مهاجران ظروف سرباز یا مسافر

ما شهری میانه/ طبقه فوقانی مردم شده اند نشسته در تهویه مطبوع اتاق نشسته و تماشای تلویزیون در روز و روز را وحشتناک روده غم انگیز مناظر از کارگران مهاجر در تلاش برای خارج شدن از گتوهای شهری که در آن آنها مجبور شده اند به قفل خود را با توجه به Coronavirus با راه رفتن و یا در چرخه بالا از بیش از اعالن اتوبوس یا قطار بدون داشتن پول و غذا و بدون سرپناه به عنوان صاحبخانه انداخته اند و آنها را از خود خانه های اجاره ای. آنها شده اند در سمت چپ با هیچ گزینه.

همه ما از تماشای بی اراده. برخی از ما سعی کنید به برخی از کمک در قالب پول یا مواد غذایی. های مختلف سازمان های مردم نهاد و گروه های شهروند در حال تلاش برای انجام آنچه آنها می توانند با منابع محدود خود را برای کمک به این مردم از جان گذشته هستند که در لبه گرسنگی و هیچ جایی برای رفتن تنها امید بودن برای رسیدن به نوعی خانه های خود را در روستاهای خود.

هیچ کدام از دولتهای مرکزی و همچنین متحده – تا به حال هیچ ایده از مقدار زیادی از مهاجرت برای اشتغال است که تا به حال صورت گرفته طی سال های گذشته و از این رو غرق شد با قدر مطلق مشکل پس از معرفی این مستند ( که البته لازم است برای جلوگیری از همه گیر). آنها گرفتار کردن گارد و متعاقب آن وحشت اداری بی مهارت آغاز شده است. به جای مقابله با چالش های لجستیکی در جنگ جای پای آنها شروع به پیدا کردن بهانه مضحک مانند که پرداخت هزینه بلیط و غیره.

اولا این مهاجران شده است باید با توجه به چند روز زمان برای رفتن به عقب و در عین حال با توجه به برخی از پول برای زنده ماندن و رسیدن به مقصد خود را. ثانیا دولت های محلی و لباس های سیاسی در سراسر خطوط حزب باید درگیر شده اند برای برقراری ارتباط با این افراد و توزیع کمک های مورد نیاز به طوری که آنها نمی خواهد که به نگه داشتن در حال اجرا از ستون برای ارسال در این تابستان سوزان. ثالثا بدون وارد شدن به اختلافات از چه کسی باید پرداخت برای tkts مناسب برنامه قطار و اتوبوس باید مرتب شده اند و ابلاغ به مهاجران.

با کمی بیشتر از برنامه ریزی و دلسوزی بسیاری از درد و بدبختی به این کارگران می تواند اجتناب شده است. همچنین مرگ و میر به علت starvations گرما سکته مغزی و حوادث می تواند اجتناب شده است.

اگر رهبری سیاسی شکست بود که بوروکراسی ؟ می تواند’nt آنها ابتکار عمل و مرتب برای کمک به این مردم فقیر? همان babus پس از عبور اداری امتحانات ورودی به ما بگویید که در مصاحبه های تلویزیون است که آنها در حال پیوستن به IAS ، برای خدمت به مردم و برای خدمت به ملت است. لحظه ای که با عضویت در آنها آن را فراموش کرده ام و رفتار و عمل همان راه به عنوان آنها استفاده می شود برای انجام این کار در راج بریتانیا بود.-برای حکومت بر مردم با استفاده از danda در صورت لزوم.

در نهایت دیوان عالی کشور تا به حال به مرحله ( به طور معمول ) و ارائه دستورالعمل که در دوره عادی هر عملکرد دولت انجام داده اند در آن دوره از ترشحات از وظایف در هر گونه بحران است. اما به رغم SC روشن دستورالعمل چیز بسیار اتفاق افتاده حتی پس از دو روز. تعداد زیادی از مهاجران در حال انتظار در آفتاب سوزان نه دانستن زمانی که قطار خود را خواهد شد ورود به آنها را به خانه.

یکی دیگر از چیزی است که حملات در کل این تراژدی است که متوسط سن اکثر این مهاجران که به نظر می رسد بین 18 تا 35 سال یا بیشتر. این واقعیت است که بسیاری از آنها مهاجرت کرده اند در تمام راه از خانه خود دولت به معنی این باید مدرسه را رها outs از 4 استاندارد به 12 th استاندارد است. با این نوع از سیستم آموزش و پرورش ما باید از این مردم فقیر شده اند قادر به دست آوردن نه دانش و نه هیچ مهارت های خاص ارائه آنها را بسیار مناسب برای هر بهتر کار پرداخت . هر آنچه که آنها ممکن است انجام شود برای به دست آوردن یک زندگی, این مهارت های آنها باید به دست آورد و در کار و یا کار به عنوان کارآموز با حقوق ناچیز.

شنیدن می رود جمعیت “سود سهام” در مورد آن ما شده اند مباهات واقعا برای مدتی در حال حاضر. با تعداد کارگران مهاجر در این منطقه از 35 کرور به علاوه ما در حال حاضر از دست رفته یک نسل سرخپوستان جوان به دفع کردن برای خود و خانواده خود را یک حاشیه وجود بدون حد امید بیرون آمدن از شیار و بدون هیچ گسل از آنها. ما قرار بود به آنها را با ارائه آموزش با کیفیت و فرصت برای توسعه مهارت های است که می توانست آنها را بسیار استخدام و در نتیجه با درآمد کافی. اما در عوض ما را ترک کرده اند آنها را به باقی می ماند در زیر خط فقر به شدت چسبیده به آستانه بقا.

با سریع ظهور AI ( هوش مصنوعی) یادگیری ماشینی و فوق العاده سریع الگوریتم های فرصت های شغلی از غیر ماهر و یا semiskilled مردم در حال رفتن به بیشتر کاهش می یابد و تعداد بالای حاشیه شهروندان در حال رفتن به تنها تورم.

رفتن به خانه است و نه برای حل مشکلات خود . در واقع, آن است که رفتن به بدتر به عنوان جایی که شغل خود را در زادگاه? اگر شغل در دسترس وجود دارد این افراد را با عجله به مترو برای پیدا کردن کار در وهله اول. مزرعه فعالیت ها و MNREGA ممکن است جذب کوچکی از این افراد اما آینده را برای بیشتر از دیگران به نظر می رسد کاملا تلخ است. Govts باید کار کردن بتن برای برنامه های reskilling آنها را و آنها را به استخدام در اولین.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>