji, “اعتماد اما بررسی” صدا به خوبی به عنوان یک هالیوود dialogue اما با چنین فجایع می تواند به تضعیف پایه های اقتصادی هر کشور است.

مطالبات صنعت هند بدن می تواند با یک مذاکره گریز با سخت وعده های خوب گردش رقابت در بازارهای جهانی است.

آن را باید ضروری برای جدا کردن که مشغول به کار در دولت سخاوتمندانه و کسانی که خود را نشان داد توانایی ساخت خدمات در سراسر کشور. NRIs شکوه این زمینه می توان کارتون.

بله خدا آسیاب بود و داد اما به نظر می رسد آنها در حال نزدیک شدن به نهایی سخت کار کردن!

کار-فرهنگ وجود دارد (نگاه کنید به دهلی نو مترو) اما به مدوله شده و دوباره اجرا گذاشته است. وجود دارد بسیاری در هند به حمایت و مشارکت در تلاش های خود را به کمی تغییر و اقتصادی جهان ،

“Phir کهنه-e-koon mein charagaan هو

Saamney که phir بود-naqaab aaye” فیض

“اجازه دهید خون در شریان نور

اجازه دهید آنها را به مقابله با دوباره زمانی که ماسک مورد نیاز نمی باشد”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>